Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Ethel pisze:na kupca dziala tylko ten sposob, ktory stosujemy jako ostatecznosc ;]
Tzw. metoda "po mutanckiemu" ;-).

Troop - tak w ogole to od takich rzeczy chyba warto samemu dochodzic ;-). Sam myslalem nad tym sporo czasu, a rozwiazanie okazalo sie bardzo proste. W dzisiejszych czasach niewiele jest rzeczy, ktore nie sa gdzies zmapowane/opisane krok po kroku, wiec rozwiklanie problemu bez zadnej pomocy daje naprawde duzo satysfakcji. No offence, tak mi sie zebralo ;-).
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Saggiga
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2009 09:24

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Saggiga »

Troop pisze:A ja mam takie pytanko odnosnie zdobywania Aj Wykidajly bez placenia 100 zlotych monet.
Mniej czasu stracisz na zarobienie tych stu monet niż na łażenie za każdym razem gdy chcesz potrenować tym traktem.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Na kupca działa też czasem przyjazna rozmowa;))
Awatar użytkownika
Tuargan
Posty: 41
Rejestracja: 14 lut 2009 19:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tuargan »

Saggiga pisze:Mniej czasu stracisz na zarobienie tych stu monet niż na łażenie za każdym razem gdy chcesz potrenować tym traktem.
nie kazda rasa ma taki komfort wyboru...
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Caradhras »

Troop pisze:A ja mam takie pytanko odnosnie zdobywania Aj Wykidajly bez placenia 100 zlotych monet. Czy ktos przynajmniej moze mnie nakierowac jak wymusic od tego kupca te informacje o przemycie? Nie prosze o komendy bo by to bylo zbyt latwe...tylko o jakies nakierowanie.
Probowalem go opluc nadeptywac policzkowac kopac grozic i ten kupiec tylko sie odwraca do mnie plecami;/
to jest zawod min. dla ogrow a te jak wiemi krasomowcami nie sa ...
Troop
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2009 11:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Troop »

Ugry maja jeden sposob przekonywania :) Pacnac w glowe packa ;]
A ja probowalem zrobic to w stylu Gozera(jesli ktos go jeszcze pamieta) dobrego ogra. Bez zabijania i niepotrzebnego rozlewu krwi. Ale skoro na tego kupca dzial jedynie ostatecznosc...najwyzej...gwardia mnie pogania do pierwszego
Umierasz.
Oddalasz sie.
I bedzie git :)

A co do dochodzenia to fakt zawsze lepiej jest znalesc rozwiazanie samemu.
A co do lazenia...to nie bede lazil. Bo bedac w Aj mozna trenowac u obu trenerow.

Pozdrawiam
Troop'ek, ugra ;]
Azerus
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2009 16:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Azerus »

Rozumiem iz kazdy AJ ma trenerow w obu domenach? Bo tego wykidajly z Ishtar nie moge znalezc.

Edit. Juz nie istotne. Na arkawiki znalazlem.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

Niektore odpowiedniki miedzydomenowe roznia sie chyba bronia, ale pozostale treningi mozna trenowac u wszystkich trenerow.
Awatar użytkownika
Joth
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2009 16:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Joth »

Co zrobić żeby zalogować się w GNOME??

Wersja: 2.26.1
Dostawca: Ubuntu


Jak można to bardziej dokładnie niż pobierznie bo nic nie wiem o tym środowisku.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Trzeba mieć odpowiedniego klienta.

No chyba, że chcesz via telnet, to odpal sobie terminal (Programy -> Narzędzia, bodajże, gdzieś poszukaj w menu) i wklikaj 'telnet arkadia.rpg.pl'.

Dyskusja na temat klientów pod Linuksa znajduje się tutaj.

ps1.
Naucz się sensownie zadawać pytania, bo to jest do niczego.

ps2.
"pobieżnie", na bogów. Codziennie widzisz to słowo grając w muda i wpisując 'um', a robisz w nim błędy? Weź się ogarnij.

ps3.
Tego '??' litościwie nie skomentuję.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zablokowany