Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Ten decydujący czynnik to random - czasem może sprzęt się nie rozlecieć jak nie naprawiasz go w ogóle, a czasem możesz naprawiać regularnie i po pierwszej naprawie się rozleci. Nie ma w gruncie rzeczy znaczenia.
Gość

pytanie.

Post autor: Gość »

witam.. wykonalem zadanie zeby zostac wykidajlo, potwierdzilem i co dalej?? jak zaczac treningi??
pytalem, pisalem i nie moglem wymyslic komendy.. wszedlem znow i gdy pytam o zawod znow mowi mi o zadaniu..
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Dołącz do wykidajłów a potem trenuj, ale wpierw musisz mu opowiedzieć o wszystkim, jeżeli się wylogowałeś, to musisz zadanie zrobić jeszcze raz
Awatar użytkownika
Emet
Posty: 57
Rejestracja: 18 sty 2011 14:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Emet »

Komenda "trenuj" i jechana :)
Xeper
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2012 21:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Xeper »

Ile postac ma czasu zanim spaczy ja chaosnicza bron ?
Czy posiadanie wiekszej ilosci takiego sprzetu przyspiesza ow proces?
Ponoc sa pierwsze oznaki spaczenia czy to prawda ?
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

witam. wykonalem qest 2 raz. opowiedzialem o wszystkim draeardowi, on odpowiada jesli chcesz sie uczyc jak przetrwac.. przystap do szkolenia, przystapilem, jesli jestes pewien potwierdz, potwierdzlem. i nic. nie moge trenowac.. a jak pisalem dolacz do wykidajlow to .. draeard cie nie zaprosil.. moze jakis blad??nie mam juz cierpliwosci..
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Kod: Zaznacz cały

zglos blad w draerdzie
jak podejrzewasz błąd i opisz co i jak robiłeś
Awatar użytkownika
Mahaila
Posty: 73
Rejestracja: 19 lip 2011 00:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mahaila »

Igram pisze:witam. wykonalem qest 2 raz. opowiedzialem o wszystkim draeardowi, on odpowiada jesli chcesz sie uczyc jak przetrwac.. przystap do szkolenia, przystapilem, jesli jestes pewien potwierdz, potwierdzlem. i nic. nie moge trenowac.. a jak pisalem dolacz do wykidajlow to .. draeard cie nie zaprosil.. moze jakis blad??nie mam juz cierpliwosci..
A ja jeszcze zapytam tak dla swietego spokoju (takie kwiatki z jakimi sie ostatnio spotykam to dopiero masakra), czy potwierdziles wpisujac "potwierdz" czy po prostu ponawiajac komende? :>
— A przysięgałem sobie, że gdy cię spotkam, padnę ci do nóg…
— Podziękuj — przytuliła się do niego. — Tak, jak należy. I padnij mi do nóg. Śniłam o tym, że padasz mi do nóg.
— Nikoletto…
— Nie tak. Inaczej.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Dokłqdnie, na mudzie, jeżeli ktokolwiek ( z npc-y) czy cokolwiek ( system), prosi Cię o potwierdzenie, to musisz powtórzyć komendę, potwierdz jako takie to tylko emocja.
Korin
Posty: 16
Rejestracja: 14 lut 2012 17:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Korin »

Czy poza domem aukcyjnym Hoffera i kupcami jest jeszcze jakies miejsce gdzie mozna kupic dobry sprzet?

Jesli mozna to chcialbym sie tez dowiedziec jaki jest najlepszy topor jednoreczny i tarcza od kowala. Czy gdzies jest moze spis ocen sprzetu wyrabianego przez kowali, bo niestety pokazanie sprzetu w kuzni jedynie pokazuje ozdoby a nie interesujace nas cechy.
Zablokowany