Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze na Magów

Post autor: Coronius »

Evandeil pisze:Zastanawia mnie pewna ostatnio popularna wsrod wizow tendencja.
To, ze zepsuto mi expa na Druhii i na mutkach, to ze zabrano kase na Orcalu i kamienie na potworach odczytalem jako ogolne dazenie to utrudnienia gry (dobrze). Ale kiedy slysze, ze MC ma nadal swojego super expa pod nosem, kiedy nam ucieto. Kiedy kodowane sa magiki, ktore sa tylko dla MC i tez pod ich nosem. Kiedy MC dostaje super plytowke o wadze lekkiej zbroi u swojego kowala, a moja prozba o plyte z przydomkiem elfia zostala storpedowana na forum jako fanaberia. Kiedy dowiaduje sie, ze MC ma wszystkich trenerow u siebie a ja musze zapylac przez dwa kontynenty, to mnie to zastanawia...
Zepsute tobie? Ucięte ci? Dobry dowcip. Nie pomyślałeś oczywiście, że może w końcu zostały ponaprawiane błędy, ani że to nie jest twój prywatny teren?

Nie ma magików tylko dla mc, ani super lekkiej płytówki dla mc (chyba, że mówisz o templarce, na którą się czeka jakieś 2 lata) a twój pomysł płyty został storpedowany tylko dlatego, że się upierałeś, żeby była ona w AL.
Co do trenerów, może to dlatego, że mcki są lane przez wszystkie gwardie i inne cuda, więc nie mogą o tak o sobie pójść i wytrenować zawodu jak cała reszta?
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Płacze na Magów

Post autor: Evandeil »

Jak niema magikow dla MC. A miecze Arlekina (nikt inny moze poza OK nie uzyje spaczonej broni)? A plyta jest na wylacznosc, i to jaka plyta. Ja sie nie upieralem by elfia zbroja byla w Loren to byla jedna z propozycji. Nawet jesli by byla w Loren to nie byla by plyta, ktoa moze nosic tylko jedna gildia. A nawet mi sie nie snilo o takich statach jakie dostala ta dla MC.
Jesli to bylo naprawianie bledow, to niech naprawia je tez na ZC i tam niech sie robi postep ponad godzine a nie 15 minut. I nie wiem co MC przeszkadza chodzic po treny. Ja idac po treny mam wieksza szanse spotkac kogos z MC czy OK niz MC swoich wrogow. Wystarczy porownac ile ludzi gdzie gra.
Obrazek
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Płacze na Magów

Post autor: Evandeil »

Miuosh pisze:Zastanawia mnie pewna popularna OD ZAWSZE wśród wizów tendencja, że nikt poza LE i TW nie może wejść do Loren :/
Bys tak nie lgal! A kto byl na swiecie lasu?
Obrazek
Aellien
Posty: 13
Rejestracja: 19 mar 2012 10:28

Re: Płacze na Magów

Post autor: Aellien »

Miuosh pisze:Zastanawia mnie pewna popularna OD ZAWSZE wśród wizów tendencja, że nikt poza LE i TW nie może wejść do Loren :/
Oj, bedziesz tak bsydko pisal o elfach, to nie bedzie zaproszenia na nastepne Swieto Lasu... :P
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze na Magów

Post autor: Coronius »

Evandeil pisze:Jak niema magikow dla MC. A miecze Arlekina (nikt inny moze poza OK nie uzyje spaczonej broni)? A plyta jest na wylacznosc, i to jaka plyta. Ja sie nie upieralem by elfia zbroja byla w Loren to byla jedna z propozycji. Nawet jesli by byla w Loren to nie byla by plyta, ktoa moze nosic tylko jedna gildia. A nawet mi sie nie snilo o takich statach jakie dostala ta dla MC.
Jesli to bylo naprawianie bledow, to niech naprawia je tez na ZC i tam niech sie robi postep ponad godzine a nie 15 minut. I nie wiem co MC przeszkadza chodzic po treny. Ja idac po treny mam wieksza szanse spotkac kogos z MC czy OK niz MC swoich wrogow. Wystarczy porownac ile ludzi gdzie gra.
Miecze z arlekina nie mają bloka kodowego. Są dostępne dla wszystkich. To czy ich użyjesz czy nie to tylko i wyłącznie twój wybór.

