Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ridai
Posty: 9
Rejestracja: 19 sie 2010 23:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ridai »

Byłam zalogowana, kiedy Arka padła. Po powrocie nie mam przy sobie ponad połowy ekwipunku - zniknęły mi niemal wszystkie zbroje i bronie, część ubrań, najcenniejsze z całego ekwipunku pochwy i kilka drobnych rzeczy.
Chciałabym wiedzieć, czy i ilu jeszcze osobom się to przytrafiło? Jeśli większej ilości, to chyba możemy liczyć na cofkę?

:?
I am, by calling, a dealer in words and words are, of course, the most powerful drug used by mankind.
Gong
Posty: 11
Rejestracja: 23 wrz 2010 20:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gong »

same here zostala pochodnia i elemele

edit: scislej zniknely wszystkie zbroje monety plecak buklak( z wodka!!)
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Molu »

Gong pisze: buklak( z wodka!!)
No kurde... buklak to jeszcze rozumiem... ale wodke to mogliby Ci zostawic! :D
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vayneela »

Nareszcie jakaś sprawiedliwość. Jakiś czas temu zaginęły mi różne rzeczy, cenne i mniej, łącznie z wyznaniówkami i tak dalej. Myślałam, że może wizowie zwrócą, ale jak postanowili zabrać też innym to jest ok.

v.
Ottson

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ottson »

mnie repa na poczcie spadla z pocztyliona na 'tak ufam ci...' ;p
Eltan
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2010 19:14

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eltan »

Dla ewentualnych pytających o zamknięcie Arki, powód dzisiejszej Apoki przed zamknięciem:
W swoim umysle slyszysz glos Jezdzca Apokalipsy, oznajmiajacy: Nadchodzi Czas Apokalipsy. Hiir poprosil mnie o jej przyspieszenie: Ze wzgledu na niekorzystne warunki pogodowe swiat Arkadii pozostanie zamkniety przynajmniej do jutra. Pamietaj, juz tylko 1 minuta do momentu zniszczenia swiata.
P.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gotmir »

fajnie by bylo gdyby ktos podal faktyczny powod zamkniecia. Ew. wrzucic notke na forum, zeby ludzie co nie widzieli apoki mogli skumac o co chodzi.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Ayanami
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2010 19:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ayanami »

Ja dostalam krytyczny blad - kazali mi zglosic lecz niestety sie nie dalo bo swiat dostepny byl dla moderatorow. Po zalogowaniu jak koledzy i kolezanki wyzej - brak ekwipunku - staralam sie dotrzec do ostatniej lokacji ale nic juz nie bylo.



Aha i mam wielka, goraca prosbe do zaznajomionych z gra graczy.
Chcialabym zbindowac wyciaganie/wkladanie rzeczy z plecaka, zakladanie ich itp itd. Jak sie do tego zabrac? Jak cos takiego powinno wygladac?? Bede dozgonnie wdzieczna za wszelka pomoc :)
Ghorut
Posty: 31
Rejestracja: 20 wrz 2010 11:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ghorut »

"Do jutra" oznacza "do północy"?

uzależniony... :shock: :mrgreen:
Gong
Posty: 11
Rejestracja: 23 wrz 2010 20:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gong »

dla tych co nie sprawdzaja arka otwarta
Zablokowany