Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Kod: Zaznacz cały

Gonisz na auto - wciśnij F9, żeby przerwać.

odp na poniżej:
Do d... to jest Twój wybiórczy sposób myślenia.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2012 22:02 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Jasko
Posty: 71
Rejestracja: 06 sty 2012 11:17

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jasko »

Do d....argument, tutaj wiem ze cos wykonam po 10 sekundach, nie mniej nie wiecej, wysylam stala niezmienna komende ktora sie nie zmienia w zaleznosci od tego gdzie wrog ucieka...10 sekund reakcji to nie 20 milisekund. Nie wysylam tych komend 100 czy tysiaca tylko 1 raz na jakis czas.

Mimi: Twoj argument nijak sie ma do legalnosci takiego timera, o jakim mowie, roznica jest taka jak napisalem - wartosc tego co wysylasz przy autopogoni zmienia sie dynamicznie w zaleznosci od zachowania uciekajacego, jesli mowimy o 100% autopogoni gracz nie wie jak jego postac sie zachowa i zazwyczaj komendy sa wysylane tak szybko ze trudno powiedziec ze byl swiadomy jakie komendy wysylal. Bindowana autopogon jest juz pewnie legalna, tak dlugo jak wiesz jaka komende wyslesz wciskajac przycisk i nie polozyles ksiazki na tym przycisku. W moim rozumieniu nielegalne sa wszelkie mechanizmy, ktore wysylaja do muda komendy bez udzialu i wiedzy gracza - faktycznie byloby to nielegalne gdyby gracz zostawil postac sama sobie i ten timer by sie sam z siebie odpalal iles tam razy, tak dlugo jednak jak gracz siedzi przy komputerze i przy kazdym tekscie ostrzegajacym ze za jakis okreslony czas jego postac bedzie miala nerwowy tik decyduje czy wcisnac klawisz ktory to przerwie jest to w moim mniemaniu legalne.

Wylaczasz timer przed odejsciem od komputera.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012 01:00 przez Jasko, łącznie zmieniany 2 razy.
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhogrin »

A co, jak jesteś z dala od komputera, i nie masz szansy nacisnąć przycisku?

Edit: Przyzwolenie na takie tajmerowe tiki byloby praktycznie przyzwoleniem na pisanie wszelakiej maści botów.. Zaczęło by sie od tików, potem głupie napełnianie lampy, dalej wspieranie, aż do ładnych autoexpów. A poza tym, magi ładnie wyjasniły, że jest nielegalne, więc nie ma co się rozwodzić..
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fonklin »

Dobra widać muszę się sam nauczyć tiku którymś palcem, aby robić taki w grze :)

Ktoś mi wyjaśni dlaczego latwiej mi idzie zabijanie potworów pod novi jak gremlinów w oxen? to jakaś dziwna odmiana? czy ja czegoś nie rozumiem?
Awatar użytkownika
Morglum
Posty: 95
Rejestracja: 26 lut 2009 23:06

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morglum »

Raczej czegos nie rozumiesz. Potwory to ghule a gremliny to gremliny :shock:
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fonklin »

Raczej chodzi mi o to, że z tymi ghulami sobie radzę a gremliny kopią mi tyłek. One są mocniejsze( co by mnie niezmiernie zdziwiło) czy chodzi o jakąś proporcje cech?
Ravald
Posty: 110
Rejestracja: 06 maja 2011 14:44
Lokalizacja: Londyn

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ravald »

Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sigard »

Jak smiesz, ta piekna istota to mogwai a nie gremlin!
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fonklin »

czytam tak czasem te forum iiii:
co znaczy idlować?
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Grrid »

Kiedy zostawiasz postac w grze a nie siedzisz przy komputerze to znaczy ze idlujesz. Postac po pewnym czasie idla (zdefiniowanym w opcjach) zostanie automatycznie wylogowana.
Zablokowany