Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Vaxon
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 12:11

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vaxon »

Donovan pisze:Problem polega na tym, ze postac A w ogole nie miala czynnego ani biernego udzialu w przestepstwie. Robie wytrychy i mam radio, zabieraja mi wytrychy i gratis radio, tak to wyglada...
Karana nie jest postać, a gracz. Gdyby było inaczej to tak jakbyś chciał karać wytrychy, które otwierały zamki, a nie osobę, która ich używała.
Vaxon Gernstein
Awatar użytkownika
Kasmir
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2009 16:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kasmir »

gracze bez powodu nie piszą "padłem cofnijcie mnie!"
Piszą ;) