Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aphazel »

@Huggus:ta, jasne. Ja się już skasowałem! :P W następnej fazie będzie "czystka huggusańska" za nieklymatyczne imiona. :twisted:

@Altherhorn: wysłałem CI pw, ale nie wiem czemu mam to ciągle w skrzynce "do wysłania", zamiast "wysłane". Czyżbym miał coś źle ustawione, czy cenzura jakaś? :D
Altherhorn
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2010 14:18

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Altherhorn »

Ja Ci odpowiedź odesłałem, równiez w skrzynce "do wysłania" mając ciągle wiadomość. Ale widać tak ma być skoro Twoją wiadomość odczytałem :)
Tremor

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tremor »

Masz postepy minimalne bo ktos nie przemyslal systemu przedstawiania naliczonego expa. Przez 12 lat kazdy wiedzial co oznaczaja nieznaki, a teraz kazdy ma inna teorie.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Molu »

Altherhorn pisze:Ja Ci odpowiedź odesłałem, równiez w skrzynce "do wysłania" mając ciągle wiadomość. Ale widać tak ma być skoro Twoją wiadomość odczytałem :)
Wiadomosc przechodzi z katalogu "Do wyslania" do katalogu "Wyslane" w chwili, kiedy odbiorca otworzy wiadomosc.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aphazel »

@Altherhorn: chyba to już opanowaliśmy.
@Tremor: teraz po prostu trzeba się przekonać.
@Molu: no teraz jużwiem :D

Moim zdaniem snoty koło Kreutz są jakieś walnięte, albo od 2004 (niezależnie od zmian po drodze) miałem jakiegoś pecha, bo ja tam nigdy expa sensownego nie miałem, czasem tylko złom stamtąd wybierałem.
Keiser
Posty: 54
Rejestracja: 25 maja 2010 04:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Keiser »

Aphazel pisze:Moim zdaniem snoty koło Kreutz są jakieś walnięte, albo od 2004 (niezależnie od zmian po drodze) miałem jakiegoś pecha, bo ja tam nigdy expa sensownego nie miałem, czasem tylko złom stamtąd wybierałem.
Opal nie narzekał.
> ob paczki
Widzisz pocztowa paczke wewnatrz otwartego plociennego podroznego plecaka.
Widzisz szesc lukrowanych paczkow z marmolada wewnatrz otwartej niewielkiej saszetki ze skory wilka.
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aphazel »

Dlatego mówię, że po prostu może miałem pecha - czyt. nie umiałem się wcelować z poziomem/umami/sprzętem/cierpliwością.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Molu »

Keiser pisze:Opal nie narzekał.
Ale Opal to chyba przed 2004, nie? :)

Zreszta Opal nie tylko tam expil. Raz pamietam jak bil konia kolo Anchor... :P
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Aphazel pisze:Dlatego mówię, że po prostu może miałem pecha - czyt. nie umiałem się wcelować z poziomem/umami/sprzętem/cierpliwością.
Ja tam jakies w miare experience dostawalem o jakies dwa/trzy poziomy ponizej doswa, pozniej, kiedy Dos wskoczyl, to bicie snotow nie mialo juz zadnego sensu (znaczy od momentu kiedy moglem poradzic sobie bez zchodzenia ponizej zlej kondycji z dwoma goblinami)
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Taja
Posty: 96
Rejestracja: 13 lut 2009 00:04

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Taja »

Mam pytanie, mialam zapamietana pewna osobe, wiem ze prosila o kasacje i ze prosba jej zostala spelniona. Tak jak paru innych osob. Problem w tym, ze te inne osoby dalej mam w zapamietanych a tej konkretnej nie. Wiecie czym to jest spowodowane?
Eksp? Po co nam eksp! Przeciez mozemy erpegowac ;)
Zablokowany