Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Radgast »

Hunrim pisze:W temacie o wizach, znalazłem takie zdanie:

"Dzieki za calkiem realna mozliwosc poczucia sie wiedzminem i to dostepna nawet dla AJ"

Czy mam przez to rozumieć, że wrócił na arkę klub wiedźminów albo można szukać podobnego klubu działającego na tej zasadzie?
W pewnym sensie. Podpowiem, ze choć klubu wiedzminow niestety(a może stety) nie spotkalem, to teraz ze względy na pewien przedmiot mialby odrobine wiekszy sens niz kiedys ; )
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Radgast pisze:
Hunrim pisze:W temacie o wizach, znalazłem takie zdanie:

"Dzieki za calkiem realna mozliwosc poczucia sie wiedzminem i to dostepna nawet dla AJ"

Czy mam przez to rozumieć, że wrócił na arkę klub wiedźminów albo można szukać podobnego klubu działającego na tej zasadzie?
W pewnym sensie. Podpowiem, ze choć klubu wiedzminow niestety(a może stety) nie spotkalem, to teraz ze względy na pewien przedmiot mialby odrobine wiekszy sens niz kiedys ; )
Jaki przedmiot? ;)
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Radgast »

Taki jaki noszą wiedzmini :P Jak sie ma farta to mozna trafic na gracza z wyżej wymienionym. Niestety na znaki, wiedzminskie grzybki i reszte dobrodziejstw inwentarza specjalnie bym nie liczył. Osobiscie to bardzo średnio widze: wiedzmina-fanatyka, wiedzmina-partyzanta, wiedzmina korsarza, wiedzmina-obiezyswiata, ze o wiedzminie z zawodem aj nie wspomne itd... ( no ale jakies podloze do odgrywania, mimo, ze nieco wybrakowanego wiedzmina to jednak jest) ;p

Z drugiej strony to nawet ciekawie by bylo jakby doszlo do reaktywacji wiedzminskich szkol, choćby przez samych graczy z zawodem marynarza ; )
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Akurat chyba miecznik najbardziej pod zabawę w wiedźmina :P
No i są nawet srebrne dwuręki
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Radgast »

Tez tak sądze, ale dalej to nie to samo :P
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Arcadio
Posty: 20
Rejestracja: 24 maja 2009 21:06

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arcadio »

Mam pytanie odnosnie zdobywanego doswiadczenia. Czy obecny system wspiera druzyny walaczace z silniejszym przeciwnikiem i "expic" w pojedynke raczej nie ma sensu?
Nie wiem czy mam pecha, bo probuje akurat takich dwoch miejsc gdzie duzo doswiadczenia sie nie zdobywa - z pewnoscia w przeszlosci (o ile pamietam) bylo lepiej.
Estrod
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2011 04:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Estrod »

Witajcie,
Dwa pytania po dłuższej przerwie od Arkadii...

1) Ukrywanie się i przemykanie łotrzyka (autojoin) - czy to jest w ogóle porównywalne z umami zawodowymi (tj. właściwe pytanie: czy łotrzyk jest w stanie się skutecznie ukryć przed zawodowcami, w mieście i bez przeciążenia?); Podobnie z analogicznymi umiejętnościami przepatrywacza (tropiciela) albo rozbójnika?

2) Czy ukrywanie sie przepatrywacza dziala podobnie jak lotrzyka, tj. latwiej sie ukryc np. w terenach lesnych (skoro lotrzykiem w terenach miejskich, idac za ArkadiaWiki)?

Pozdrowienia!
Estrod de L`Anguille
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

1. Tak, da radę ukryć się przed zawodowcami w mieście.

2. Chyba nie.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Awatar użytkownika
Vooks
Posty: 91
Rejestracja: 07 maja 2011 11:44
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vooks »

1. Pamiętaj, że wielu zawodowców ma um "spostrzegawczość" na poziomie gp - nie mogą trenować tej umiejętności w swoim zawodzie, czyli tak jakbyś chował się przed niezawodowcem.


2. CHYBA jest tak, że w ogóle łatwiej jest schować się na terenach leśnych i najlepiej w nocy. Z tym że, AJ łotrzyk ma ujemny modyfikator w tym momencie, a AJ przepatrywacz po prostu nie ma żadnego. Natomiast w mieście łotrzyk z dodatnim modyfikatorem ukryje się lepiej niż przepatrywacz. Wnioskuje to z faktu, że w gzpomoc łotrzyka jest opis o tych modyfikatorach, a w przepatrywaczu brak - co nie do końca oznacza, że tak naprawdę jest.
MAKE FOOD NOT WAR!
[*] BRAMA W MAHAKAMIE [*] - R.I.P. - Nie Zapomnimy!
Lena
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2011 12:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lena »

Mam pytanie odnosnie kradziezy w Quenelles... Czy jest mozliwe ze zlodziej ukradl monety z zamknietego plecaka?
Gdy zauwazylam ze monety nagle same w dziwnych ilosciach znajduja mi sie
w rekach od razu zamknelam plecak, a i tak dzisiaj przy zalogowaniu z ponad mithryla zostalo mi zaledwie kilka miedziakow...
Zablokowany