Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jaques »

Gerdia pisze:re up:

Jak chcesz prywatności to wynajmij sobie pokoik w Novigradzie.

G. :twisted:


Powinienem napisac "prywatnosci"... Chcialem komus numer zrobic i nawet przygotowalem sobie "rolplej" a tu taka lipa... Nikomu nie przeszkadzalo 10 lat a teraz zaczelo? :)
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Cochis »

Werbat pisze:O jakim Ty piorunie piszesz? ;-)
'Dostać piorunem' -> zostać zabitym/skasowanym przez wiza w ramach kary za przewinienie. Wtedy raczej sprzętu i tak nie odzyskujesz :P
Rozczaruje cie moze Werbat ale jest miejsce gdzie mozna oberwac piorunem i to nie jednym. Ilosc piorunow zalezna jest od poziomu ja wytrzymalem 2.
Z tym ze to info z 2001 roku. Pioruny nadal sa, zawsze mnie strasza jak tam przechodze ale nie wiem ile mozna wytrzymac bo nie sprawdzam.
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

No ja wiem. Natomiast w poście pytającej padło 'dostać piorunem', co w slangu mudowym kojarzy się raczej jednoznacznie ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Gunter
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2011 18:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gunter »

Wróciłem do gry po dłuższej przerwie i mam takie pytanie odnośnie zawodów. Jak wiadomo mając zawód AJ rośnie nam staż który pozwoli nam później szybciej wyszkolić się w powiązanym z nim zawodzie.
A co się dzieje kiedy mam zaczęty zawód coś kolo 20-30% i nie jestem polecony u żadnego trenera. Czy w tym przypadku dalej rośnie mi staż?
Jeżeli ktoś wie proszę o odpowiedz, bo nie wiem czy mi się opłaca czekać i później doszkolić obecny zawód czy lepiej wziąć nowy z AJ i żeby tam staż leciał.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Visborg »

Nie wiem dokładnie o jakiej sytuacji mówisz, ale w przypadku gdy masz np nałożoną blokade na trening przez szefostwo (nie wiem czy to działa na zasadzie "niebycia poleconym" czy inaczej) staż wciąż Ci się nalicza.
Gunter
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2011 18:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gunter »

Chodzi mi o to, że grałem jeszcze przed reformą zawodów i wprowadzeniem etatów. Dostałem się do stowarzyszenia i zacząłem trening. Później była reforma zawodów. Ale już nie grałem. (Tylko na pół godziny w miesiącu żeby postaci nie skasowali). Teraz znowu zacząłem i nie wiem czy w tym nowym systemie naliczać mi będzie jakiś staż ( będę mógł później szybciej wytrenować ten zawód) czy też nie nalicza. Jak nie nalicza to chyba lepiej wziąć AJ żeby później szybciej wytrenować zawód niż się bawić z 20 czy 30 % zawodu który mam.
Eltan
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2010 19:14

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eltan »

To zależy w takim razie kiedy przestałeś grać - bo z tego co mówisz to równie dobrze możesz mieć jeszcze stary pseudo-zawód który był przydzielany jeszcze za czasów przerobienia wszystkich gildii na stowarzyszenia - gdzie ex-rasówkowcy dostawali taki zawód, który utrzymywał im umy dopóki nie zdecydowaliby się ich zmieniać.

E.
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Denea »

Takie jedno pytanie...
Orientuje sie ktos czy nadal istnieje mozliwosc napisania podania o zmiane opisu postaci?
Kiedys cos takiego bylo, ale czy nadal jest stosowane? I ewentualnie jakie sa wymagania?
Ble... Ble? Ble!
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Orientuje sie ktos czy nadal istnieje mozliwosc napisania podania o zmiane opisu postaci?
Kiedys cos takiego bylo, ale czy nadal jest stosowane? I ewentualnie jakie sa wymagania?

Mozliwosc taka przysługuje postaciom z wiekiem powyzej 100 dni 8-)
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Denea »

re up:
Dzieki :) Zapytalbym jeszcze o cos ale chyba lepiej bedzie jak poczekam na odpowiedz od mg :)
Ble... Ble? Ble!
Zablokowany