Płacze na wizów

Archiwum zamkniętych tematów.
Hattori
Posty: 27
Rejestracja: 06 lip 2010 18:46

Re: Płacze na wizów

Post autor: Hattori »

Gdzie jest krzyż?! Gdzie jest krzy... tfu, znaczy - Gdzie jest Wezen?! Gdzie jest Wezen?!
Golwur
Posty: 8
Rejestracja: 13 cze 2011 04:01

Re: Płacze na wizów

Post autor: Golwur »

Pewnie w tym samym miejscu co wędrujący namiot. Tudzież kurhan i obóz...
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Płacze na wizów

Post autor: Gniot »

Po jakiego grzyba* z wsiowych orkow zrobiono "banitow 2" ... moze teraz kolej na haskie dac im walke w szyku i zaslony wysokie zeby sie ludziom za dobrze nie expilo... skoro tak oblegane* expowisko jak orki w ten sposob poprawiono.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Płacze na wizów

Post autor: Huggo »

Jestem mile zaskoczony spotkaniem nowości w imperium - fajny "patrolik" orków z trollem, może troszkę za szybko się przemieszczają po lokacjach, ale naprawde duży plus.


PS. Żeby nie było OT, po przeczytaniu kilku notek na temat kasacji za PK, odczuwam znowu dyskomfort z powodu tego że do tej pory nie zrobiliście nic konkretnego z karą za zgona, dalej tkwimy w archaicznym rozwiązaniu które miało przywiązywać graczy, ( taka sprytna zagrywka ) a dziś już tylko nieciekawie woni. ( Masowe podpieranie tablic, dziwaczne sojusze i układy, wielcy wojownicy bijący potężne bestie, smoki, gryfy, a unikający ze wszystkich sił jakichkolwiek walk z innymi graczami w których jest możliwość utraty expa. ) - wydaje mi się ze z wiekiem duża część osób zrezygnowała z tej formy rozywki właśnie z powodu tego systemu zgon-exp, który jest może i trafna waszym zdaniem, ale co pewne zabijający rpga. ( największy wyłam jak do tej pory zrobiły krasnoludy mahakamu, ginące 50 pare postaci na skellige na chwile dało wiare w to że klimat na tym mudzie jeszcze nie umarł ). Może jak tak nie lubicie PK to dodajcie strate expa nie tylko zabitemu ale i zabijającemu - tak byście nie musieli kasować postaci za PK - ale by się gracze rozsądni z miejsca zrobili ( Tylko ile wtedy musieli byście kasować postaci za podkładanie się - atakowanie żółtodziobem i ginięcie od pierwszego ciosu. )

Jak by nie było zróbcie coś z tym sensownego :D
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Płacze na wizów

Post autor: Brygu »

Wiem że temat to płacze, więc twoja notka Huggo pasuje tu dobrze, ale system zgon-exp, akurat dobrze działa. Padniesz, to grasz żeby odrobić, masz cel, masz do czego dążyć. Dużo gorsze są systemy które dają coś za idla, one powodują że gracze podpierają tablice, bo nabijają brodę, pas, stata, czy titla. Sporo osób nabiło już maksymalnie te progi i został im rpg i exp. Ale jak już ktoś ma mało czasu na grę, to lepiej że idluje, zawsze większa szansa że namówisz go na jakąś interakcje. Trochę to sztuczne napędzanie ruchu na mudzie, ale lepsze takie niż 30 graczy zalogowanych. Co do masowego padania, tu winą jego braku są dwa fakty, zakaz zdobywania siedzib, bo to na obronach najczęściej padali masowo gracze (tu wspomniany atak na wyspy przez mahakamczyków), oraz fakt że nie opłaca się expić w dużych drużynach, stąd rzadko są spotkania takich ekip. Pewnie też w tym jest jakiś większy cel, może mniejsze grupy się muszą bardziej pilnować i mniej oszustów na automatach jest. A może ciężko to zbalansować.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Płacze na wizów

Post autor: Werbat »

Serdecznie dziękuję za przymusowy areszt domowy ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Gość

Re: Płacze na wizów

Post autor: Gość »

Jak długo czeka się na odpowiedź w/s przywrócenia postaci?

Wizowie: To jakaś wasza polityka pokazywania, jak bardzo macie kogoś w dupie?
Awatar użytkownika
Astrid
Posty: 94
Rejestracja: 21 kwie 2009 15:06
Lokalizacja: Jakieś dziwne miejsce

Re: Płacze na wizów

Post autor: Astrid »

Ja nie czekałam dwóch tygodni. Napisałam ładny list z wyjaśnieniem i grzecznie czekałam.
Kce obrazek? Tu się odezwie i wywoła Astrid trzy razy:

https://www.facebook.com/paszczearkadii
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Płacze na wizów

Post autor: Morholt »

W jakim sensie przywrocenia postaci? Jezeli cie skasowali za lamanie regulaminu to zadnego listu wyjasniajacego pewnie nie dostaniesz.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Płacze na wizów

Post autor: Werbat »

Chopaki, ale jak planujecie większe akcje, to nikt się nie obraziłby za info :)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zablokowany