Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

A sprawdzał ktoś może BlowTorcha na Androidzie?
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Noah »

Ja sprawdzałem opcje connectBot + shell + TF. Polecam. :)
How do I reach these kids?
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

re up:
jak załatwisz mi konto shellowe to też chętnie przetestuje :)
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Noah »

Jeśli nie znasz nikogo kto mógłby Ci założyć u siebie (na arce kilku jest takich którzy to robią) to masz np http://www.mydevil.net/oferta.html - cena za miesiąc co 3zł. Majątek to nie jest. ;)
How do I reach these kids?
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aphazel »

Arvak pisze:A sprawdzał ktoś może BlowTorcha na Androidzie?
Ja przesiadłem się z Andromuda na BlowTorcha i jak na moje potrzeby to jest o niebo lepszy. Mam tylko ekran dotykowy i klawiaturę ekranową do dyspozycji - Andromud przy takiej opcji ssie (chyba, że przez ostatnie 3 miesiące się poprawił, a nie sprawdzałem).

BlowTorch pozwala na stworzenie różnych zestawów przycisków o takim układzie, jaki ci się zamarzy. Do tego nie wywala klawiatury na cały ekran w trybie landscape, jak to robi(ł) Andromud. Co prawda aliasy ma jakoś skopane, bo łapie nie tylko z początku linii, ale także w środku (chyba, że nie zaczaiłem, że do definicji aliasa trzeba użyć regexa, ale nie sadze).
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

re Aphazel:
właśnie mam problem z tym programem - nie odświeża mi info od muda, które pojawia się dopiero po wysłaniu komendy...
czyli np wpadam na expowisko, wpisuje zabij moba, dostaje zwrotkę ze go atakuje i... nic... żadnego opisu walki - dopiero po wpisaniu 'kondycja wszystkich' (itd) dostaje wszystkie linijki od momentu zaatakowania do momentu wpisania kondycji włącznie... trochę to upierdliwe i przeszkadzające... masz może jakiegoś helpa pod ręką tłumaczącego jasno jak pisać trigi i kolorować?
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Czy da się upolować takie zwierzęta jak jeleń czy łoś z umami na poziomie gp?
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Teoretycznie zabić się da.
Hyor
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2009 15:42

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hyor »

Kod: Zaznacz cały

Twoje doswiadczenie i umiejetnosci podpowiadaja ci, ze jak na ciezka zbroje chroni on kiepsko przed obrazeniami cietymi, bardzo kiepsko przed klutymi i dosc dobrze przed obuchowymi
Zalogowałem się "okazjonalnie" i zobaczyłem coś takiego. Moglibyście powiedzieć od czego cależy ta ocena (umy, cechy) i czy jest jakaś pomoc z rozpiską jakości i rodzajów zbroi?

Pozdrawiam
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Kod: Zaznacz cały

poziomy jakosci zbroi
i w ogóle zobacz sobie komendę poziomy,
a rodzaje zbroi to masz po prostu: ciężka, średnia, lekka.
Dokładność takiej oceny zależy od umiejętności ocena obiektu i inteligencji/mądrości
Zablokowany