Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

@Buluar:

A ja slyszalem ze pieczywo pelnoziarniste (czy jak sie nazywa to czarne z otrebami) jest lepsze ;)

A tak serio to kto by chcial grac w ogrem z Kompanii: tragicznie niska zrecznosc, wszyscy w imperium ich leja, brak sojusznikow... Nie zazdroszcze ;]
Wszystko sie odwrocilo, gdzie te te czasy, kiedy to ogry sialy postrach w imperium i polowaly na biedne krasnale...

A zeby nie bylo calkiem OT...


@Hunor:

Niestety tak jest i chyba nic sie nie da z tym zrobic, taka jest specyfika MUDow. Pewnie dlatego malo ludzi w nie gra, trzeba byc zboczencem ;) Najbardziej kurwogenne jest chyba meczenie sie na traktach. A expic polecam w druzynie, wtedy mniej musisz odpoczywac no i przede wszystkim jest mniej nudno (i zazwyczaj bardziej sie oplaca).
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Caradhras »

@Godar:

Jesli idzie o kunogennosc to obstawialbym raczej dymanie przez srodgorze z plecakime pelnym fantow do Craag Ros

@Buluar:

Co do emotow wymienilem te kilka ktore oisobiscie lubilem za czasow mojej bytnosci w OK (nic wielkiego doszedlem jedynie do srebrnej obreczy) przed czasami gry Caradhrasem
Petit
Posty: 14
Rejestracja: 16 mar 2009 12:23

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Petit »

Godar pisze:@Buluar:Wszystko sie odwrocilo, gdzie te te czasy, kiedy to ogry sialy postrach w imperium i polowaly na biedne krasnale...
Dobiegly konca gdy krasnale nie majac juz honoru do stracenia zaczely parac sie magia, opanowaly niesmiertelnosc i miotanie piorunow... :mrgreen:
Viljar
Posty: 23
Rejestracja: 20 maja 2009 14:42

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Viljar »

Petit pisze:Dobiegly konca gdy krasnale nie majac juz honoru do stracenia zaczely parac sie magia, opanowaly niesmiertelnosc i miotanie piorunow... :mrgreen:
To dojazd do Vaxona? :lol: O innych wizach krasnalach nie słyszałem, ale ja mało słyszałem. 8-)
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

Na miejscu Yarrida bym sie obrazil.
Viljar
Posty: 23
Rejestracja: 20 maja 2009 14:42

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Viljar »

Nie widziałem go nigdy w > kto, więc nie powinien. Proponuje koniec tego OT.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Pytanie do osob ktore uzywaja bulawki ze smoczego.
Czy magiczna bulawa (spec-grom) dziala poprawnie ? Bo nie wiem czy zglaszac to jako blad ... z tego zaobserwowalem spec odpala sie wylacznie pod koniec walki kiedy przeciwnik jest ledwo zywy... a moze to tylko taki emot konczacy . Kiedys za Argula to chyba wygladalo inaczej .

Re down:
znaczy sie cos w niej grzebane bylo czy to tylko moje ogrze mentale nic wiecej z niej wydusic nie moga ?
Ostatnio zmieniony 21 maja 2009 13:12 przez Gniot, łącznie zmieniany 2 razy.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Raglak »

To nie spec tylko opis masakry.
Viljar
Posty: 23
Rejestracja: 20 maja 2009 14:42

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Viljar »

Mam pytanie dot. Obieżyświatów: z tym węgielkiem i mapą w zawiniątku da się coś robić, cz to tylko takie junk itemy bez znaczenia? Próbowałem z tuzina komend z rysowaniem, kreśleniem, szkicowaniem, pisaniem, itd., ale nic z tego. :?
Gorgun
Posty: 65
Rejestracja: 04 mar 2009 10:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gorgun »

Viljar pisze:Mam pytanie dot. Obieżyświatów: z tym węgielkiem i mapą w zawiniątku da się coś robić, cz to tylko takie junk itemy bez znaczenia? Próbowałem z tuzina komend z rysowaniem, kreśleniem, szkicowaniem, pisaniem, itd., ale nic z tego. :?
Poczekaj, pozwiedzaj, a będziesz mógł coś robić z mapą.
Zablokowany