Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Jaki jest sens walki bez ciosu specjalnego ?
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sigard »

By znalezc odpowiedz na to trudne zagadnienie, na poczatek musisz poszukac sensu zycia. Byc moze poszukiwania te zaowocuja kolejnym waznym, o ile nie wazniejszym pytaniem - po co w ogole walczyc? Czy musimy uciekac sie do uzywania przemocy?
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

:')

Pytam absolutnie poważnie - po co miałbym go wyłączyć ?
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sirius »

Na niskich poziomach używając swojego zbójowego ogłuszania bardzo się męczyłem. Po trzech mocnych ogłuszeniach już byłem wyczerpany. Wtedy wyłączałem cios specjalny.

Z tego co mi wiadomo, tak samo reaguje Strażnik na niskich poziomach, kiedy używa speca.

Można też używać tej opcji, aby wyrównać szansę. Przykładowa sytuacja: Pyskuje mi jakiś GP lub AJ, to wyłączam speca i wpisuję 'zabij nooba'. Ale kto by się bawił w fair-play na Arce...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khristoff »

Sirius pisze:Na niskich poziomach używając swojego zbójowego ogłuszania bardzo się męczyłem. Po trzech mocnych ogłuszeniach już byłem wyczerpany. Wtedy wyłączałem cios specjalny.

Z tego co mi wiadomo, tak samo reaguje Strażnik na niskich poziomach, kiedy używa speca.

Można też używać tej opcji, aby wyrównać szansę. Przykładowa sytuacja: Pyskuje mi jakiś GP lub AJ, to wyłączam speca i wpisuję 'zabij nooba'. Ale kto by się bawił w fair-play na Arce...
Czytaj może najpierw, zanim coś nabazgrzesz bez żadnego sensu.
Pytanie dotyczyło gp-speca.
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sigard »

Khristoff pisze:Pytanie dotyczyło gp-speca.
Xewan pisze:Jaki jest sens walki bez ciosu specjalnego ?
Gdzie cos takiego przeczytales? Udzielasz wspanialych rad, ale szkoda, ze sam nie umiesz sie do nich zastosowac.
Awatar użytkownika
Orling
Posty: 77
Rejestracja: 15 mar 2009 23:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orling »

Przestancie sie nawzajem zwalczac i oftopowac, albo zalozcie osobny temat.
Torg
Posty: 29
Rejestracja: 03 maja 2011 09:54

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Torg »

Witam,
Czy komenda "nagraj" dziala tak jak jest opisana?

OPIS
Nagrywa obecny stan twojej postaci. Arkadia jest w zasadzie mudem
stabilnym, ale sa na swiecie rzeczy, o ktorych sie filozofom nie
snilo... Stad tez niezlym pomyslem jest uzywanie tej komendy po
wykonaniu szczegolnie istotnych dla CIEBIE rzeczy. Dzieki temu, w
razie ewentualnego padu, stracisz tylko to, co udalo ci sie zrobic
od czasu ostatniego nagrania.

Wynika z niej, ze warto jej uzywac jak najczesciej gdyz jest typowym "savem".
Osobiscie wpisuje komende "nagraj" dosc czesto lecz wydaje mi sie, ze przy ostatnim padzie swiat zostal cofniety wraz z moja postacia dalej niz moje ostatnie "savewowanie".

A jakie sa Wasze spostrzezenia odnosnie komendy "nagraj"? Czy w ogole jej uzywacie?
Silenoz
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2011 12:36

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Silenoz »

Czy zawod AJ "lotrzyk" ma jakiegos malutkiego bonusa do ataku z zaskoczenia? WKoncu ma sie ukrywanie skradanie i takie tam. A ten atak z zaskoczenia wydaje sie bezuzyteczny.

dziekuje
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Swan »

Czy jest szansa, by w niedalekiej przyszlosci - czytaj PRZED swietami, zostaly otworzone siedziby stowarzyszen?
Mysle, ze zachecilo by to wielu graczy do powrotu, obecnie Arkadia opiera sie glownie na PK, tymczasem zdobywanie siedzib wroga dalo by spore pole do popisu i manewru.
Pytanie glownie do wizow, moze ktorys zabierze glos...
Licze na Rafgarta :)
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Zablokowany