Balans, exp i inne cuda

Forum wieści z Arkadii.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Rennz »

Ormen pisze:
Paulie pisze: Zmien expowisko lub/i zawod, osiagnac 20 minut na postep to zaden problem.
Jednak jest exp na ZC? ;) Na jakim poziomie te 20 minut?
A ty znów starasz się coś sugerować. Nikt nie mówił, że expa na ZC nie ma tylko, że szybko się kończy przy grupce trzech graczy lub ewentualnie przy dwóch parach.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Gniot »

A jak...10 trolli na nieznaki :D
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Ormen »

Rennz pisze:A ty znów starasz się coś sugerować. Nikt nie mówił, że expa na ZC nie ma tylko, że szybko się kończy przy grupce trzech graczy lub ewentualnie przy dwóch parach.
Ty znów szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Nic nie staram się sugerować. Normalnie, z ciekawości pytam.
Gorrd
Posty: 24
Rejestracja: 04 lip 2010 16:17

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Gorrd »

to mi ulżyło, mi średnio zajmuje 45-1h na nieznak samemu a przetestowałem większość tego co jest dostępne w Ishtar
we dwóch idzie zjechać troszkę niżej ...
Zauważyłem że expienie w większej grupie się nie opłaca bo szybko zaczyna brakować NPC
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Gniot »

Jaki problem ubierasz sie, bron w lape i idziesz testowac.
Albo patrzysz gdzie siedza gracze...
Jak komus zalezy na nieznakach w 15 minut na poziomie zwiedzil to lezie do tileii (tam zawsze bylo w brud wina pieknych kobiet* i expa). Wsiowe to zyla expa dla odpowiedniego zawodu. Nawet na bagnach mozna wykrecic nieznaki w zadowalajacym czasie jesli komus chce sie lac licze i ozywy.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Goldfinger »

Paulie - Sprawdzone?

Robiłem spokojnie postępy 30-40 minut, czy to sam, czy w tandemie. Od weekendu czas ten wzrósł dwu-trzykrotnie, podczas gdy druga osoba w drużynie robi w tym czasie razem ze mną podwójny postęp. Testowane na 3 expowiskach, na których postępy były jeszcze w środę.

Skoro mówicie, że nie było przycięcia, to się przejdę i posprawdzam na innych w wolnej chwili. Ale jako, że inni nie narzekają na te konkretne miejsca, o których mówię i nie odczuwają zbytnich różnic, tedy sądzę, że to nie wina miejsc, a raczej czegoś innego. Jakiś inny defensor też może odczuł coś podobnego?

edit:
Przez miesiąc nie miałem problemów z postępami w rozsądnym czasie. Teraz nagle mam - stąd cała dyskusja.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Paulie »

Ormen pisze:
Paulie pisze: Zmien expowisko lub/i zawod, osiagnac 20 minut na postep to zaden problem.
Jednak jest exp na ZC? ;) Na jakim poziomie te 20 minut?
Nigdzie nie napisalem, ze na zc, ale napisze inaczej - nie jest to szybkosc osiagnieta w jednym miejscu (ergo na niejednym expowisko mozna tak rozwijac swoja postac).

@Goldfinger - U mnie, od "duzej" zmiany, tempo expa utrzymuje sie niezmienione. Na poczatku nie zrozumialem, ze dopiero w weekend cos Ci sie zmienilo w expie, w takim przypadku cos moglo zostac pomieszane przy az tak duzych poziomach i faktycznie nie jest to wina zarowno expowiska jak i zawodu. Mea culpa.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Blob »

Goldii: Przeciez ostatnia reforma expa byla "ostateczna" musialo ci sie cos pokrecic.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Goldfinger »

Blob: Coś zmieniono. Exp drużynowy na pewno. Przez czerwiec, na wyprawach wpadał postęp całej drużynie jednocześnie (drobne różnice występowały, ale naprawdę drobne, jak przykładowo 1 troll i Rafgart się wypowiadał, że to zależy od dmg, więc ok). Teraz słabszym wchodzi postęp 2 razy szybciej (robią dwa gdy ja jeden). Te same osoby, z którymi expiłem i wtedy.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Rafgart »

Nic nie bylo w tej sprawie zmieniane.
ODPOWIEDZ