Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na Magów

Post autor: Buluar »

Kod: Zaznacz cały


Uliczka nieopodal placu.
==> se, n, w
> Zabarykadowana uliczka.
==> s
[Driss].
> 
[Driss] opuszcza wielka czerniona glewie.
[Driss] zdejmuje szeroki skorzany pas.
[Driss] opuszcza swiat Arkadii.

Jak rabowac Czarodzieje, jak rabowac?! :(
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Płacze na Magów

Post autor: Adelmar »

Fajna zmiana. Kolejna z serii praktycznych i zwiększających grywalność.
Przy okazji chciałbym się dołączyć do podziękowań za Mahaut. Może kiedyś uda się ożywić Bretonie.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na Magów

Post autor: Haern »

Swietna zmiana i dobry kierunek. Mam tylko nadzieje, ze przedmioty, ktore zniknely po nocnej apsie w wyniku bledow zostana oddane:P
Tez bym chetnie podziekowal za Mahaut ale nie wiem co to jest:(
Zdravik
Posty: 14
Rejestracja: 04 paź 2011 17:10

Re: Płacze na Magów

Post autor: Zdravik »

Dlaczego w Mahakamie nie widać już kierunków? Skąd pomysł na taką zmianę? :-(
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na Magów

Post autor: Haern »

Czy to normalne, że postacie trenujące w OHM zawód powiązany czyli legioniste ("na miejscu") dostają po 2% speca tygodniowo? (Od jakichś 10 tygodni)
Rzecz była zgłaszana na Arkadii. Ponoć zawód powiązany miał lecieć szybciej?:)
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Płacze na Magów

Post autor: Morholt »

Normalne, nie ma co zglaszac. Zawod powiazany szybciej sie robi na poczatku, ale potem to sie wyrownuje, wlasnie jestescie w fazie tego wyrownywania (50% przyrostu, 4%->2%).
Pozdro Haern, mam nadzieje ze sie nie obraziles jak wtedy w sobote poszedlem o drinka za daleko :D
Ank
Posty: 34
Rejestracja: 14 maja 2009 17:15

Re: Płacze na Magów

Post autor: Ank »

Chcialbym sie zapytac o bronie drzewcowe na arkadii. Jeszcze calkiem niedawno bylo kilka drzewcowek jednorecznych. Bronie o niskich statach ale jakiestam byly. Teraz zauwazylem ze wszystkie zostaly przerobione na bron dwureczna (Mimo ze opisy nadal sugeruja ze jest to bron jednoreczna). Zmiany byly te na tyle nieprzemyslane, ze npce ktore mialy drzewca i tarcze dalej nosza tarcze mimo ze jej nie uzywaja. Czy jest mozliwosc uzyskania informacji skad ta zmiana? Realizmem tego nie mozna okreslic poniewaz wiele armii poslugiwalo sie np pika i tarcza. Czy chodzi o to ze drzewcowki kodowo sa lepsza bronia dlatego usunieto jednoreki aby nie byly zbyt przegiete? Interesuje sie tym tematem poniewaz jako osoba z zawodem straznika odczuwam pewien dyskomfort kiedy wytracam bron przeciwnikowi a nastepnie on mnie tlucze lapami jak jakas baba. W dzisiejszych czasach kazdy npc ma speca wiec te lapy czasami potrafia mocno zabolec, zwlaszcza ze nie moge ich sparowac. Wiec moj spec jest dla mnie przeklenstwem bo po wytraceniu poza unikami nic nie jestem w stanie zrobic. Pomyslalem ze moze wyjsciem z sytuacji byloby uzywanie pawezy ale nie mozna tego sprawdzic bo wszystkie drzewcowki sa dwureczne. Bardzo bym prosil o udzelenie jakichkolwiek informacji, ktore moglyby rozwiac targajace mna watpliwosci w tym temacie.
Stay tuned for 80 years of crap
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Płacze na Magów

Post autor: Rafgart »

Parowanie dziala rowniez gdy przeciwnik walczy bez broni, ma wtedy opis uniku.
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Płacze na Magów

Post autor: Esten »

To skoro juz Rafgart odpowiada;]

Pytan o straznika ciag dalszy.
Czy jesli po wytracaeniu broni przeciwnikowi zabije go, to jego sila bojowa byla nizsza (walczyl bez broni wiec wyliczalo inny um) a zatem dostalem mniej expa?
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Płacze na Magów

Post autor: Rafgart »

Sila bojowa nie jest sprawdzana przy koncu walki i nie jest do niej wliczana bron npca.
Zablokowany