Potyczki

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Potyczki

Post autor: Godar »

Faktycznie, to trochę zbyt przypomina radosne napierdalanie niczym w wowie. Lepszym pomysłem byłoby otwarcie gildii i zmniejszenie kary za zgona - i nie trzeba by żadnych aren robić. Cała Arkadia powinna być jedną wielką areną.

Ale mając do wyboru obecną chujnię albo taką alternatywę - jestem za!

PS. A co do ukrywania na tych arenach, to wg mnie powinno być wyłączone. Ukrywacze i tak mają przewagę w "normalnym" PK.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Potyczki

Post autor: Coronius »

No to jeśli będzie się dawało ukryć, to jak zwykle będą płacze, że zawody z ukrywaniem przepakowane, jak nie będzie się dało, to też lipa, bo te zawody sporo tracą.

No i wiadomości wyciągnięte z walk arenowych (kto się szybko męczy, kto najwięcej łamie, etc) potem będą wykorzystywane do fragowania.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Potyczki

Post autor: Haern »

Jeśli rzeczywistość jest tak czarna jak piszesz Coronius, to faktycznie nie ma co próbować - jeśli wszystkim zależy tylko na zajebaniu przeciwnika żeby stracił kilka miesięcy expa i przestał grać. Mi na przykład na tym nie zależy, bo z kim się będę później bił? (Korsarze, wróćcie!:( ) W takiej sytuacji niech będzie jak jest, fragujmy się dalej z ukrycia, to takie fascynujące. Założenie jest inne - że właśnie na takich arenach bawiliby się gracze lubiący WALCZYĆ ze sobą.

Ukrywanie na dużych arenach będzie przydatne, na małych raczej mniej. Zależnie też od skomponowania drużyny po obu stronach, z jednej cały team ukrywaczy ładnie się ukryje, z drugiej pierścien + zawód ze spostem czasem ich zauważy. Jeśli zaś nie cała drużyna będzie ukrywająca się, to już wymaga większej zabawy. Poza tym, wylosujesz arenę 2x2 lokacje, to ukrywacze nie pobiegają.

Otwarcie gildii to raczej mżonka, jakoś nie sądzę, by wizowie się do tego przymierzali na poważnie, w końcu to wzmoże znienawidzone PK.
Gość

Re: Potyczki

Post autor: Gość »

Taka 'zabawa w wojnę' moim zdaniem zabiłaby erpega (z perspektywy gracza to by była wręcz zabawa w zabawę w wojnę). Wojna to wojna - musi być ryzyko dotkliwej straty, a nie - "To dzisiaj bijemy się normalnie, czy na niby?". :evil:

Przyłączam się do naiwnych marzeń o otwarciu siedzib. To by pewnie ożywiło grę (oraz ludzie potraciliby poziomy i już się o nie nie bali ;))
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Potyczki

Post autor: Miuosh »

Godar pisze:Lepszym pomysłem byłoby (...) zmniejszenie kary za zgona - i nie trzeba by żadnych aren robić. Cała Arkadia powinna być jedną wielką areną.
Ale mając do wyboru obecną chujnię albo taką alternatywę - jestem za!
Nic dodać nic ująć. Krasnal dobrze gada. Polać mu!
Ogre!
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Potyczki

Post autor: Haern »

Wydaje mi się, że stanowisko Administracji w sprawie zmniejszenia kary za zgona czy jakiegokolwiek innego wspierania PvP w proponowanych dotychczas formach jest jasne, i negatywne.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Potyczki

Post autor: Hunrim »

Super pomysł, jestem za. W dodatku bardzo dopracowany, nie ma ( prawdziwych) słabych punktów, nie narusza w żadnym stopniu balansu, a dawałby masę frajdy, a rpg byłoby wręcz lepsze, a nie zabite - te npce-e wykrzykujące imiona bohaterów, świetny smaczek. Moim zdaniem Ci, którym się nie podoba są na nie z czystej przekory.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Potyczki

Post autor: Rafgart »

Złe jest 'hunterstwo' a nie PvP.
Gildie zostana otwarte tylko, jesli uda sie to zrobic porzadnie, niezaleznie od tego ile czasu to zajmie. Nie ma sensu utrzymywanie systemu, w ktorym otwarta jest tylko czesc, broniacy wiecej traca broniac niz nie broniac, a atakujacy atakuja o 7 rano w niedziele. A to oznacza, ze rownolegle z otwarciem musza byc wprowadzone bardzo powazne globalne zmiany.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Potyczki

Post autor: Godar »

Wyjątkowo w pełni zgadzam się z Rafgartem.
Pozostaje tylko pytanie: czy mamy szanse tego dożyć? :)
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Potyczki

Post autor: Zurwen »

Będzie po świętach ;)
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
ODPOWIEDZ