Dziwna sytuacja

Archiwum zamkniętych tematów.
Therar
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2009 15:13

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Therar »

Witam.
Ja również nie rozumiem tej całej sytuacji. W statek poszło sporo hasju, na co poświęcono dużo czasu. Załoga oraz rekruci byli aktywnymi graczami, więc dlaczego ktoś chciał to zepsuć? Wszystko szło w dobrym kierunku a ty nagle bum i nie ma statku. Może to zazdrość, nie wiem. Skoro ktoś nie gra lub gra rzadko to bym bardziej nie rozumiem komu miałby przeszkadzać ten statek.
Myślę, że interwencja wizów jest tutaj na miejscu. Pozdrawiam.
Bors
Posty: 30
Rejestracja: 27 maja 2009 15:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Bors »

Racja. Przyznaję że wielu było i jest lepszych ale nikomu sie tak naprawdę nie chce. Stąd ta inicjatywa. Widocznie jednak dobrze jest wszystkim tak jak jest... To że kapitanat drwi sobie z mg to inna sprawa. Jak to mawiają nie ostatnia to ich potyczka z magami a Siedliszcze i tak jest ich i będą robić co będą chcieli...
Ostatnio zmieniony 27 maja 2009 15:37 przez Bors, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Sirius »

Popieram racje Kapitana Borsa. "Ktoś" po prostu pozazdrościł. Sprawa jest definitywnie do rozpatrzenia przez Wizów.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Einholt »

No to wypada poszukac sojusznikow i odwdzieczyc sie tym samym, a moze nawet z nawiazka.. :P Kombinujcie kombinujcie panie kapitanie ;)
Bors
Posty: 30
Rejestracja: 27 maja 2009 15:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Bors »

Na pewno w miarę swych możliwości choć niewielkich ale będę...
Eric

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Eric »

Bors moze przestan plakac na forum? To Wasze wewnetrzne sprawy i szukanie wspolczucia tutaj nie jest najlepszym rozwiazaniem problemu. Jak uwazasz ze zostaly zlamane jakies zasady Arkadii to zglos to MG na mudzie.
Kaein
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2009 15:32

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Kaein »

Dla mnie ta sytuacja to istna farsa.

Kapitan Bors mial prawo wg zasad ustalonych przez czarodziejow kupic statek. Wg tych samych praw nikt z Siedliszcza nie powinien owego statku palic czy nawet atakowac innego mieszkanca Siedliszcza dopoki jest mieszkancem.

Niestety Mosci Berserkerzy - bo nie mozna nazwc ich Korsarzami gdyz nigdy nie przejda na ten poziom ewolucji MUDa - sa jak te stare zawszone psy ogrodnika, sami nie chca a komus nie dadza. Oczywiscie nie tyczy sie to absolutnie wszystkich mieszkancow Siedliszcza. A Ci do ktorych kieruje moje slowa sami wiedza ze o nich mowa. Wstyd, hanba i sromota na Was. I jak mawial moj znajomy:

cyt: " Oby wasze kobyle dzieci sie ochwacily " za wasze krnabrne zachowanie

co do wypowiedzi Erica:

Ziomek jakbys nie zauwazyl sprawa byla zglaszana do MG ale bez odpowiedzi i dlatego rozpatrywana jest na forum
Bors
Posty: 30
Rejestracja: 27 maja 2009 15:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Bors »

Zrobiłem to już dawno i nie płacze statku żal ale kompania w której było pokazała jasno ile jest warta i że nie warto czegokolwiek dla nich robić i tracić czasu.. Najbardziej szkoda młodych ludzi których zawsze udawało mi się na Skell przyciągać wielu odeszło nie mając cierpliwości czekać miesiącami a wśród nich dobrze rokujący gracze którzy mogli pomóc ładnie rozwinąć gildię...
Bloorp
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2009 15:22

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Bloorp »

Z jednej strony Eric ma racje, ale z drugiej może to pokaże debilizm niektórych graczy. Zresztą temat jest ciekawy, a jeśli nie chcesz nie musisz czytać.
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Xion »

Już nie raz, nie dwa, a pewnie i nie trzy to właśnie płacze na forum zmieniały całkiem sporo w różnych sytuacjach, gdy wizowie na Arce nie reagowali. I z tego punktu widzenia wcale się nie dziwię autorowi wątku ;)
Życie jest sumą przypadków.
Zablokowany