Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

Elorn pisze:[...] czy Wyznawcy Mananna to obecnie czynny i otwarty klub? [...]
Jest to czynny i otwarty klub.

G. :|
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Venya
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2010 23:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Venya »

Witam.
Gram od około tygodnia i zastanawia mnie, czy jest jakaś komenda, aby 'za jednym zamachem' napić się wody z fontanny, aż do momentu, w którym nie chce nam się pić? Grałam kiedyś (kilka lat temu) w barsawię i z tego co pamiętam tam działała komenda 'pij wodę z....', tutaj natomiast muszę kilka razy wpisywać 'napij się'. W rezultacie zaspamowuje cały ekran i o ile dla mnie nie jest to aż tak uciążliwe, to co chwilę sprawdzam czy nie ma kogoś innego na lokacji, żeby mu nie przeszkadzać.
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terb »

Niestety musisz spamować. Chociaż tyle dobrze, że zmienili i możesz po prostu wpisać komendę napij się i z najbliższego "zbiornika" się napijesz, o ile taki jest. Wcześniej trzeba było ten zbiornik wytypować.
Awatar użytkownika
Shaylar
Posty: 9
Rejestracja: 31 sie 2010 10:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Shaylar »

Nie udało mi się u fryzjera zamówić 'wlosow siegajacych ramion', jakieś inne się udało. Czy to jest jakiś ogólny błąd? Też tak mieliście kiedyś? Ja byłam u tego w Bissingen.
ps. nie zgłosiłam błędu, chyba powinnam..? Ale w pierwszej chwili pomyślałam, że to ja coś robię nie tak :oops:
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010 08:50 przez Shaylar, łącznie zmieniany 1 raz.
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright
Because I like
The way it hurts
Awatar użytkownika
Elorn
Posty: 34
Rejestracja: 07 sie 2010 15:15
Lokalizacja: Siepraw
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Elorn »

Terb pisze:Niestety musisz spamować. Chociaż tyle dobrze, że zmienili i możesz po prostu wpisać komendę napij się i z najbliższego "zbiornika" się napijesz, o ile taki jest. Wcześniej trzeba było ten zbiornik wytypować.
Szkoda tylko, ze stojąc na lokacji bez źródła wody, bukłak z ekwipunku nie jest traktowany tak samo, byłoby to wygodne.

Nota bene całe to "picie po trochę" jest trochę bez sensu, ale pewnie łatwiejsze do zrealizowania :/
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Re up:

Acha, już widzę jak na 'Chce ci się pić' wpisujesz na złej lokacji 'napij się' i żłopiesz do maxa upicia wódeczki z bukłaka zamiast z fontanny, która stoi klawisz obok, i potem musisz czekać jakieś 30 minut na to żeby umy i cechy wróciły do jakiegoś przyzwoitego poziomu.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Albo oczyszczasz organizm w przeciagu nastu sekund przy uzyciu pokrzywy narwanej samodzielnie czy tez kupionej w pobliskiej aptece.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Klaz
Posty: 8
Rejestracja: 19 cze 2010 14:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Klaz »

Gniot pisze:Albo oczyszczasz organizm w przeciagu nastu sekund przy uzyciu pokrzywy narwanej samodzielnie czy tez kupionej w pobliskiej aptece.
A gdzie "Sprawdź na Arce"?
Lev
Posty: 11
Rejestracja: 01 wrz 2010 13:46

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lev »

Mam takie pytanie: tu się wszyscy tak od razu po mordach leją? Bo to mnie trochę dziwi. Postać mam nową, młodą, nikomu w drogę nie weszła, nigdzie się nie stara, nie obraża nikogo i tak dalej. Ale po kolei. Poszliśmy ze znajomym na jakieś polowanie. Walczymy z orkami, przychodzą dwa ogry. No to nie ma co, zmieniamy miejsce. Za chwilę nas doganiają i atakują. Kumpel uciekł a ja na pytanie "Za co?" słyszę "bo uciekałeś". Śmierć.
No nie powiem, wkurzyłem się, ale dobra. Tylko gra. Przeszło mi i próbuję dalej. Tym razem sam, biję grzecznie, dookoła parę osób. Mijamy się w te i we wte. Nagle jeden przychodzi i bez słowa atak. Nic. Już nawet nie było czasu zapytać o co chodzi.
Tak tu zawsze jest?
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terb »

Pewnie masz podobnego shorta jak wróg, biorą Cię za szpiega, lub po prostu muszą podnieść swoje niziutkie ego :(
Zablokowany