Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Tjall
Posty: 44
Rejestracja: 21 lut 2011 21:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tjall »

Co się stało z pochodzeniem z Norski? Kiedyś tam wziąłem przydomek od nazwy klanu Trollbaneling, teraz tytuł mam zmieniony na "Nors"... Ktoś wie o co chodzi?
Stjorl
Posty: 20
Rejestracja: 19 cze 2011 16:22
Lokalizacja: Brno

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Stjorl »

Nie ma już tego nazwiska pośród wymienianych przez NPCa.
Redgard
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2011 11:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Redgard »

Wczoraj okolo godziny 21 zamowilem sobie zbroje u kowala, wylogowalem sie. Zalogowalem sie rano, przychodze do kowala a tu nie ma zbroi. O co kaman? Kowal zapomina zamowienie po jakims czasie wylogowania czy cos?
Gorgun
Posty: 65
Rejestracja: 04 mar 2009 10:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gorgun »

Redgard pisze:Wczoraj okolo godziny 21 zamowilem sobie zbroje u kowala, wylogowalem sie. Zalogowalem sie rano, przychodze do kowala a tu nie ma zbroi. O co kaman? Kowal zapomina zamowienie po jakims czasie wylogowania czy cos?
Jeśli nie ma Cię w grze w momencie w którym kowal kończy zamówienie, ten odkłada je na ziemię.
Redgard
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2011 11:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Redgard »

Wielkie dzieki za odpowiedz. Fundnalem komus plytowke z karak varn ;]
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Nie, nie odklada. Jednak jesli przedmiot nie zostanie odebrany w ciagu 12 godzin, to jest usuwany.
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morholt »

@Rafgart: A jak jest z przedmiotami oddanymi kowalowi do naostrzenia/naprawienia?

Kiedys tak przetracilem szczerbe, oddalem do ostrzenia, zapomnialem i mnie wylogowalo gdzies indziej. Od tego czasu uwazam i radze uwazac innym :)



Edit: Dzieki za odpowiedz :)
Ostatnio zmieniony 30 cze 2011 18:21 przez Morholt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

Jeśli chodzi o kuźnię w Karak Varn to jakiś czas temu także zamówiłam tam zbroję i wylogowałam się na kilka minut i także kowal nie pamiętał, że coś u niego zamówiłam. Jak jest teraz - nie wiem - bo sytuacja miała miejsce jakieś dwa miesiące temu.
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Ostrzenie i naprawianie to ten sam mechanizm co zamawianie, wiec jest dokladnie tak samo.
Od momentu zmiany w przetrwalnosci zwyklych broni kowal przez 12 godzin 'pamieta' przedmioty niezaleznie od wylogowywania i apokalipsy.
Awatar użytkownika
Vooks
Posty: 91
Rejestracja: 07 maja 2011 11:44
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vooks »

A tak z ciekawości, czy jak trenuje w ajocie miecze a potem kontynuuje w zawodzie powiązanym i tam będę trenował np. topory, to miecze pozostaną na tym nieźle?


I w sumie jak szukałem odpowiedzi na wiki to też zastanowiła mnie inna rzecz. Jedyny ajot powiązany z partyzantem to przepatrywacz, w którym trzeba trenować drzewcówki, których nie możemy kontynuować w partyzantach?
Tak jest, czy to po prostu stare dane wiki?



re: down
Dzięki za szybką i konkretną odp.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2011 18:01 przez Vooks, łącznie zmieniany 1 raz.
MAKE FOOD NOT WAR!
[*] BRAMA W MAHAKAMIE [*] - R.I.P. - Nie Zapomnimy!
Zablokowany