Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ovidus »

A ja tam uwazam ze niektore gildie sporo zrobia za kase. Ale mozliwosci jest znacznie wiecej. A po drugie Kagain wspomniales o 3 niemozliwych do ubicia.
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Krot

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krot »

To ze Ty tak uwazasz, nie znaczy ze tak jest
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ovidus »

Krot "nie jest = moze byc"a Twoja wypowiedz tyczy sie wszystkich. Kazdy pisze to co uwaza bo od tego jest forum. Powody mojej wypowiedzi to takie ze pierwszy raz widze, aby ktos tu glosno wypowiedzial sie na temat etatow, a raczej na temat niemozliwosci ich pozyskania. Inni nie maja problemu czy raczej wola przemiliczec sprawe... Ale mysle ze to dyskusja na inna okazje :)
Pozdrawiam.
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kagain »

Ovidus: obejdź wszystkie znane Ci NPC od etatów i powiedz szczerze, na ile z nich byś poszedł. Wszystko co jest na Arce da się zabić, pewnie. Ale w rzeczywistości inaczej to wygląda. Od reformy zajmuję się wyciąganiem etatów. Wiem jak ciężko niektórym jest zebrać się nawet na te łatwiejsze NPCe. Nie czepiaj się o coś o czym jak widać nie masz pojęcia.
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ovidus »

Zapomnialem ze najmadrzejsi uzywaja stwierdzenia: "Nie mow o czyms, o czym nie masz pojecia" Biorac pod uwage ze "wiesz, co ja wiem" pozostawiam to bez komentarza :) Nie bede juz sie wypowiadal na ten temat, bo nie widze w tym najmniejszego sensu. Sprzeczac sie tez ne mam zamiaru. Pozdrawiam tych co "wiedza co ja wiem".

PS. Gratuluje ciekawego zajecia od reformy.
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gotmir »

Khongor: polecam wiesci poczytac na arkadii. (komenda "wiesci")
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

Swan: To cos nieprawdopodobnego. Nie grales i sprzet ci zniknal! Pierwszy raz w zyciu?!
O dzt.
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ovidus »

Swan zglos blad na arce. Jesli w opisie jest ze przetrwa, a mimo to znika po zakonczeniu to nie jest to normalne. Pozdrawiam.
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Raglak »

Ovidus, nikt nie pojdzie zabic Ungrima, bo po pierwsze to oznacza wojne z polowa Imperium, po drugie wielu gildiom nie pasuje erpegowo, a po trzecie jest on megaprzepakowany, popytaj kolegow z gildii ktorzy wiedza co i jak:)
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Panowie / panie wybacza glupie pytanie ale ani ja po Impie nie biegam (jakos pare latek nie bywalem - liczac w gnomiej rachubie oczywiscie) a i wyjmowaniem etatow sie nie zajmuje ale coz to za Ungrim ? Bo jakos mi sie nie widzi zeby ubicie kogokolwiek nie pasowalo rpg stowarzyszeniom takim jak MC czy tez przy pewnych zalozeniach RA. Patrzac na historie KG to oni jakos tez sie podlozem RPG owym nie przejmowali. Zeby nie bylo ze brudze na cudzym podworku zaznacze ze rownie malo rpgowy jest uklad miedzy Wiorkami a OHM czy walki miedzy tymi ostatnimi a Korkami (odnosie podloza rpg w Ishatr musialoby to wygladac tak ze Korki razem z OHM i Skorpionami powinny tluc sie z wiorami/wycinac Baccale w odwecie za najazdy na Lyrie i Aedirn - wiadomo arka to nie Sapkowski).
ODPOWIEDZ