Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Próbowałeś zorganizować kilof i się przekopać?:] Jeśli to nie działa to z dużą dozą prawdopodobieństwa ta kopalnia jest niedostepną dla graczy i czeka na zakodowanie. Ewentualnie masz sobie w tym miejscu wyobrazić wejście do kopalni, do której nie możesz wejść ;]
Aludra
Posty: 16
Rejestracja: 22 paź 2009 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aludra »

Hm, dzięki za odpowiedź w sprawie poczty, ale problem nadal jest... idę na pocztę w Novigradzie, gdzie robiłam pocztyliona i reputację dalej mam tam na maxa - jakbym pocztylionem była. Ale rogu nadal nie mam. Roznoszę paczki - pracownik dalej mi nie daje rogu.
I to nie jest tak, że długo nie pracowałam - bo roznosiłam paczki od czasu do czasu.
Co teraz mogę zrobić?
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aphazel »

Jaki masz dokładnie komunikat? Reputacja na maxa ma to do siebie, że masz ten sam komunikat max reputacji bez dodatkowego tekstu, oraz z dodatkowym tekstem, że możesz <przystąpić> do potylionów. I ten tekst z przystąpieniem pokazuje się nawet, jeśli już ktoś przystąpił i ma róg. Jeśli nie masz tego tekstu, to znaczy, że reputację jeszcze musisz 'dopchnąć'.

Re down:
A co Ci szkodzi spróbować przystąpić jeszcze raz? Nie rozumiem. A skoro rogu nie masz, to raczej już nie jesteś - pcpomoc działa?
Ostatnio zmieniony 07 gru 2010 21:25 przez Aphazel, łącznie zmieniany 3 razy.
Aludra
Posty: 16
Rejestracja: 22 paź 2009 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aludra »

Chodzi o to, że ja już jestem w klubie od dawna, tylko róg mi zniknął...
Aludra
Posty: 16
Rejestracja: 22 paź 2009 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aludra »

Aphazel pisze: Re down:
A co Ci szkodzi spróbować przystąpić jeszcze raz? Nie rozumiem. A skoro rogu nie masz, to raczej już nie jesteś - pcpomoc działa?
Chyba nie rozumiesz, o co mi chodzi. Chciałabym się dowiedzieć DLACZEGO nie jestem już w klubie, to chyba musi być jakiś błąd, a jeśli jest - to jak można go naprawić.
Co mi szkodzi przystąpić raz jeszcze? Widzisz, roznoszę te paczki i, jak już wspomniałam, mam maksymalną reputację, która mi nie spada w ogóle - tak więc wychodzi na to, że jestem w klubie. ale pcpomoc NIE działa.
Eltan
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2010 19:14

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eltan »

A czy warto sie tak wglebiac co sie tak naprawde stalo?

Ja tez tak mialem raz, po zgonie, ze zniknal mi rog. I nie pamietam czy wtedy jakas paczke mialem, raczej nie. 'pcpomoc' nie dzialala.

Ponosilem troche paczek, pracownik zaoferowal mi znowu dolaczenie, dolaczylem. Finito :)

E.
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vayneela »

Problemu aż tak wielkiego nie ma, jeśli chodzi o pocztylionów, ale np mi wcięło wyznaniówkę i nie mogę wziąć jej na nowo. Co więcej wzięcie na nowo, nie rozwiąże problemu, bo miałam wtedy wyższe mentale a przez to dostęp do większej ilości emocji. Jakieś rady na skuteczne "finito"?

v.
Eltan
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2010 19:14

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eltan »

Chyba tylko pisac do MG i czekac :) Pamietam ze po serii znikniec i zgloszen ludzi na forum, ze takie sie rzeczy dzialy, potem pojawilo sie sporo podziekowan, ze wizowie pomogli. Moze sie uda :)

E.
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vayneela »

No zobaczymy, mi rzeczy zniknęły już na długo przed tą wielką falą i listów poszło już parę, na razie jedyne co to przyszedł wiz, zapytał czy zniknęły tak, jak wszystkim, usłyszał, że nie i zniknął. ;)

v.

Carolla: Już nie chcę... mogę być zupełnie zwyczajna i działająca.
Ostatnio zmieniony 10 gru 2010 14:25 przez Vayneela, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Ty V. zawsze musisz być wyjątkowa.
Zablokowany