Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Reindhart
Posty: 12
Rejestracja: 20 wrz 2009 01:31

Re: Płacze na Magów

Post autor: Reindhart »

Stary, wyluzuj trochę, bo ani to zabawne, ani przenikliwe. Za swoich czasów wizowania pamiętam Pawła jako osobę bezstronną, która w obliczu supremacji dawnego ZS (conrada) była najdalsza od faworyzowania tego ostatniego, a chętnie pochylała się nad mc. W związku z tym radzę zastanowić się zanim coś napiszecie, bo wylewająca z waszych postów żałość padła wam najwyraźniej na mózg. Facet, który tyle wam rzeczy zakodował i tyle czasu spędził na umilaniu wam życia jest teraz opluwany tylko z tego powodu, że nie zgadzacie się z jego decyzją.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Płacze na Magów

Post autor: Sivlaryan »

Ja się nie zgadzam tylko i wyłącznie dlatego, że za "binda" może polecieć 80% Arkadii a 100% osób, które znam. Każdy w obecnych czasach kto jest w zawodówce ma bindy i atakuje wskazanego przez prowadzącego wroga.
POWER OF FRIENDSHIP
Reindhart
Posty: 12
Rejestracja: 20 wrz 2009 01:31

Re: Płacze na Magów

Post autor: Reindhart »

To akurat słuszna uwaga.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Płacze na Magów

Post autor: Davith »

Sivlaryan pisze:Ja się nie zgadzam tylko i wyłącznie dlatego, że za "binda" może polecieć 80% Arkadii a 100% osób, które znam. Każdy w obecnych czasach kto jest w zawodówce ma bindy i atakuje wskazanego przez prowadzącego wroga.
Ja nie mam.
I co glupio Ci?
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na Magów

Post autor: Torgen »

Ja tylko wspieram. A atakuje tych co chce. Nawet rozkazow nie slucham. I co?
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Płacze na Magów

Post autor: Sivlaryan »

Davith pisze:
Sivlaryan pisze:Ja się nie zgadzam tylko i wyłącznie dlatego, że za "binda" może polecieć 80% Arkadii a 100% osób, które znam. Każdy w obecnych czasach kto jest w zawodówce ma bindy i atakuje wskazanego przez prowadzącego wroga.
Ja nie mam.
I co glupio Ci?
Nie, jakoś nie.

Kod: Zaznacz cały

10:16:09 # Ferd (ZS) unosi reke do gory, wskazujac Thorzana jako cel ataku.
10:16:09 # zz ferda
10:16:09 # ## Zabijam: ferda
10:16:09 # ## Zabijam: ferda
10:16:09 # Juz walczysz z Ferdem.
10:16:09 # Juz walczysz z Ferdem.
10:16:09 # Wskazujesz Ferda.
10:16:09 # Spogladasz na Ferda, pozwalajac by w twoich oczach blysnelo szalenstwo Chaosu.
10:16:09 # Musisz odpoczac przed wydaniem kolejnego rozkazu.
10:16:09 # Nikt nie zaslania Ferda.
10:16:09 # > >  DRUZYNE > > Dojrzaly niebieskooki mezczyzna (ZS Davith) atakuje Thorzana!
Pewnie ogarnąłeś to po sekundzie w środku walki, Mistrzu.
POWER OF FRIENDSHIP
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Płacze na Magów

Post autor: Davith »

Sivlaryan pisze: Pewnie ogarnąłeś to po sekundzie w środku walki, Mistrzu.
Pewnie bylo to jeszcze przed zmianami w kto i pewnie tradycyjnie Ferd powiedzial kogo obieramy za cel nim Was spotkalismy i pewnie bylem przygotowany. To ze tego typu dzialania jak taktyczne planowanie moga byc dla Ciebie abstrakcja to nie moj problem. Mnie gra bez tego daje wiecej przyjemnosci a czy ty w to wierzysz to szczerze powiedziawszy wisi mi to tak samo jak ten Wasz Legendarny gppk..chyba ze cos pomylilem to wybacz.

