Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Drobne pomysly

Post autor: Haern »

Jesli zasloniles go podczas marszu i ktos Was po chwili zaatakuje - a w miedzyczasie poruszaliscie sie ciagle w druzynie po tych samych lokajach - to wciaz trzymasz zaslone na towarzyszu przed wszystkimi. Zeby go zaatakowac Wasz przeciwnik musi przelamac jego obrone. Zaslona jest trzymana poki nie nastapi jedna rzecz z wymienionych przeze mnie wyzej. Nawet walka (jesli nie zostanie przelamana zaslona ani nic z powyzszych) nie przerywa Twojej zaslony.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Drobne pomysly

Post autor: Herenvarno »

Jednak chodzi mi o ta druga czesc mojej wypowiedzi.. ta po przykladowych 2 godzinach marszu.. moze mi gdzies przez te jakies 12 lat umykal ten tekst (o przerwaniu zaslaniana mimo ze wczesniej nie bylo ZADNEGO ataku) ale poprostu nie dostrzeglem informacji zwrotnej o zaprzestaniu zaslaniania, jak tez nie bylo mojej zgody na takie przerwanie zaslaniania.
byc moze ma tu wplyw np. Otwieranie wrot, wizyta na pocztowej lokacji czy inne takie, jesli one zdejmuja status "obiekt zaslaniany" to o tym nie wiem.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Ravald
Posty: 110
Rejestracja: 06 maja 2011 14:44
Lokalizacja: Londyn

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ravald »

Moze niestandardowe wyjscia z lokacji, przez ktore przechodzi sie pojedynczo? Moze wsiadanie do dylizansu/na statek?
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ulik »

To może po prostu komenda do wyświetlania "stanu" zasłon. Kogo zasłaniasz, kto ciebie zasłania.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Drobne pomysly

Post autor: Auglenn »

Czy jest taka szansa aby do skrzynek depozytowych można było wkładać rzeczy, które apoki nie przetrwają, a których nie chcielibyśmy stracić przy wylogowaniu? Oczywiście po apsie znikałyby tak jak rzeczy z ekwipunku...?
Może czyścić skrzynki po apsie, tudzież przy sprawdzaniu zawartości depozytu przez gracza, żeby nie obciążać za bardzo procesora?
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Drobne pomysly

Post autor: Rafgart »

Depozyty nie trzymaja w sobie przedmiotow, tylko je usuwaja i odtwarzaja kiedy trzeba.
Przedmiotow, ktore nie maja przetrwalnosci, poprawnie odtworzyc sie nie da.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Drobne pomysly

Post autor: Auglenn »

Yhm... szkoda ;). Dzięki Rafgart za odpowiedź ;)
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Drobne pomysly

Post autor: Terb »

Takie rzeczy możesz pakować np. do worka/plecaka/torby i tenże pojemnik ukryć w sekretnym znanym przez mało osób, albo mało uczęszczanym miejscu... I liczyć, że nie będzie apoki akurat ;)
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Drobne pomysly

Post autor: Auglenn »

Terb, ja wiem że tak można ale jest ale.... zawsze przypadkiem ktoś może wejść w to "mało uczęszczane miejsce" i podprowadzić to co schowałam ;). Myślałam, że zawartość depozytów jest generowana w jakiś inny sposób i byłoby to możliwe do zrobienia. Jak widać nie jest ;)
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Atan
Posty: 40
Rejestracja: 02 sty 2010 00:43

Re: Drobne pomysly

Post autor: Atan »

Mam pomysl dotyczacy chowania noza w cholewce buta.

Mozna za pasem i wyglada to tak:
Na biodrach nosisz skorzany wytarty pas, za ktory zatknales plomienisty szeroki katar.

W przypadku butow mogloby wygladac tak:
Nosisz czarne buty z cholewami, a z cholewki lewego wystaje rekojesc plomienistego szerokiego katara, ktory tam wsunales.

a robiloby sie to tak:

wsun
1 os. Dyskretnym ruchem wsuwasz aa bb sztylet w cholewke lewego buta.
2 os. Katem oka zauwazasz jak xx yy polelf wsuwa aa bb sztylet w cholewke lewego buta.

wyciagnij
1 os. Dyskretnym ruchem wyciagasz aa bb sztylet z cholewki lewego buta.
2 os. Katem oka zauwazasz jak xx yy polelf wyciaga aa bb sztylet z cholewki lewego buta.

Mogloby to dotyczyc butow, ktore maja cholewki albo sa wysokie w krotkim opisie.

w.
pulkownik Jurgen von Krall zwany Gryfem
ODPOWIEDZ