Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Sunird
Posty: 62
Rejestracja: 13 lut 2009 11:23

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sunird »

Czy aby wraz ze zmianami w komendach w kanalach Novigradu przez przypadek nie wylaczono mozliwosci dokonczenia questa?
Atan
Posty: 40
Rejestracja: 02 sty 2010 00:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Atan »

Czy tylko ja mam jakis klopot z uzyciem komendy zaniedbaj?
pulkownik Jurgen von Krall zwany Gryfem
Yoldo
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2011 14:23

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Yoldo »

gram w arke od ok 2004 i nie znam takiej komendy;p ale ja noob jestem
Atan
Posty: 40
Rejestracja: 02 sty 2010 00:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Atan »

Yoldo pisze:gram w arke od ok 2004 i nie znam takiej komendy;p ale ja noob jestem
Yoldo: 2004 to nie jest jakis niesłychany wynik :), to tak naprawde nie jest zaden godzien odnotowania wynik.

dla tych, ktorzy pierwszy raz, jak Yoldo:
wiesci 85 Zmiany w systemie jezykow
...
- dodana zostala komenda zaniedbaj, za pomoca ktorej mozna wskazac
jezyk, ktorego chce sie pozbyc
pulkownik Jurgen von Krall zwany Gryfem
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gleanevall »

Teraz jest justaw do zapomnienia <nazwa jezyka>
Yoldo
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2011 14:23

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Yoldo »

aaaaaaa;p no prawda ze jest cos takiego;p chyba bylem nieaktywny jak wprowadzali zmiany w jezykach...

apropos roku 2004 - nie mowie ze to porazajaco dlugo, zreszta dobre kilka lat bylem raz na pol roku na arce, chcialem tylko wskazac ze troche wiem o grze.
Barag
Posty: 14
Rejestracja: 16 sie 2011 11:53

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Barag »

Sunird pisze:Czy aby wraz ze zmianami w komendach w kanalach Novigradu przez przypadek nie wylaczono mozliwosci dokonczenia questa?
Quest mozna wykonac bez przeszkod. Robilem wczoraj.
Jedna zmiana, na jaka sie natknalem to fakt ze nie mozna wykonac go "od tylu". Po kroku 1 trzeba zrobic krok 2 i 3 aby byc w stanie przejsc do kroku 4.

Wczesniej wszyscy zaczynali od 4 i wowczas ewentualnie brali zadanie.
Przy okazji dziekuje za dopracowanie tego zadania.
Awatar użytkownika
Vae
Posty: 62
Rejestracja: 07 sie 2011 04:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vae »

Ten Ranald to pamietliwy jest, gnomi tydzien mija a on ciagle nie moze przezyc ze zdradzony ....
....
.......
......
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Taka juz ta krolewska fanaberia :D
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Thorus
Posty: 14
Rejestracja: 07 sie 2011 12:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thorus »

Witam;
Gram w arkadie kilka dni, a raczej nie gram tylko kreślę mapy.
dzisiaj postanowiłem dokończyć las tam gdzie mieszka zielarka Ann z Hagge. zostawiłem kompa włączonego na jakiś czas i poszedłem robić obiad. gdy wróciłem okazało się że mnie wylogowało, i znajdowałem się w jakimś zajeździe. po kilku minutach chodzenia na oślep doszedłem do znanego mi miejsca - nad strumieniem. jednak z opisu wynika że droga jest zatamowana przez wodę i głazy. moje pytanie czy da się przez to przejść ? i czy to przez porę Imbaelk

spojrz -
"To co z daleka wydawalo sie byc zaledwie kolejnym niegroznym potokiem okazuje sie stanowic przeszkode nie do przebycia w tym miejscu. Sceptycznie przygladzasz sie spienionym, wartkim wodom plynacym ostrym parowem nie dostrzegajac zadnego dogodnego miejsca do przeprawy. Ze strumienia wystaja groznie wygladajace naniesione przez wode glazy. W jednym miejcu mozna bezpiecznie podejsc do brzegu by zaczerpnac troche orzezwiajacej wody i zapewne kobiety z okolicznej osady uzywaja tego miejsca przy robieniu prania. Jedyne co mozesz uczynic to zawrocic sciezka w kierunku obozowiska. Po ostatnich obfitych opadach wszedzie zalegaja spore czapy sniegu. Mimo iz bladoblekitnego nieba nie przeslaniaja zadne chmury, slonce swieci jakos bez przekonania. Ciagle trzyma siarczysty mroz przenikajac przez grube warstwy ubrania niczym drobne ostrza."

Edit:
cofam pytanie, napiszcie tyle czy zdarzają się takie sytuacje, gdy zmieniają się pory roku, czy ja czegoś nie zauważyłem
Zablokowany