A tak btw odnosnie tej wycinki...Ty wykonales w niej chyba z szesc komend na moja jedna wiec to troche zakrawa o hipokryzje?

Re down: To jakis strasznie stary log wiec nie pamietam nawet zajscia...w zasadzie nie chce mi sie go analizowac ale widac tam rozkazy Ferda a ja czasem sie slucham..ale tylko czasem.

Aktualizacja..To log z pierwszej mojej walki od powrotu na arkadia i zlapales mnie,Eidur pokazywal mi Cmuda wiec mialem podbindowane tyle ze mi sie nie podobalo i wrocilem do Zmuda pozniej. Tak czy siak odszczekuje.. Przez czas uzywania Cmuda mialem podbindowanych wrogow.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2012 00:09 przez Davith, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Płacze na Magów

Post autor: Sivlaryan »

Fakt, że pół sekundy wcześniej atakowałeś kogoś innego w niczym tu nie przeszkadza?

Kod: Zaznacz cały

10:16:08 # > > CIEBIE > > Dojrzaly niebieskooki mezczyzna (ZS Davith) atakuje cie!
10:16:08 # Xerks wspiera cie w walce z Ferdem.
10:16:08 # > > CIEBIE > > Wielki ciezki mezczyzna (ZS Eidur) atakuje cie!
10:16:09 # Berondal (GL) ledwo muska cie smuklym runicznym mieczem, trafiajac cie w nogi.
10:16:09 # > >  DRUZYNE > > Ferd (ZS) z imieniem Sigmara na ustach atakuje Thorzana!
10:16:09 # Ferd (ZS) unosi reke do gory, wskazujac Thorzana jako cel ataku.
10:16:09 # zz ferda
10:16:09 # ## Zabijam: ferda
10:16:09 # ## Zabijam: ferda
10:16:09 # Juz walczysz z Ferdem.
10:16:09 # Juz walczysz z Ferdem.
10:16:09 # Wskazujesz Ferda.
10:16:09 # Spogladasz na Ferda, pozwalajac by w twoich oczach blysnelo szalenstwo Chaosu.
10:16:09 # Musisz odpoczac przed wydaniem kolejnego rozkazu.
10:16:09 # Nikt nie zaslania Ferda.
10:16:09 # > >  DRUZYNE > > Dojrzaly niebieskooki mezczyzna (ZS Davith) atakuje Thorzana!
Powiem tylko tyle: Jak dla mnie jesteś do kasacji i niech ręka sprawiedliwości Cię dosięgnie ( : To są niepodważalne dowody!

Zródło: http://www.sprox.info/arka/BerondalDavith.htm

ps. I to nie jestem ja, prawdę mówiąc ja nawet nie wiem kim jesteś i kto jest autorem loga. Znalazłem go na google, bo na każdego da się coś znaleźć!

edit up: Tu nie chodzi o to. My po prostu prawie wszyscy podpadamy pod "bindy" i denerwuje mnie wybiórcze kasowanie graczy. Dziś Araf, jutro ja albo Ty, albo Torgen, któremu ktoś pokazał musha i to nie są nawet jego skrypty. Gość, który ma ponad rok na "stanie" chyba ma prawo usłyszeć coś więcej na temat swojej kasacji niż "mamy dowody" , "obaj wiemy, że to prawda".
Ostatnio zmieniony 07 cze 2012 01:11 przez Sivlaryan, łącznie zmieniany 2 razy.
POWER OF FRIENDSHIP
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Płacze na Magów

Post autor: Iluandile »

Teraz bedziecie na siebie skarzyc jak siedmiolatkowie?
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze na Magów

Post autor: Coronius »

Uwazaj, bo na ciebie tez sie zaraz znajda logi.
Zablokowany