Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Płacze na Magów

Post autor: Auglenn »

Paulie pisze:Aries: Czyli zawyzony exp za niewykorzystywane umy mobow byl ok, naprawa tego jest przegieciem? Wesolo.
Paulie, ależ jad z ciebie wypływa... Normalnie jak z Nurgla :P
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Aveth
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2011 02:37

Re: Płacze na Magów

Post autor: Aveth »

@Paulie: A jakież to umy mają hashuty, że są takie expodajne? Spostrzegawczość chyba nie, bo są ciągłe płacze że nie widzą ukrywajek. Może otwieranie zamków i akrobatykę?

Coby nie było OT: Cała Lyria została zmieniona pod tym względem. Ciężko się tam expiło przed zmianami, nawet w 3 osobowych drużynach... Zatem mamy się cieszyć, że teraz wszystkie npce zasłaniają się z automatu jak oszalałe i dziękować MG za tę jakże zachęcającą do czegokolwiek zmianę?

Dziękujemy zatem!
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Płacze na Magów

Post autor: Godar »

Vayn pisze: No właśnie. Góra doskonale wie, że nie ma emocji dla zbója i jestem przekonany, że zna lepiej niż Ty, czy jakikolwiek inny gracz wady tego zawodu.
Ja też jestem pewien, że Wizowie są nieomylni, obiektywni i wszechwiedzący. Wystarczy spojrzeć, jak wszystko w tej grze jest bezbłędnie zbalansowane. Po prostu czasem się zapominam ;]
Chcesz im mówić co mają robić? To zacznij pisać kod.
Co do czasów Hakona - przekonany jestem, że GŁÓWNYM czynnikiem reform był odpływ graczy, a nie utyskiwania
No tak, prastare prawo Arkadii: "Nie podoba ci się, to nie graj". Ja się do niego stosuję, ale dzięki takim "utyskiwaniom" wiele dobrych zmian zmian zostało wprowadzonych. Poza tym w końcu od tego chyba jest ten wątek, tak?
i próby ustawiania gry pod siebie poprzez wymuszanie czegoś poza nią
Kurcze, rozgryzłeś mnie... Miałem niecny plan zmienić zawód na zbója, przejść arkadię i zdobyć świat. I cały mysterny plan wpizdu...
Chcesz równości? Jaka to jest równość, gdy Twoje postulaty zostaną zrealizowane, a innych nie?
Nie chcę równości, tylko równych szans. A równe szanse to nie realizowanie moich albo czyichś postulatów tylko właśnie ten magiczny balans.
Pomyślałeś o tym? Próbujesz być graczem, a jednocześnie administratorem gry, w którą grasz. Bruce wszechmogący?
Tego zdania nawet nie komentuję, bo jest zbyt głupie żeby dało się to zrobić. Poza tym ta dyskusja faktycznie nie ma sensu, z mojej strony EOT. Nie mam zbója i nigdy nie chciałem mieć więc masz rację: lepiej się zamknąć i mieć to w dupie. Niech się inni martwią.
Vayn
Posty: 21
Rejestracja: 31 paź 2011 21:17

Re: Płacze na Magów

Post autor: Vayn »

Re: Godar

W pełni się zgadzam... z dwoma ostatnimi zdaniami.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Płacze na Magów

Post autor: Rennz »

Godar pisze: Nie chcę równości, tylko równych szans. A równe szanse to nie realizowanie moich albo czyichś postulatów tylko właśnie ten magiczny balans.
Oj MC/OK od lat chce równych szans i się nie doczekało (-:
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na Magów

Post autor: Haern »

Aveth: sprawdź najpierw te ślepe hashuty.
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Płacze na Magów

Post autor: Ulik »

Dziękuje za błyskawiczną reakcje na zgłoszony pomysł :))
Aveth
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2011 02:37

Re: Płacze na Magów

Post autor: Aveth »

Haern pisze:Aveth: sprawdź najpierw te ślepe hashuty.
A co, też coś zmienili?
Aż się muszę kiedyś zalogować i przejść.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Płacze na Magów

Post autor: Auglenn »

A ja się zastanawiam nad jedną rzeczą. Czy utrudnianie i tak trudnego już expa to krok w dobrą stronę? Żeby cokolwiek sobą reprezentować trzeba mieć mniej więcej zwiedził i większość graczy uważa ten poziom za sensowny - na tyle wysoki żeby nie zabił nas byle mob, na tyle niski, że w razie zgonu nie mamy roku w plecy. W tym momencie wydłużono czas, jaki trzeba poświęcić żeby rzeczonego zgona odexpić, czas który już i tak nie zamyka się w miesiącu/dwóch lightowego expienia, ale albo w miesiącu/dwóch ostrego expa, albo pół roku na spokojnie. Czy aby na pewno chcemy przykuwać graczy do kompów na tak długo dla głupiego wesprzyj/zabij?
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Płacze na Magów

Post autor: Werbat »

Ruda: my - nie. Oni - tak.
;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zablokowany