Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Troppe pisze:Niewielka grupka osob, ktora bawi sie w rpg i chce sobie spokojnie expic zabunkrowala sie w niektorych ex-rasowkach i to pewnie w nich mozesz szukac namiastki rozrywki jakiej oczkeujesz.
Zazwyczaj troche ponad polowa zalogowanych postaci nie jest w zadnej gildii. Dodajac do tego naprawde liczne i grajace 'rasowki' sytuacja jest raczej odwrotna - od lat pewna wcale nie taka liczna grupka graczy wykorzystujac fakt, ze mozliwosc reakcji na ich dzialania jest bardzo ograniczona, atakuje kogokolwiek i gdziekolwiek tylko moze. Mozna wmawiac sobie do tego dowolna ideologie o 'stronach' i realm vs realm, ale to jest tylko i wylacznie zadza fraga/zerowanie na grze innych w celu zrobienia sobie dobrze (inaczej sie nie da nazwac zabijania kmow na niejedno).

A kolegow ciezko znalezc, bo ogolnie jest malo graczy. Zeby kazdy mogl bez problemu znalezc druzyne na swoj poziom, to musialoby byc pewnie ze dwa razy wiecej.
Zadania to dobry pomysl i juz od pewnego czasu swiat jest delikatnie modyfikowany w tym kierunku. Jednak nadal jest to kwestia wielu, wielu miesiecy.
Na razie trzeba podlaczyc to co czeka na podlaczenie, w miare wyrownac stowarzyszenia i otworzyc je wszystkie na raz. To jest dostatecznie ambitny plan.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Rafgart pisze:Mozna wmawiac sobie do tego dowolna ideologie o 'stronach' i realm vs realm, ale to jest tylko i wylacznie zadza fraga/zerowanie na grze innych w celu zrobienia sobie dobrze (inaczej sie nie da nazwac zabijania kmow na niejedno).
(...)
Na razie trzeba podlaczyc to co czeka na podlaczenie, w miare wyrownac stowarzyszenia i otworzyc je wszystkie na raz. To jest dostatecznie ambitny plan.
Zgadzam się z pierwszym, ale oczywiście ta sytuacja nie działa w jedną stronę (w sensie przykład jest kiedy to, nazwijmy ich, ciemna strona zabija jasną stronę) - po obu stronach barykady są osoby, które w Arkadii widzą tylko ciągłe PK.

Jeśli zaś o drugie chodzi to jestem pewien, że powiem za znacznie więcej osób w tym momencie - nie mogę się doczekać realizacji tych planów.
Edar
Posty: 37
Rejestracja: 27 kwie 2011 11:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Edar »

O co chodzi w otwarciu stowarzyszen?
W jaki sposob sa zamkniete?
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Nie da się atakować siedzib stowarzyszeń.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Rafgart pisze:Na razie trzeba podlaczyc to co czeka na podlaczenie, w miare wyrownac stowarzyszenia i otworzyc je wszystkie na raz. To jest dostatecznie ambitny plan.
C z e k a m y i t r z y m a m y k c i u k i !
Ogre!
Lena
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2011 12:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lena »

Czy tylko mnie, ostatnio sie cos psuje bez powodu?
Wczoraj oddalam helm do naprawy u kowala, przyjal go, wzial kase i oddal zepsuty.
Dzisiaj sie loguje z innym helmem wszystko jest w porzadku, musialam odejsc od komputera, wiec
zakonczylam i zalogowalam sie po jakis 10 minutach,
kolejny helm zepsuty w ekwipunku.
Czuje sie oszukana :(
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

Zgłoś błąd.

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Orling
Posty: 77
Rejestracja: 15 mar 2009 23:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orling »

Nie wiem czy tylko mi sie do przydarza, ale ostatnio dwa razy mialem sytuacje, w ktorej ukrylem zbroje na lokacji, po czym wrocilem do niej po minucie czy dwoch i juz jej nie bylo/nie moglem znalezc. Wykluczam opcje, ze ktos ja zwinal, bo po prostu bylo to w miejscach gdzie nikt nie chodzi. Rozlozyla sie?
Gorrd
Posty: 24
Rejestracja: 04 lip 2010 16:17

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gorrd »

Odłóż tam inną zbroje i obserwuj czy rdzewieje a później w końcu się rozkłada a otrzymasz odpowiedź na nurtujące Cie pytanie. W końcu to tylko 2 min, prawda? :)
Edar
Posty: 37
Rejestracja: 27 kwie 2011 11:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Edar »

Moze to bylo bagno i ja wciagnelo?
Zablokowany