Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Hrath
Posty: 17
Rejestracja: 19 kwie 2011 12:04

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hrath »

Orling:

[22:39] <@Guraz> a jak zarabiac na gornictwie?
[22:39] <@MozebyC> hyhyhy
[22:39] <@MozebyC> pytanie roku :]
[22:40] <@cra> hehehe
[22:40] <@cra> no
[22:40] <@cra> Guraz
[22:40] <@cra> rzad sie z tym meczy
[22:40] <@cra> 20 lat
[22:40] <@MozebyC> hyhyhyhyhy
[22:40] <@Guraz> w gorach?
[22:40] <@cra> a ty chcesz bysmy
[22:40] <@MozebyC> odpowiedz mnie zajebala cra
[22:40] <@cra> my ci odpowiedzieli

:D
Awatar użytkownika
Orling
Posty: 77
Rejestracja: 15 mar 2009 23:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orling »

Nie ma co, myslalem, ze tam, w podziemiach, czekaja na mnie diamenty i rubiny a tu gruz przewalac trzeba! Bogactw ni widu ni slychu.
Hehe, piszac tego posta z zaskoczeniem stwierdzilem, ze nie zyje, bo mi sie posypalo na glowe;]
Gorrd
Posty: 24
Rejestracja: 04 lip 2010 16:17

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gorrd »

No niewdzięczna to robota, były sposoby by ograniczyć ryzyko zawalu ale to i tak nie dawało 100% szans na przeżycie. Można z powodzeniem zarobić więcej monet robiąc coś innego... Fajnie by było, gdyby wizowie zmienili te zawały aby nie zabijały a tylko zasypywały- tak by trzeba było się odkopywać. Wtedy ta wędrówka do bryłek złota miałaby większy sens.
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Swan »

A moze poprostu dodac jakies bonusy?
Wykopujesz wegiel, zelazo, zloto, kamienie szlachetne a na koncu np mithryl?
Ktory u zalozmy zlotnika przy wysokiej alchemii moglby zostac przerobiony na monety?
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Awatar użytkownika
Emet
Posty: 57
Rejestracja: 18 sty 2011 14:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Emet »

Kod: Zaznacz cały

http://arkadia.rpg.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=65
Sjorving tym sie zajmuje, ale to juz lepiej na dobry poczatek wspomoc opisami, o ktore prosi.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Czy tylko mi po dzisiejszej apoce wcięło torbę?
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Nie.
Deval
Posty: 43
Rejestracja: 04 mar 2011 19:38
Lokalizacja: Carbon

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deval »

Orling pisze:Do tych co się parają górnictwem, o ile tacy są:
- jest zawał, nie mogę wyjść, nie mogę się przekopać, bo leży za dużo gruzu na ziemi, nie mogę kopać jak wezmę gruz, bo jestem za bardzo obciążony, nie mogę zakończyć, bo miejsce się do tego nie nadaje ... jakieś rozwiązanie poza zrywaniem linka?
- czy to się w ogóle opłaca? kopanie zajmuje kupę czasu, a dokopanie się do czegoś sensownego (w moim przypadku żelazo) i tak nie przynosi sensownych dochodów, w porównaniu do poświęconego czasu
- możesz pakować do plecaka o ile masz przy sobie, warto też zakupić sobie wiadra na urobek, gdy nie masz nic przy sobie pozostaje 'opcje czas 5'
- to jeden z wolniejszych sposobów zarabiania, a zarazem najbardziej ryzykowny, zgony w kopalni to codzienność, aktualnie kilka osób znam które zajmują się górnictwem

- najciekawszym przypadkiem jest, gdy wchodzisz sobie do kopalni, a akurat chwilkę wcześniej "wylosuje się" zawał i bez komunikatu uprzedzającego zaliczasz zgona
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

Wewnatrz lodzi.
Skomplikowana miedziana kotwiczka, mocna nitowana kotwiczka, dwie proste miedziane kotwiczki i zarzucona siec rybacka.
Moje pytanie brzmi: skad mozna taki sprzet wedkarski zdobyc i czy trzeba miec do tego celu zawod wedkarza?

(oczywiscie nie pytam gdzie dokladnie znajduje sie to miejsce, wystarczy, ze nakierujecie tak mniej wiecej na kraine geograficzna, tudziez miejscowosc)
Awatar użytkownika
Tengel
Posty: 18
Rejestracja: 10 kwie 2011 11:42

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tengel »

Nie potrzeba zawodu. Wystarczy poszukać po sklepach ze sprzętem wędkarskim... osobiście poszukałbym na południe od Nuln.
vita sine libertate nihil est

Nie wdawaj się w dyskusje z idiotą. Ściągnie Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Zablokowany