Znikniecie postaci.

Archiwum zamkniętych tematów.
Szmajcio
Posty: 9
Rejestracja: 22 sty 2012 14:13

Znikniecie postaci.

Post autor: Szmajcio »

Witam.
Mam następujący problem. W trakcie gry zostałem rozłączony z arką, a później już nie było mojej postaci. Sprawdziłem z poziomu konta i mam info, że nie mam żadnych postaci - jaka może być tego przyczyna? Czy można to jakoś naprawić?
Pozdrawiam
<Sz>
Kira
Posty: 32
Rejestracja: 28 maja 2011 23:31

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Kira »

Mysle, ze chodzi o imie, ktore nie pasuje do konwencji Fantasy.
Nie lam sie, zaloz nowa postac, ale daj jej inne imie - bardziej zachowane w konwencji Fantasy...
Szmajcio
Posty: 9
Rejestracja: 22 sty 2012 14:13

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Szmajcio »

Eh, arka przez ostatnie 10 lat się nie zmieniła widzę - "strzały znikąd" są ciągle popularne. Trochę bez sensu zakładać nową postać aby po kilku dniach dostać "dela" prawdopodobnie dlatego że imię nie pasuje do klimatu fantasy (albo z jakiegoś innego - tajemniczego powodu) - chociaż imo malutki, grubiutki niziołek, który nazywa się Szmajcio - ponieważ to się ładnie rymuje z jajcio (na miękko z pajdą chleba posmarowanego masłem, na twardo z kubkiem parującej kawki przy śniadaniu, w sałatce, pod postacią jajecznicy z pomidorkami dojrzewającymi w słońcu, itd. itd. [blah, głodny się zrobiłem :P]) - jest całkiem na miejscu. Trudno abym wybrał "mroczne i w EMO na 100%" imię dla niziołka.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Sivlaryan »

Niektórzy nie rozumieją, że takie imiona jak Szmajcio czy Kier całkowicie pasują do świata wiedźmina :P

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Fonklin »

Szmajcio jak Szmajcio co jest złego w Kier?
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Godar »

Kira pisze:Mysle, ze chodzi o imie, ktore nie pasuje do konwencji Fantasy.
Nie lam sie, zaloz nowa postac, ale daj jej inne imie - bardziej zachowane w konwencji Fantasy...
No, za to Goldfinger, Miuosh albo Gromowlad pasują doskonale :D
Ja bym się wkurwił i przestał grać, gdyby mnie skasowali za imie.
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Fonklin »

Jaki absurd totalny! Wydaje mi się, że można do tego podejść po ludzku jak do człowieka, chyba zmiana imienia z perspektywy Wizów jest mało wymagająca ( mogliby mu zmienić). Idiotyczna polityka.
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Sirius »

Sirius wyjmuje butelkę oleju z przepastnego worka.
Sirius krzyczy opętańczo: ACTA dotarło już do Arkadii! Walczmy o swoje prawa!
Sirius dolewa oleju do ognia.
Sirius wkłada butelkę oleju do przepastnego worka.
Sirius szczerzy zęby w szaleńczym uśmiechu.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Sigard »

Przylaczam sie do protestu, dlaczego jak imie brzmi polsko to od razu nieklimatyczne? Szmajcsona pewnie by nie skasowali!
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Znikniecie postaci.

Post autor: Loptak »

<wspieracz>

Też nigdy nie rozumiałem czemu imiona typu: Zdzisek, Wladek, Kruczek, Sroczek czy inny Fiolek są usuwane, a imiona typu Razor, Goldfinger, Wolfsabe itp. wpasowują się doskonale w klimat świata arkadii... o co chodzi pytam? >_<
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Zablokowany