Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terb »

Ile trwa, nie wiem, nie przyglądałem się temu. Ale zależy od tego jak dużo i jakich paczek rozniosłeś w danym królestwie czy księstwie. Czyli jak np. w Redanii już Ci tak mówią, to roznoś w Temerii, bo to zależy od "rejonu" nie jest przypisane dla wszystkich "rejonów" czytaj księstw, królestw, kij wie czego jeszcze :P
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Mylisz się - zakaz pracy obowiązuje na całym świecie od razu i trwa co najmniej godzinę, a całkowite wyzerowanie z kilka godzin ( choć nie trzeba być zalogowanym). Dlatego opłaca się roznosić dalekie przesyłki - bo zakaz nie jest uzależniony od wartości rozniesionych paczek, ale od ich ilości - bez względu na odległość w danym przedziale czasowy. Sprawa może być szczególnie trudna, jeżeli dopiero się nabija reputacje i nie można nosić zbyt dalekich przesyłek.
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terb »

No dobrze, zgodzę się co wielkości i odległości, bo tylko moja luźna obserwacja. Nie wiem czy się coś nie zmieniło, ale jak się miało zakaz np. w Redanii, to w Temerii mogłeś nosić, czy Kaedwen, albo dajmy na to z Imperium czy Bretonii.

Ale mogę nie mieć aktualnych wieści, więc pewien nie jestem kto z nas ma rację Hunrimie.

Re down:
Czyli jednak po części miałem rację. W tym, że zakaz dotyczy obszaru pewnego, może Mości Hunrim był aż tak dobrym pocztylionem, że wszędzie nosił i dostawał zakazy :P. To taki żart, proszę nie brać do siebie.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2012 19:01 przez Terb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Zakaz jest przeciez na krolestwo/ksiestwo/kraj. Majac wysoka reputacje w 3 obszarach mozemy roznosic bez przerwy.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulik »

Potwierdzam. Nie tak dawno temu (miesiąc?) blokada była zakładana na rejon, nie ogólnoświatowo (tak było dawniej).
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

A ja mam informacje na teraz, mam maksymalną reputację w kilku królestwach i jak się zapomnę i rozniosę za dużo zbyt blisko, to nigdzie nie mogę roznosić, nawet dziś mi się to przytrafiło.
Vesalis
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2012 01:42

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vesalis »

Mam mały problem. Jestem na Statku do Ubrimo, szukam na nim tego bosmana imieniem yan. Problem polega na tym, że nie widzę na statku żywej duszy, pomijając niektóre opisy, to nie ma na nim nikogo do interakcji Gracz- NPC
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Ten statek ma około 15-tu lokacji. Na jednej z nich jest bosman.
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iluandile »

Ile trwa blokada na expa dla młodej postaci?
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

Nie ma takiej blokady.
POWER OF FRIENDSHIP
Zablokowany