Kwestia zbroi: napisał Zurwen wyraźnie - wyślij dobry opis, to może się pojawi. Ja próbowałem i nie spełniał oczekiwań.
Templarka jest na wyłączność, przy okazji ma różne ograniczenia, o których najwidoczniej nie wiesz, skoro tak ją zachwalasz.

Błędy: idź i zgłoś. Bo bez tego raczej nikt nie ruszy.

Chodzenie po treny: mc ma kodową wojnę z szóstką gildii, do tego leje ich każda gwardia, nie obsługuje żaden sklepikarz, kowal, ani npc, z którego każdy inny gracz może korzystać. To, że nie potraficie przyciągnąć graczy, to jest wasz problem, a nie wizów.
Kilron
Posty: 6
Rejestracja: 03 cze 2009 17:26
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Płacze na Magów

Post autor: Kilron »

Witam!

Rzadko zaglądam w te okolice, ale dyskusja jest coraz ciekawsza.
Pamiętam jak pewnego dnia ktoś wyciął/zmienił fragment kodu z lokacji pod monolitem i to parę chwil po tym, jak próbowałem kilkakrotnie z ukrycia 'zaskoczyć' jednego MC. Kod był w pewnym momencie tak skonstruowany, że z pięciu wejść cztery prowadziły w innych kierunkach, na próbę przejścia na ostatni kierunek natomiast serwer zwracał komunikat "Slucham?" tak dobrze znany każdemu z graczy, gdy wpisze się błędne polecenie. Błąd ten został szybko naprawiony.Mimo wszystko to mnie skłania do przemyśleń, czy któryś z szanownych Magów nie jest przypadkiem stronniczy.
Jeśli chodzi o trenerów, zauważyłem, że w MC jest tendencja wzrostowa do szkolenia Partyzantów. Pod Loren jest trener parciaków, którego nie broni żadna gwardia, tym bardziej że żeby się do niego dostać przez Salignac la Rouge wcale nie trzeba iść przez Quenelles, tylko minąć je łąkami lub traktem. Wydaje mi się też, że gdzieś w okolicy Jaskare na trakcie również był jakiś trener, którego również nie broniła żadna gwardia.
Co do itemów, udzielał się nie będę, nie jestem w temacie.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze na Magów

Post autor: Coronius »

MC miało tendencję to trenowania partyzantów. Teraz na topie są inne zawody.

ps: no właśnie słaba ta dyskusja, bo to bardziej płacz 'ucieli mi przygildiowe kurwidolki', a inni ciagle maja fajnie.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Płacze na Magów

Post autor: Ilane »

Czepiliście się tych biednych MC, a nikt nie wspomina o RA z przepakowanym magikiem, kasą i expem na minotaurach :(
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Gość

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gość »

Minotaurom też obcięli kamienie, a nie płaczemy.
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Płacze na Magów

Post autor: Evandeil »

Skoro gracze w MC nie moga dojsc do trenerow bo ktos musi ich prowadzic za raczke, to chyba skoncze ten temat w tym momencie. Spaczenie na broni rowna sie z blokada kodowa dla wiekszosci gildii i doskonale o tym wiesz, pozatym tylko winny sie tlumaczy.
Ja chcialem tylko w tym temacie zwrocic uwage na pewne nierownosci w traktowaniu graczy, ktore w tym momencie sa nazbyt oczywiste. Jesli jest to czescia jakiegos wiekszego planu i wkoncu kazdy bedzie mial porownywalne warunki zarobku expa i dostepnosci sprzetu to przepraszam ze to poruszalem.
( Co do zbroi nikt mi nie odpisywal, ze zly opis czy nie wystaczajacy. Nie odpisano tez czy propozycje umieszczenia jej sa nieodpowiednie. Wlasciwie nie bylo zadnego sygnalu, poza wypowiedzia jednego z wizow na forum w stulu: Nie bedzie elfiej zbroi bo nie.)
Obrazek
Zablokowany