Balans, exp i inne cuda

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Sivlaryan »

Gniot pisze: 5)czy to prawda ze zaraz po reformie wiorki przez jakis czas mialy spec gp i zadawaly obrazenia na poziomie fanatyka
Miały przez jeden dzień speca gp z racji braku uma "atak z doskoku" i nie zadawał on obrażeń na poziomie fanatyka.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Magog »

Gniot pisze: Osobicie posiadam jednego gp (um broni gp) i spec ktorym zostal obdarowany specjalnie herkulesa z niego nie zrobil. Obrazenia jakie zadaje tym specem sa mizerne zazwyczaj niewiele wieksze od ciosu ale SA ! I z tego powodu AJOT i GP chyba powinni byc zadowoleni...dostac cos za nic.

Pozdrawiam.
To mamy inne wrazenia, ja wczoraj zatkluklem pukacza sam, ogrem na niejedno. Ubrany na srednio, drugi tydzien rozbojnika. I tak jak pisalem w temacie w BP, z normalnych ciosow wchodzil co 4-5ty, a silne spece prawie zawsze.
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Zorrid »

Morholt pisze:Zorrid, pograj troche w arke, poznaj swiat. Jak bedziesz umiec przejsc przez szczeline pod oxen to sie zglos na wiesci i mozesz wznowic swoj proceder spamowania i pieprzenia kocopalow z nadeta mina w kazdym topicu. Bo narazie to pawia za piora trzymam jak cie czytam. Nastepna twoja notka- wisisz mi za czyszczenie monitora z resztek dzisiejszego schabowego.
Do dyskutowania na Twoim poziomie zniżać nie będę, niech Twoje posty będą w 1/10 tam merytoryczne jak moje, możemy pogadać. Po arce chodziłem pierwszy raz, jak Oxen jeszcze nie było- dla Ciebie niewyobrażalne
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Gniot »

Magog jaka rasa ? Tak jak pisalem w moim przypadku jest to gp spec na gp umach... nie mam ajota.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Magog »

Ogrem, jak pisalem. 2 tyg AJ daje niewiele, bron na ledwo zadowalajaco, tak samo parowanie, a uniki nadal na pobieznie i tyle.

Re down.

Jednego na styk, drugiego w zlej, trzeci silniejszy nie dalo rady.

Rzecz w tym, ze wczesniej mozna bylo pomarzyc o tym przed kawalem na pelnym AJ. A jak mowie, wiekszosc ciosow nadal jest parowana/uniknieta, spec pozwala to nadgonic.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2011 14:46 przez Magog, łącznie zmieniany 2 razy.
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Visborg »

Pobieżnie a zadowalająco to jednak jest różnica. Do tego powiedz, każdego pukacza tak kończysz czy też z jednym się udało? Może po prostu słaby się wylosował?
Awatar użytkownika
Jaeden
Posty: 53
Rejestracja: 16 lis 2010 16:43

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Jaeden »

Zorrid pisze:Do dyskutowania na Twoim poziomie zniżać nie będę, niech Twoje posty będą w 1/10 tam merytoryczne jak moje, możemy pogadać. Po arce chodziłem pierwszy raz, jak Oxen jeszcze nie było- dla Ciebie niewyobrażalne
Wlasnie sie znizyles do jego poziomu, a Twoje wypowiedzi nie sa w ogole merytoryczne. Niewazne od kiedy grasz, dopoki wypisujesz bzdury jak Birmil, nikt Cie nie wezmie powaznie.
Jaeden, cham i prostak.

Jesli polelf, to tylko owiany legenda, w srebrzystej zbroji i z helmem, ktory mowi "zabij".
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Visborg »

Ja pierwszy raz jak gralem to mnie w Novigradzie gwardia za dobyta bron zabila! :(
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Magog »

Ja pierwszy raz jak gralem, to sie MUD nazywal Studnia, a nie Arkadia :lol:
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Buluar »

A mnie, a mnie to Zakonnik w Nuln! Podobno mialem opis jak jakis mutant. Od tej pory ich nienawidze, a bedzie to juz z 6 lat!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
ODPOWIEDZ