Klub obiezyswiatow

Forum wieści z Arkadii.
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Fonklin »

Mialem juz 2-3 razy nieboty w obpostepach, czesto dosyć nabijam też mniejsze postępy a nadal moje zawiniątko jest całkowicie nowe. Zaczyna mnie to powoli irytować i po ostatnich akcjach boję się w ogóle cokolwiek zgłaszać ^ ^. Może sie ktoś podzielić, po jakim czasie przyszła pierwsza zmiana tego zawiniątka?
Awatar użytkownika
Emet
Posty: 57
Rejestracja: 18 sty 2011 14:05

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Emet »

A co takiego sie stalo. ze boisz sie cokolwiek zglaszac?

re dol
Zapewniam cie, ze normalne zgloszenia jak Twoje nie sa karane, a nawet realizowane.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2012 17:05 przez Emet, łącznie zmieniany 1 raz.
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Fonklin »

A bo czytając forum pisano kilka razy o karach za jakieś zawracanie dupy Wizom. Dlatego zanim zgłoszę chcę wiedzieć czy rzeczywiście jest tam błąd, chcę jednoznacznie to stwierdzić. Dlatego pytam.
Fantaji
Posty: 61
Rejestracja: 28 maja 2011 06:20

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Fantaji »

Ale to chyba za przyzywanie, a nie za zgłaszanie czegoś, o czym podejrzewasz, że może być błędem (chyba że ktoś zgłasza ciągle coś naprawdę durnego, ale mnie z moimi dotychczasowymi dylematami oszczędzili ;) ). Z drugiej strony w większości przypadków, jak można najpierw spytać na forum to bez sensu zawracać im głowę.

Co do Twojego zawiniątka to rzeczywiście jest to dziwne, bo wygląda na to, że moja tuba urosła ostatnio po zdecydowanie mniejszym wysiłku, ale chyba zapomniałam spytać: te nieboty zostały nabite w ostatnim czasie czy w miarę równomiernie w całym okresie posiadania zawiniątka? Z tego co zaobserwowałam to ono nie rośnie raczej bezpośrednio po postępach tylko co jakiś czas jest sprawdzane czy już sobie zasłużyłeś na większe i wtedy rośnie. I mogłam przesadzić z tym, że co tydzień, może rosnąć rzadziej. Ja się ze swojego na początku bardzo cieszyłam nawet jak było małe i poznawałam wtedy tyle różnych ciekawych aspektów gry, że oczekiwanie na jego rozwoju mogło mi zlecieć szybko.
"Życie jest piękne przy odpowiedniej definicji."
Awatar użytkownika
Vyera
Posty: 20
Rejestracja: 01 paź 2011 00:28

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Vyera »

U mnie też pierwszy poziom ciągnął się wyjątkowo długo. Następne już wchodziły szybciej, jakoś po mniej więcej 3 największych postępach. I rzeczywiście najczęściej zawiniątko rosło nie podczas gry tylko przy zalogowaniu.
Sprawdź czy nie masz przypadkowo wyłączonego obrozwoju ;) .
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Haern »

Zgłaszać, zgłaszać, jeszcze raz zgłaszać. Za zgłaszanie nie-błędów nie ma kar, za zgłaszanie błędów tym bardziej. Jeśli nie zgłosisz, to nie licz, że zostanie poprawione.
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Umbar »

Wszystko działa jak należy, postępy wpadają a tuby zmieniają się po zalogowaniu a nie w czasie nabijania postępów.
Ravald
Posty: 110
Rejestracja: 06 maja 2011 14:44
Lokalizacja: Londyn

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Ravald »

Hej,
Mam pytanie - wie ktos, czy ogladanie tych obiektow na lokacji, ktore zwracaja ten sam opis, daje obexpa?
Przyklad lokacji pewnego magazynu:

Kod: Zaznacz cały

> ob skrzynie
W calym magazynie stoja ogromne ilosci roznych pakunkow o jeszcze bardziej zroznicowanej zawartosci - od zboza, przez warzywa, jakies zelastwa, az po dziwnie pachnace skrzynki z okraglymi otworami...

> ob pudla
W calym magazynie stoja ogromne ilosci roznych pakunkow o jeszcze bardziej zroznicowanej zawartosci - od zboza, przez warzywa, jakies zelastwa, az po dziwnie pachnace skrzynki z okraglymi otworami...

> ob worki
W calym magazynie stoja ogromne ilosci roznych pakunkow o jeszcze bardziej zroznicowanej zawartosci - od zboza, przez warzywa, jakies zelastwa, az po dziwnie pachnace skrzynki z okraglymi otworami...
Awatar użytkownika
Lily
Posty: 10
Rejestracja: 13 maja 2016 03:50

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Lily »

Odkopane sprzed prehistorii :)

Do pewnego momentu co poziom dochodzily mi nowe emocje, a od 4 kolejnych poziomow nie doszly mi zadne nowe (ale tuba i titl sie zmieniaja, dochodza nowe ilosc map). Blad, czy po prostu nie kazdy awans jest premiowany nowymi emocjami?
Come spirit. Help us sing the story of our land.
Thaer
Posty: 32
Rejestracja: 06 lis 2015 11:48

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Thaer »

Lily pisze:Odkopane sprzed prehistorii :)

Do pewnego momentu co poziom dochodzily mi nowe emocje, a od 4 kolejnych poziomow nie doszly mi zadne nowe (ale tuba i titl sie zmieniaja, dochodza nowe ilosc map). Blad, czy po prostu nie kazdy awans jest premiowany nowymi emocjami?
Nie każdy awans premiowany jest nowymi emocjami.
ODPOWIEDZ