Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Czy ktoś zdołał sprawdzić czy cechy takie jak mądrość i inteligencja mają wpływ na SKUTECZNOŚĆ takich działań, jak : ukrywanie, skradanie się, wycinanie skór , szukanie, tropienie .
Awatar użytkownika
Wilibald
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2009 16:53

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Wilibald »

Zauwazylem, ze istnieje wplyw na skutecznosc ukrywania, ale bardzo nieznaczny. Glownym czynnikiem jest wysokosc umiejetnosci.
Awatar użytkownika
Vae
Posty: 62
Rejestracja: 07 sie 2011 04:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vae »

Czy ktos moze powiedziec jakie mniej wiecej emocje wiaza sie z byciem wyznawca Morra?

V
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Vae pisze:Czy ktos moze powiedziec jakie mniej wiecej emocje wiaza sie z byciem wyznawca Morra?

V
Odpowiednie dla wyznawcy Morra. Znaczy jak będziesz chciał(a) odgrywać wyznawcę Morra to te wyznanie i emocje będą dla Ciebie odpowiednie. Podobnie jest z innymi wyznaniówkami ;)

Wyznania i pochodzenia nie powinno się brać 'dla fajnych emocji'.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Vae
Posty: 62
Rejestracja: 07 sie 2011 04:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vae »

Nie interesuje mnie wyznaniowka Morra do odgrywania. To co mnie zaintrygowalo to opis na wikipedii a szczegolnie fragment "Oprócz aspektów związanych ze śmiercią, Morr patronuje także wieszczom, iluzjonistom i żałobnikom."

Ciekawi mnie jak to jest odwzorowane w mozliwych emocjach.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Jeszcze pytanie co do ukrywania - istnieje tylko generalny modyfikator dający bonusy lub minusy na trakty i miasta, czy też istnieje jakiś głębszy podział, na przykład trakty jeszcze na lasy/drogi/góry itd
Awatar użytkownika
Gavagaj
Posty: 19
Rejestracja: 09 sie 2011 11:36

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gavagaj »

Vae pisze:Nie interesuje mnie wyznaniowka Morra do odgrywania. To co mnie zaintrygowalo to opis na wikipedii a szczegolnie fragment "Oprócz aspektów związanych ze śmiercią, Morr patronuje także wieszczom, iluzjonistom i żałobnikom."

Ciekawi mnie jak to jest odwzorowane w mozliwych emocjach.
W wyznaniówce niekoniecznie wszystkie aspekty młotkowego Morra muszą być odwzorowane. Jeśli nie masz zamiaru odgrywać jego wyznawcy to podpytaj Mortitiusa. A nuż opowie Ci co nieco o czczeniu Morra.
Awatar użytkownika
Telperien
Posty: 17
Rejestracja: 04 cze 2011 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Telperien »

Wracajac do paczek.. z ta poczta to naprawde jest cos mocno przebalansowane czy mnie sie zdaje? Nosze z jednej i jak najdalsze bo sobie wymyslilam, ze chce Rog Pocztyliona. Poziom od dluzszego czasu jak nie rosl tak nie rosnie. To faktycznie jest teraz tak trudne, zeby Rog zdobyc?
Tar-Telperien aen Bluast Geve
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Faktycznie, w zasadzie nie ma problemu z zarobkiem, bo do poziomu, gdzie dadzą w zasadzie każdą paczkę ( mówią, że prawie każdą, ale i tak się nie spotkałem z odmową przy żadnym wyborze), to można dojść w 3-4 godziny gry, ale potem to jest jakaś masakra - powiem tylko tyle, że po osiągnięciu tego poziomu roznoszę już paczki niemal dwa miesiące, bezbłędnie, najróżniejsze - do innych domen, na pustynie, ciężkie, do odległych miast, z ograniczeniem czasowym, dzień w dzień po kilka godzin - dla tego samego okręgu i reputacja jak nie drgnęła, tak nie drga. Zaczynam się zastanawiać, czy to nie błąd.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Reputacja w kazdym okregu pocztowym "prawie wszystkie paczki" czy tez w jednym/kilku okregach?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Zablokowany