Podziekowania dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Maltar
Posty: 23
Rejestracja: 31 gru 2011 05:53

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Maltar »

Brotowi za poświęcony CZAS

Dzięki
Zenobia
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2012 13:57

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Zenobia »

Pewnemu Elfowi pod Athel, za pomoc w znalezieniu trenera i w ogole za caloksztalt.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Auglenn »

A ja podziękuję... bo tak mi się wspominkowo naszło (chociaż większość z nich już nie istnieje ale co tam):
Olraelowi za to, że był moim guru, bo wiedział jak zrobić ognisko :D
Silkathasowi za te 10 złociszy (matko, majątek!), które dał głupiej młodej elfce, i za wspólne gremlinienie, małżeństwo które skończyło się tragicznie itp :D
Bargianowi za godziny spędzone w ruinkach, na erpegu i w ogóle - najlepszy krasnoludek jakiego mogła spotkać elfica
Rice - bo pokazała czym są leśne paskudy
Uralowi i zakonom ogólnie za wspólne wyprawy z "paskudną elfką", odekspianie i zabieranie uszatej na krucjaty na Pustkowia ;)
Raenie za kulke i niedzwiedzie futro :D... to w sumie Uralowi też :P
Taraelowi za fistech :lol:
Leśniakom za pierwsze spotkanie w stylu "Ej, jakaś elfka zgubiła się w loren.... Elfka przybywa. Elfka przedstawia się jako: Auglenn, Przewodniczka" :D... i za to, że kiedyś, jak trawa, były zieleńsze
Molowi, Diosowi, Wolfsabe - za stworzenie najbardziej posranej rodzinki jaką można sobie było wyobrazić :D
Tancerzykom - za stworzenie najbardziej posranej gildii jaką można sobie było wyobrazić - ale była to najlepsiejsza z gildii :D
... a z krótszej perspektywy czasu i z mniejszej ilości dinozaurów...
Coroniusowi - bo go nie lubię i tej wersji będę się trzymać :P
Boldegarowi - za motywację do pisania, wspólne rozmowy, wyprawy itp
Gabryśce za to, że najpierw mnie nakręciła na sekondzenie, a potem porzuciła dla robali :P
Rodzince - bo jest dokładnie taka jaka powinna być, wredna, paskudna, irracjonalna i ogólnie okropna... ale dzięki temu czuję się jak w domu :P
Wszystkim, których spotkałam czy jako elfica, czy jako ludzia, a nie wymieniłam tutaj - bez was nie byłoby tak jak było :D

I espeszyly podziękowania dla Leokaca, bo marudzi, że mu nie podziękowałam :D
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Loni

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Loni »

Hunvertowi za to, ze zawsze byl dla mnie przykladem. :) <serduszko>

Wesolej elfce z Cechu za to, ze poplulam monitor ze smiechu :) Tak mi bylo wesolo.



Loni
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Podziękowania dla Szalonej Kompanii Moczymordów czyli Bambukowi, Eberowi i Vooksowi i- co najważniejsze- Edwardowi. Za wódkę, burdy i udawanie węgla.
Awatar użytkownika
Hari
Posty: 16
Rejestracja: 04 kwie 2012 00:21

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Hari »

Przegladajac ten topic pomyslalam, ze musze podziekowac pewnej nieskromnej dwojce, wspollokatorom z Wysp: Mahaili & Galardowi.

Wpadniecie na ich postacie najczesciej konczy sie dla mnie beczka smiechu/ zakrztuszeniem sie piciem/zawstydzeniem, chociaz czuje ze to nadal tylko czesc mozliwosci Mahaily. :lol:
Ich dialogi/dyskusje/odgrywanie postaci jest dla mnie totalnym majstersztykiem, oddajacym klimat pewnych miejsc. Fajnie sie gra, poznajac takie postacie.
Thx! ;)
"Man cannot discover new oceans unless he has courage to lose sight of the shore."
Andre Gide
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Terenes »

Dziekuje Rionowi za fantastyczne, nowatorskie pomysly taktyczne takie jak wyprawe PK w dwie niezgildiowane osoby na ustawicznym AFK. Nie wiem jakim cudem udalo nam sie przezyc i wrocic. Dawne rajdy na Skellige moga sie schowac...

Dziekuje Mahailii za to ze znajduje podczas bitwy czas na okrzyki i klimatyczne przezwiska.
Awatar użytkownika
Hari
Posty: 16
Rejestracja: 04 kwie 2012 00:21

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Hari »

Ulavowi, za moj pierwszy raz,
.. i ze zrobil to noszac okulary :mrgreen:
"Man cannot discover new oceans unless he has courage to lose sight of the shore."
Andre Gide
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Ulav »

Ferdowi za to, ze nie uzywa irca i nie wola kolegow. Zwlaszcza kiedy jest wycienczony do zera pod Nuln i blokowany! POZDRAWIAM!

http://www.voila.pl/161/z8lh0/index.php?get=1&f=1
Nobia
Posty: 112
Rejestracja: 14 lis 2011 17:39

Re: Podziekowania dla graczy.

Post autor: Nobia »

Gratulacje :)
Zablokowany