Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Płacze na Magów

Post autor: Iluandile »

Dzięki Rafgarcie! ;)
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Płacze na Magów

Post autor: Auglenn »

Rafgart :D Muczios grazias... już się obawiałam że tak zostanie ;)
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Płacze na Magów

Post autor: Adelmar »

Dzięki za szybką interwencje.
Szkoda tylko, że złoto i tak przepadło.. :(
Awatar użytkownika
Miris
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2009 22:41

Re: Płacze na Magów

Post autor: Miris »

Dziękuję za Łowczynię!!
Gryffith
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010 06:09

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gryffith »

Czolko,

Czy ta zmiana dotyczy tez sytuacji, w ktorej pada czlonek teamu w walce z mobami (nie innymi graczami), wtedy mozemy pozbierac kolege przy mobach?
A jak sobie pozostalosc druzyny nie poradzi z tymi mobami to sprzet przepadnie?

Pozd.
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Płacze na Magów

Post autor: Esten »

Gryffith pisze:Czolko,

Czy ta zmiana dotyczy tez sytuacji, w ktorej pada czlonek teamu w walce z mobami (nie innymi graczami), wtedy mozemy pozbierac kolege przy mobach?
A jak sobie pozostalosc druzyny nie poradzi z tymi mobami to sprzet przepadnie?

Pozd.
Mozesz zawsze poczekac az cialo sie rozpadnie i wziac to co lezy na ziemi
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze na Magów

Post autor: Coronius »

przestan walczyc
wez wszystko z ciala
Awatar użytkownika
Baszen
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2009 11:38

Re: Płacze na Magów

Post autor: Baszen »

Ciekawi mnie jedna kwestia. Zarysowana ponizej sytuacja jest czysto hipotetyczna, ale interesujaca dla mnie.

Na arkadii bezwzglednie zakazuje sie przenoszenie konfliktow arkadyjskich do rla, a jakiekolwiek represje na osobach pod wplywem arkadii beda surowo karane. Co jezeli powiedzmy ktos pojedzie na jakis zjazd, na ktorym spotka wiza. Ten wiz go obrazi, zrobi cos glupiego lub z jakiegos innego prywatnego powodu tak wplynie na jakas osobe ze zostanie przez nia pobity. Czy w takim przypadku ta osoba ma sie liczyc na pozegnanie ze swiatem arkadii? Czy ta zasada ma chronic wizow przed represjami od graczy za niewygodne lub za ostre decyzje? Czy jej rozwinieciem jest pozbywaniem sie z arkadii kazdego jezeli gora sobie tego zazyczy?

Domyslam sie ze te pytania sa dosyc dziwne. Chcialbym zaznaczyc, ze nie sa one wywolane jakakolwiek sytuacja ktora miala miejsce na arkadii. Interesuje mnie to czysto teoretycznie bo znam osoby (Pozdro Pawle), ktore rozwiazuja wiekszosc konfliktow w jeden znany sobie sposob, a poziom wypowiedzi niektorych osob moglby doprowadzic tylko do jednego rezultatu (Pozdro Pawle)

Reszte tez pozdrawiam
No oprocz Ansgara bo nie chce mnie czule pozegnac:(
Szukam zdjecia Ayenne. Nie zapomnimy
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gotmir »

Gdyby administracja trzymala sie' zasady przenoszenia konfliktow poza arkadie polowa z graczy byla by juz pokasowana. Starczy poczytac komentarze do bilansu.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na Magów

Post autor: Haern »

Od kiedy na Arkadii funkcjonuje ocenianie sposobu odgrywania postaci? I od kiedy za to mozna dostac kary? Bo to co odstawiles Wizie* to rekord jakich malo.

* - pojawiły się wątpliwości co do tożsamości owego wiza. Jeśli się pomyliłem, przepraszam.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2012 14:12 przez Haern, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany