Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: ...

Post autor: Magni »

Caradhras pisze:Mowisz ze jestes maniakiem...
Gdzie ja to napisałem? :shock:

Z reszty pana posta też niewiele się dowiedziałem, poza tym że nie masz pan skryptów:P
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: ...

Post autor: Caradhras »

Magni pisze:
Caradhras pisze:Mowisz ze jestes maniakiem...
Gdzie ja to napisałem? :shock:

Z reszty pana posta też niewiele się dowiedziałem, poza tym że nie masz pan skryptów:P
Ok zasugerowales piszac o szaraczkach bez mani ... napisze ci prosto bo widze ze kiepsko wyciagasz wnioski. Przestan plakac nad zgonem/zgonami zabierz sie za odrabianie life is brutal full of zasadzkas and kopie w d..e very hard jak mawial poeta.

Swoja droga widze ze sie wykreowalo na arce pokolenie graczy ktorym jest na arce za dobrze i domagaja sie choroba wie czego. Cieszcie sie ze mozecie grac i badzcie wdzieczni komu trzeba za to ze chce im sie jeszcze w to bawic. Dziadki maniaki jak ja pamietaja pewnie wielkie pady arki przenosiny serwerow i tym podobne gdy arki nie bylo tygodniami (pamiec zawodna ale zdaje mi sie ze najdluzszy jaki pamietam trwal z jakies 3 miesiace ).
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Magni »

Caradhras znowu Twoja wypowiedź nijak trzyma się mojej.

Po pierwsze: napisze Ci bardzo prosto żebyś zrozumiał. Ludzie grający w arke dużo dużo - maniacy. Ja - szaraczek.

Po drugie: ani razu nie wspomniałem o tym by cofnąć stan mojej postaci, a Ty o jakichś płaczach wyjeżdasz.

Po trzecie: myślę że 7 lat gry to nie tak mało, więc nie osądzaj niczego, ani nikogo z góry gdy nic o nim wiesz.

Po czwarte: Twoje komentarze się nijak trzymają mojego pytania, więc po co zaczynasz ze mną jakieś bezsensowne dyskusje.

Po piąte: Jak wiadomo od wieków na forum wytworzyło się grono ludzi, którzy muszą wrzucić swoje 3 grosze, chodź sami niewiedzą po co.

Po szóste: Temat uważam za zamknięty gdyż nikt chyba nie zrozumiał zamierzeń mego pytania:)

Dobranoc

10 04 09r
D O W N:
Nie będę już tego komentował bo nie ma po co, ale Ty chyba żyjesz własnym światem:)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2009 15:27 przez Magni, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

ok pisales o cofce postaci z powodu padu lacza zawinionego przez providera i domagales sie cofki stanu postaci z powodu killa argumentujac ze ci sie przez killa odechcialo grac. Sam tez wywolales dyskusje na temat wiec teraz nie skarz sie ze poszla w innym kierunku niz pierwej myslales. Zluzuj podejscie jak ci brak problemow ozen sie zobaczysz ze kille przestana byc takie strasze (bedziesz wdzieczny jak znajdzesz czas na exp).

Odnosnie moich groszy i celu - podam ci kilka moze:

A-lubie wsadzac kij w mrowisko
B- nudzi mi sie w pracy i bawi mnie wnerwianie innych
C- mam tak malego ze cala spowodowana tym flustracje przelewam na formum czepiajac sie boguduchawinnych elfek wiesciowych
D- wszystkie z powyzszych
E- tesz bym sie napil

Wybierz sobie ta ktora ci sie podoba.
Swoja droga jeszcze sie dziwie ze nikt na mnie nie napadl za "transwestytow" arkowych :evil:
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Coronius »

Horvath pisze:Czy przy lowieniu moze byc dozwolony jeden trigger? Tylko na zaciecie ryby? Wyklucza to wowczas lowienie bez swiadomosci, a znaczaco ulatwia to lowienie, bo czasem sie czlowiek tak zamysli...
Co jest trudnego w zrozumieniu, że nie można mieć nic co wysyła samo z siebie komendy?
Krot

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krot »

Horvath:
Zapytaj tych z MC ktorzy sadzili ze mozna miec jeden na 'wesprzyj' :)
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Paulie »

Krot pisze:Horvath:
Zapytaj tych z MC ktorzy sadzili ze mozna miec jeden na 'wesprzyj' :)
:mrgreen:

@Horvath - Zakaz triggow ma na celu wyeliminowanie wysylania komend "nieswiadomie", czyli rowniez, gdy czlowiek sie zamysli.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Haern »

Tudziez gdy wciskasz binda a nie wiesz co pod nim jest - na przyklad ktos ucieka z walki z Toba, a Ty wciskasz binda, ktory oznacza kierunek jego ucieczki, sam nie wiedzac, jaki to kierunek [bo jeszcze nie zdazyles przeczytac a juz klepnales] :)
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

Ups, no to musze skrypty poprawic!
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Torgen »

re Tipi
poprawic? musisz je usunac :)
ODPOWIEDZ