Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Aelfir
Posty: 3
Rejestracja: 06 lip 2010 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aelfir »

Błąd w naliczaniu stażu dotyczy również zawodów AJ, zatem jest dosłownie "globalny".
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aphazel »

A jaki macie komunikat? Że musicie jeszcze czekać? Czy, że się już niczego nowego nie nauczycie? Bo ja to drugie i myślałem, że po prostu wytrenowałem wszystko.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Czolem, mam pochodzeniowke z Kadrin, a z tym brode w kolorze (tak mi sie zdaje) randomowym. Mozna ja jakos zafarbowac albo zmienic na inny kolor? Probowalem farbowania w Mahakamie, ale tam krasnoludka mowi, ze farbuje tylko postaci z pochodzeniowka mahakamska.
Z gory dzieki za pomoc.:)
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Borgrim pisze:Czolem, mam pochodzeniowke z Kadrin, a z tym brode w kolorze (tak mi sie zdaje) randomowym. Mozna ja jakos zafarbowac albo zmienic na inny kolor? Probowalem farbowania w Mahakamie, ale tam krasnoludka mowi, ze farbuje tylko postaci z pochodzeniowka mahakamska.
Z gory dzieki za pomoc.:)
Nie ma takiej możliwości.
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ormen »

Wiadomo coś więcej o błędzie z naliczaniem stażu? Jest już naprawione? Kiedy będzie naprawione? Dostaniemy 'zaległe' treningi?
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Ormen pisze:Wiadomo coś więcej o błędzie z naliczaniem stażu? Jest już naprawione? Kiedy będzie naprawione? Dostaniemy 'zaległe' treningi?
Dołączam się do powyższych pytań. Błąd oczywiście został zgłoszony także na Arkadii.
Awatar użytkownika
Ninaeth
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2010 22:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ninaeth »

Bu bu bu. Nie no no.
Teraz zamiast Gryfa, który czuwał tylko w ciągu dnia postawili nietykalskiego pana Trolla, który siedzi pod Mahakamem 24 na dobę, ktoś wie jak go ominąć?
Help :(


re Molu
On nawet ze mną rozmawiać nie chce, nawet żądań nie przedstawił :D Zdążyłam go już szantażować, przymilać się, obrażać, i nie wiadomo co z nudów czekając na poranek, a niczego przyjąć nie chce za bardzo :P

O, już nic, w sumie nie wpadłam na to by potraktować go jak zwyklego npca, a nie wielką przerażającą bestię, którą można o coś pytać, rzeczywiście można zapłacić, dzięki.. ;P
Ostatnio zmieniony 10 sie 2010 16:52 przez Ninaeth, łącznie zmieniany 3 razy.
solidity is only a mirage
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Molu »

W ksiazkach zawsze dzialalo zaplacenie myta takiemu trollowi - i pozwalal przejsc przez most :D
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

Ninaeth pisze:Bu bu bu. Nie no no.
Teraz zamiast Gryfa, który czuwał tylko w ciągu dnia postawili nietykalskiego pana Trolla, który siedzi pod Mahakamem 24 na dobę, ktoś wie jak go ominąć?
Ten troll jest tam odkąd pamiętam.
Musiałaś mieć niezwykłe szczęście trafiać zawsze na moment, gdy był martwy.

G. :|
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pieter »

Borgrim pisze:Czolem, mam pochodzeniowke z Kadrin, a z tym brode w kolorze (tak mi sie zdaje) randomowym. Mozna ja jakos zafarbowac albo zmienic na inny kolor? Probowalem farbowania w Mahakamie, ale tam krasnoludka mowi, ze farbuje tylko postaci z pochodzeniowka mahakamska.
Z gory dzieki za pomoc.:)
Ja byłem bodajże siwobrodym krasnoludem z Karak Varn, któremu się wylosowała ognistoczerwona czy tam fioletowa :) broda. Napisałem do MG i zmienili. Ty zrób to samo jeżeli problem jest poważny. Wizowie też bywają ludźmi. (od czasu do czasu)
Zablokowany