Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Ulik »

Jaeden pisze: Nie zaslaniaj sie juz erpegiem.

A w którym miejscu to robię?
Gość

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Gość »

Jaeden: wez sobie postacia na to i owo zwiedzaj nowe miejsca, nie kazdemu sprawia przyjemnosc czytanie jak harpia go rozszarpuje, duzy poziom miedzy innymi zwieksza przezywalnosc w nowych miejscach, w ktorych nie miales okazji jeszcze byc...oczywiscie ze chodzi mi o spokojny exp, w ktorym moge oderwac wzrok od monitora na dluzej niz 1.5 sekundy, ot chocby po to zeby spokojnie wstac i przejsc sie do kuchni zeby herbate zrobic, bez koniecznosci zrywania czy zakanczania - nie bardzo jednak rozumiem dlaczego jest to zle - przeszkadza ci to ze chce expic spokojnie? Tego sie nie dostaje za darmo, neutralnosc jak widac jest cholernie trudno zachowac. Wyjasnij mi dlaczego akurat chcialbys zabijac np. moja postac, ktora nie chce brac udzialu w pk zamiast zabijac sie z tymi wszystkimi, ktorzy chetnie w tym pk uczestnicza? Oczywiscie ze boje sie ze strace ten czas, ktory poswiecilem expieniu, ale uwierz mi ze sa rzeczy wazniejsze niz ten poziom.
Awatar użytkownika
Boner
Posty: 13
Rejestracja: 13 lut 2009 10:18

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Boner »

Wyjasnij mi dlaczego akurat chcialbys zabijac np. moja postac,
Bo jak juz zrobisz legende i ci sie odwidzi byc wiesniakiem to nas wszystkich pozabijasz:(
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Noah »

Boner pisze:Bo jak juz zrobisz legende i ci sie odwidzi byc wiesniakiem to nas wszystkich pozabijasz:(
To profilaktycznie trzeba wystawić patrole na lokacjach, na które zsiada się ze statku po założeniu postaci. Bo taki zsiada i idzie robić legende!

Ale bez głupich żartów i wracając do tematu: jestem GP i lubie się ładować w różne miejsca... "hmm ciekawe co tam jest?". Nigdy mnie nikt nie zabił, nigdy nawet nie zaatakował. Mutant raz mnie w nocy przez góry przeprowadził żebym czekać nie musiał, ogr wyprowadził z gór jak mu powiedziałem że się zgubiłem, elf z komanda tylko na mnie naplul i pobiegł dalej, korsarze to nawet nie staneli żeby obejrzeć. I o dziwo nikt jeszcze nie próbował ode mnie imienia wymusić, a tyle się o tym naczytałem.
How do I reach these kids?
Furio

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Furio »

Odwiedziłem (póki co "wróciłem" byłoby wyolbrzymieniem) Arkadię po dobrych kilku latach od odstawienia i jestem pozytywnie zaskoczony postawą graczy, których zdarzyło mi się spotkać.
Nawet jeśli ktoś mi nie pomógł, to wszyscy byli bardzo uprzejmi; właściwie z każdym dało się pogadać. Zupełnie inaczej, niż to zapamiętałem.
Biorąc pod uwagę formę gry, większość zalogowanych to pewnie starzy wyjadacze (z roku na rok coraz bardziej ze wskazaniem na 'starzy') i przynajmniej takie mam odczucia, że poziom kultury na Arce jednak wzrósł.

Dlaczego o tym piszę? A dlatego, że gdyby, jak za starych dobrych czasów, na dzień dobry jakiś ogr kazał mi wyskakiwać ze wszystkiego, co mi się przez tych paręnaście godzin udało uciułać, zbeształ mnie jakiś elf, a następnie zrugał krasnolud (już nie mówiąc o mutantach w rui biegających po traktach i "oczyszczających atmosferę") to w tym momencie, zamiast pisać tego posta, wpisałbym 'zakoncz' i więcej tu nie zajrzał.

Arkadia jest cholernie ciężką grą dla niezaawansowanych graczy - też dla takich jak ja, którzy od dłuższego czasu nie mieli z nią żadnego kontaktu; i pomoc, a przynajmniej słowo porady, ze strony doświadczonych graczy jest tutaj jak najbardziej wskazane - przede wszystkim po to, żeby tu wciąż pojawiali się gracze. A, co mnie również zaskoczyło, pojawiają się tu też zupełni nowicjusze (sam spotkałem takich, którzy od dłuższego czasu kombinowali jak się wydostać z Novigradu).

Pamiętajcie o tym, gdy najdzie Was ochota na naostrzenie sobie topora na czaszce jakiegoś anonimowego chucherka. :)
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Violla »

Noah - z tym imieniem to najwyraźniej nie doczytaleś.
Teraz zabijają za podanie imienia ;)
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Noah »

Violla pisze:Noah - z tym imieniem to najwyraźniej nie doczytaleś.
Teraz zabijają za podanie imienia ;)
Jak jakieś 5-6 lat temu pierwszy raz miałem styczność z Arkadia to co rusz ktoś się o imie pytal, ale wtedy długo tu nie zabawiłem.

Myślałem że to nadal jest aktualne, patrząc na jeden temat na forum. ;)
How do I reach these kids?
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Visborg »

Od zgłaszania nadużyć są różne fajne komendy na arce. Dyskusja tutaj trwa już dostatecznie długo, każdy powiedział co wiedział i teraz już się tylko za słówka większość łapie i stara się udowodnić wyższość swojej racji bo jest ich...

Komentarza ode mnie tyle:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pozdrawiam!
Ghorut
Posty: 31
Rejestracja: 20 wrz 2010 11:38

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Ghorut »

Pier pisze: re: brot
A Ciebie kolego się czyta gorzej niż Vladymira, bo dobrnawszy wreszcie do końca nic nie zapamietalem i nie mam na co popsioczyc, a drugi raz nie chce mi się tego czytać :D
Nic nie przebije Twoich ortów.

Pragnę delikatnie zasugerować, że 'wpisywarka do postów' robi czerwony szlaczek pod błędami, wystarczy trochę chęci...
Gość

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Gość »

Firefox Ci podkreśla (czy czego tam używasz), a nie 'wpisywarka' :)
Zablokowany