Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sigard »

Szukac nie musisz, wystarczy, ze wejdziesz do Karak Varn.
Goisil
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2011 15:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Goisil »

Dzięki, problem był z komendą, gdyż krasnoludy nie odpowiadały na bezpośrednią konwersacje.
Mam jeszcze jedno pytanie, jak się ma sprawa przedmiotów u kowali, tzn. Czy mając topór za 7 złota opłacalne jest zamówienie pięciu takich i sprawdzenie który z nich wyszedł kowalowi najlepiej(sprawdziłbym sam, ale żółtki nie mają tyle pieniędzy)? Naszło mnie takie przemyślenie, gdyż widziałem tą grawerowaną zbroje z Varn w Nuln za 17 z, ale miała jakieś słabe statystyki (pomijam też fakt, że ocena jest troche dupna).
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

@Goisil:

Zdaje się, że sprzęt od kowali ma stałe współczynniki.
Awatar użytkownika
Ursa
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2011 18:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ursa »

Przeczytałam w innym dziale, że można w stowarzyszeniu zablokować dostęp do trenera - w jaki sposób to się odbywa?
"Ni ma gorszyj bestyi na świcie, niżli uzbrojona krasnoludzka baba w pełnym galopie"
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morholt »

Jak podpadniesz szefostwu. W kazdym stowarzyszeniu inaczej - zhanbiony u gladow, scigany gniewem w mc, majtek u nas itp.
Awatar użytkownika
Ursa
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2011 18:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ursa »

A... bo myślałam, że można to zrobić u trenera. Jak poprzeglądałam komendy u nas (KM) to wychodzi na to, że u nas można tylko wyrzucić z klanu i w ten sposób zablokować dalsze kształcenie. Jedynie i nieodwołalnie :D
Czy każda gildia ma możliwość zablokowania kształcenia bez wyrzucania z niej? Czy tylko u nas nie ma takiej mozliwości? Bo nie wiem, czy to stan normalny.

PS Ja nie podpadam szefostwu :P To szefostwo podpada mnie! :twisted:
Ale lepiej wiedzieć...
"Ni ma gorszyj bestyi na świcie, niżli uzbrojona krasnoludzka baba w pełnym galopie"
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

W OHM działa komenda 'nałóż' u trenera, spróbuj. Jak nie ma to zgłoś może?
Awatar użytkownika
Boldegar
Posty: 28
Rejestracja: 04 cze 2011 16:18
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Boldegar »

Czy ktos wie, jak mozna wyciagnac zamowiona spinke od Strumpfera?
Moze nie tyle "jak wyciagnac", o ile "czy w ogole da sie (juz/jeszcze) wyciagnac"

Zamowilem dosc dawno temu. Ani sam jej nie daje, ani zapytany o cokolwiek, a jesli uzyskuje sie ja komenda, to nie znalazlem jej nawet ze slownikiem synonimow w reku. Aha, no i Mila tez pytalem.

Z drugiej strony, mimo dwoch Apokalips od czasu zamowienia, Strumpfer nadal pamieta o mojej spince - nie da sie zamowic kolejnej.

Cos przegapilem?
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sigard »

Jak zamowisz w realu np. garnitur u krawca, to też pozniej bedziesz go od niego wyciagal?
Awatar użytkownika
Boldegar
Posty: 28
Rejestracja: 04 cze 2011 16:18
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Boldegar »

Nie rozumiem celowosci pytania. Oswiec mnie.

Jak na Arce zamowie pochwe u snycerza, to ja od niego "wyciagam". Odbieram zamowienie, tak?
Zablokowany