Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

zle mnie zrozumiano. chodzi mi oplate gildii, kub wykonanie zadania o zastraszeniu kupca, zeby moc podjac zawod wykidajla.. jesli np wykonam zadanie to bede mogl pozniej trenowac i bissigen i w tym 2 miejscu, czy tylko tam gdzie wykonam zadanie , lub oplace gildie?
Aveth
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2011 02:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aveth »

Jeśli idzie o zawód wykidajły - nie musisz go w żaden sposób opłacać w żadnej z gildii. Jest to zawód tzw. autojoinowy (AJ), który jest ogólnodostępny dla każdego z graczy po wykonaniu zadania zleconego przez trenera danego zawodu.

Z tego co mi wiadomo, w zawodzie wykidajły masz możliwość trenowania go u nauczycieli zarówno w Bissingen jak i tego drugiego.
Awatar użytkownika
Galaeron
Posty: 24
Rejestracja: 23 cze 2011 17:22
Lokalizacja: Gdynia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Galaeron »

Widze, ze nikt koledze nie jest w stanie udzielic konkretnej odpowiedzi. :P

Wykidajlo
- Ishtar - zastraszenie kupca
- Imperium - oplacenie gildii - jako forma zadania!! (nie pamietam ile wynosilo u tego NPCa - bodajże 200zl )

Jezeli wykonasz zadanie w danej krainie to tylko w owej krainie masz mozliwosc trenowania.
"Milcz i uspokój sie, mój wrogu. Mą ręką kieruje Przeznaczenie, a ty nie splamisz honoru, ulegając potężniejszemu przeciwnikowi."
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Galaeron pisze: Jezeli wykonasz zadanie w danej krainie to tylko w owej krainie masz mozliwosc trenowania.
Co wbrew pozorom, nie jest takie oczywiste. Np. rzezimieszek może trenować u obu nauczycieli.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Visborg »

Tropiciel również.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Loptak »

Wykidajło również.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Szmajcio
Posty: 9
Rejestracja: 22 sty 2012 14:13

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Szmajcio »

Halfling nie zostanie przyjety / nie potrenuje u wykidajly w Imperium, za to w Ishtar jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Loptak »

Re up:

No tak istnieją ograniczenia rasowe, ale poza nimi jeśli wyszkolisz jakiś zawód w jednej domenie, to możesz się szkolić automatycznie w drugiej.

Swoją drogą jeśli halflingi nie mogą szkolić się w Bissingen, to pasuje dodać tą informacje na wiki. 100% sprawdzona informacja?
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Awatar użytkownika
Galaeron
Posty: 24
Rejestracja: 23 cze 2011 17:22
Lokalizacja: Gdynia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Galaeron »

Wszystko co pisalem bylo odnosnie wykidajly. Tego dotyczylo pytanie i nie wchodzilem na grunt innych zawodow. Pobierajac nauki u trenera w Ishtar nie mialem mozliwosci trenowania w Imperium. NPC chcial bym oplacil "gildie" nim rozpoczne szkolenie w ow zawodzie. Przez rok czasu raczej sie to nie zmienilo - chociaz kto wie :p
Co do ograniczen rasowych w tym zawodzie to bede musial to sprawdzic - moze to ma faktycznie jakis wplyw :)
"Milcz i uspokój sie, mój wrogu. Mą ręką kieruje Przeznaczenie, a ty nie splamisz honoru, ulegając potężniejszemu przeciwnikowi."
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

teraz w takim razie zostaje mi zbierac kase.. hard core ale najpierw topoty do 30 na mahakanie :D.. dlugo zanim nazbieram.. dziekuje..
Zablokowany