Prima Aprilis 2015 ?

Forum wieści z Arkadii.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Prima Aprilis 2015 ?

Post autor: Goldfinger »

Witam Administrację!

Chciałbym się w tym roku dowiedzieć przed świętem, czy będzie ono uznawane jako kpiarska zabawa na całego z cofką, jako kpiarska zabawa na całego bez cofki, jako zwykły dzień... pomoze mi to lepiej rozplanować niedzielę! :)

Zawsze było to święto kpiarskie, gdy nagle ktoś z gruchy/pietruchy oznajmił, że figa - brak cofek (niektórzy pamiętam z ręką w nocniku się 2 kwietnia obudzili), a rok temu z kolei, ni z tego ni z owego znowu była cofka, którą przegapiłem i prawie nie wziąłem udziału w zabawie.

Więc tym razem chciałbym się dowiedzieć wcześniej.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015 15:05 przez Goldfinger, łącznie zmieniany 3 razy.
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prima Aprilis 2012 ?

Post autor: Morholt »

Dolaczam sie do prosby! Bylaby okazja zeby sciagnac pare osob ktore sie dawno nie logowaly.
Pozdrawiam!
Yarrid
Posty: 83
Rejestracja: 23 lip 2015 21:07

Re: Prima Aprilis 2012 ?

Post autor: Yarrid »

Hej,

Będzie cofka identycznie jak w zeszłym roku. Jest info w wieściach.

EDIT: O faktycznie, w zeszłym roku było trochę późno :)
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Prima Aprilis 2012 ?

Post autor: Dhogrin »

W zeszłym roku na wieściach pojawiło się 1 kwietnia, nie było wiadomo czy brać to na poważnie, czy może Prima Aprilis. ;)
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Prima Aprilis 2012 ?

Post autor: Goldfinger »

Dzięki wielkie Yarridzie za infromację :)
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prima Aprilis 2012 ?

Post autor: Morholt »

Dzieki :)
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Prima Aprilis 2012 ?

Post autor: Auglenn »

Wszystkim z którymi się bawiłam wielkie dzięki :D Było wesoło :)

Ekipie pod wezwaniem Ishtar za dzielne stawanie przeciwko przeważającym siłom Imperium, ekipie Ungrimowej za Ungrima, ograskom za zamek, Atanowi za bycie moim ślubnym chociaż przez chwilę :P i ekipie z wyspy za ślubne szaleństwo :D
Sedziwy dobrotliwy elf mowi do Mimiego: Dobrze, na obraczce twojej ukochanej bedzie wygrawerowane: BAZINGA!.
Sedziwy dobrotliwy elf mowi do Adjany: Dobrze, wygraweruje ten tekst na obraczce.
Sedziwy dobrotliwy elf mowi do Adjany: Dobrze, na obraczce twojego ukochanego bedzie wygrawerowane: Czym u diabla jest BAZINGA?.
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Aellien
Posty: 13
Rejestracja: 19 mar 2012 10:28

Re: Prima Aprilis 2012 ?

Post autor: Aellien »

Heheh, dolaczam sie do podzienkowan za PA !
Dzieki za: Wielkie Starcie(a) Ishtar 15 vs Imp 30pare z wiekszoscia zgonow po naszej stronie, Ungrima, Zamek OK (Miuoshowi za wyprowadzenie na trakt - uratowales elfke przed TWZAKONCZ !!!!!!!!!!),Goldiemu i teamowi za zabawe w Ishtar (gwalty na uniwersytecie) i...
.. wielkiemu KROLOWI JANOOSIKOWI Z TATR !!!! WIECZNA CHWALA NA LADACH I MORZACH ! :D
Chcialam tez przeprosic Hakatriego polelfa za niezaslanianie i zgon w zamku OK - pisalam umowe z klientem.;(

I na koniec Wizom za PA i cofke. Bylo swietnie.:)
Roak

Re: Prima Aprilis 2012 ?

Post autor: Roak »

Na ktos logi z PA? Np, walki imp vs ishtar?
Henk
Posty: 16
Rejestracja: 27 lut 2012 09:07

Re: Prima Aprilis 2012 ?

Post autor: Henk »

Ja mam chyba jakieś z walki pod poczta nulnijską ;) Poszperam i jak coś na priv napiszę.

Co do samego PA, to myślę, że każdy zgodnie potwierdzi, że fajnie jest bawić się grupowo, czy masowo wręcz... Fajnie byłoby, gdyby każdy coś z tego wyciągnął i przelał to na grę w warunkach normalnych. W sensie, że warto jest czasem się zatrzymać na tym placu i zaangażować jakieś wspólne przedsięwzięcie (wspólne - uwzględniając rpg, konflikty i interesy:) ) Oto też myślę po części chodzi Czarodziejom w PA. Patrząc z perspektywy GPka usilnie starającego się zebrać jakąś większą drużynę GP, jest to możliwe przeważnie, tylko w PA. To tak od siebie ;)

Dzięki za dobrą zabawę ;)
ODPOWIEDZ