Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Jakob
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2011 19:55

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jakob »

Shulz pisze:Dobra rada dla mnie gdy wykonywalem tego questa bylo: Uwage na dlugie opisy lokacji zwracaj... A wnet zgadke rozwiazesz.

;)
Tylko pozostaje pytanie - na które długie opisy... Przeczesałem dwa miejsca w Kaedwen i nic nie mogłem znaleźć...
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Uwazam ze w tym quescie powinna byc jasna informacja ze chodzi o las (jeden z dwoch pomiedzy Daevon a obozem tropicieli) i ze tam nalezy szukac obiektu o ktory prosi npc dajacy zadanie.

edit:

Przynajmniej w moim przypadku tak bylo ze chodzilem po trakcie i ogladalem lasy opisowe albo zwracalem uwage na mase szczegolow ktore byly prawdopodobne etc. i bralem pod uwage znaczna ilosc mozliwosci co bylo, hmmm, frustrujace przez chwile cos jak szukanie igly w stogu siana :D )
Aevonel
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2011 20:18

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aevonel »

W innym topicu:
Ralph pisze:Dziękuję za zmianę z ukrywaniem tytułów. Następny krok w dobrą stronę!
Prosiłbym o podanie jakichś zalet tych wprowadzonych opcji, bo ja nie rozumiem ich znaczenia. :( Jaki to w ogóle ma wpływ na grę z waszej perspektywy?
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Dotąd raz kogoś w grze zapamiętałeś i mogłeś - za pomocą komendy "kto"- po wsze czasy śledzić sobie jego karierę - pochodzenie i jego zmiany, do jakiej gildii przystąpił lub jaką opuścił i jakie funkcje w tym stowarzyszeniu pełnił. Teraz każdy, kto chce, może być anonimowy ( przynajmniej dla niektórych)
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Huggus »

Pozatym, ukrywanie titla wczesniej było dostepne tylko dla niektórych stowarzyszen/pochodzeniowek. Teraz w ramach dawania wszystkiego wszystkim kazdy ma taka opcje. Pewnie sprawiedliwiej czy coś takiego.
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Awatar użytkownika
Ralph
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2010 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ralph »

Zmiana, przynajmniej taką mam nadzieję, trochę zredukuję problem wymuszanego przedstawiania się. Poza tym pojawiło się teraz duże pole do popisu przy różnego rodzaju RPG'ach, zwłaszcza intrygach ;)
Ravald
Posty: 110
Rejestracja: 06 maja 2011 14:44
Lokalizacja: Londyn

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ravald »

Ravald pisze:Pomocy... Moj Nors zapomnial, z jakiego klanu pochodzi, i teraz przestawia sie jako... hmm... Nors. Dajacy pochodzenie NPC rznie ostro glupa, nie reagujac na pytanie o pochodzenie, o zmiane tegoz, etc. Wie ktos, jak zmusic go do wspolpracy? Czy zglaszac blad w NPCu?
Z gory wielkie dzieki!
OK, teraz nie przedstawiam sie juz jako "Nors"; zostalo samo imie postaci. Wie ktos, jak na nowo wybrac swoj klan? Kombinuje z roznymi deklaracjami pochodzenia, ale system nie reaguje i nie zwraca mi zadnych podpowiedzi... Pisac do wizzow?
z gory dzieki egejn!
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

Sprawdź wieści 100. Może o to chodzi.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Ravald
Posty: 110
Rejestracja: 06 maja 2011 14:44
Lokalizacja: Londyn

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ravald »

Sivlaryan pisze:Sprawdź wieści 100. Może o to chodzi.

Siv.
Tak, wlaczylem opcje pochodzenie widoczne i... znow postac przedstawia sie jako Nors. :/
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

W takim razie polecam zastosowanie się do wskazówek Zurwena.
Zurwen pisze:Pewne klany zostały usunięte z dostępnej puli. Jak zgłosisz błąd w postaci z prośbą o zmianę na jedną z dostępnych obecnie nazw klanu, to zostanie ci ona ręcznie zmieniona.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Zablokowany