Klub obiezyswiatow

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Blob »

Nieznaki do w obpostepach praktycznie odpowiednik minimalnych w zwyklych postepach
Ottson

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Ottson »

od czego zaleza w takim razie obpostepy? rosna podczas odwiedzania miejsc w ktorych sie wczesniej nie bylo? bo po 8 godzinach biegania z paczkami dalej byly nieznaki. no chyba ze to dlatego ze ciagle po tych samych trasach
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Grrid »

no chyba ze to dlatego ze ciagle po tych samych trasach
Dokładnie.
Swan pisze:[..]
A one juz zaleza od tego ile ogladasz i ile swoja postacia przeszedles, polecam ogladac i czytac opisy lokacji i zagladac w rzadko uczeszczane miejsca, wtedy postepy rosna szybciej.
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Jaques »

Wszystko jest napisane w obpomoc. Wystarczy z uwaga przeczytac.
Nie ma co liczyc ze nawet i 20h biegania z paczkami czy zbierania ziol cos da... Trzeba zwiedzac swiat. Ale zabawa jest przednia, dzis dzieki temu klubowi odkrylem jakies ciekawostki w miejscach ktore znam od wielu lat na pamiec!
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Jaques »

Eeee... Hmmm...
Wszystko szlo dobrze. Postepy skakaly jak szalone.
Nagle przestaly a bylem w naprawde dziwnych miejscach, nawet na pal w novi sie wdrapalem... ;)
Tuba tez sie nie zmienila ciagle jest zalosne zawiniatko. Zglosic to jako blad czy czekac? O takich problemach w helpie nic nie ma...
Gość

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Gość »

Mnie też przestały rosnąć nagle. Zgłosiłem błąd i na razie nic od jakichś dwóch tygodni. Ale nawet nieznaki nie wskakują po "zwiedzeniu" dość dogłębnie kilkunastu lokacji..
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Pier »

Wedłóg moich obserwacji klub obieżyswiatów od samego poczatku jest wadliwy i poprawiany, albo ma bardzo dziwny algorytm. Jest napisane chyba gdzieś w pytaniach do czarodziejów, że ten klub nie jest po to aby go expić, to dodatek dla tych którzy odkrywają arkadie, a tuba ma przyjśc sama.

Wiele osób może to drażnić, większości przyjdzie się z tym pogodzić.
Niektórzy maja fajne tuby, a ja od roku mam zawiniątko i dopiero niedawno coś z nim zaczeło się dziać.
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Jaques »

Szkoda...
Wstyd lazic z tym malym zawiniatkiem. No ale coz zrobic.
Ciekawe czy to blad czy po prostu odgorne ograniczenie zeby za szybko nie roslo. Poczekam troche i zobacze czy blokada minie.
Gość

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Gość »

Dzisiaj i ja stałem się szczęśliwym posiadaczem zawiniątka, zobaczymy co z tego wyjdzie. :roll:
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Jaques »

Wreszcie mi uroslo zawiniatko troszke...
Ale zauwazylem cos niepokojacego.
Dwa razy zrobilem wspaniale postepy, za kazdym razem spadlo mi po chwili do ogromnych. Wpisywalem obpostepy bylo wspaniale a chwile pozniej juz ogromne. Nie wiem co z tym zrobic. Zglosic czy co?
Co ile postepow wam skacze poziom? Bo moze ja mam jakis blad po prostu...
ODPOWIEDZ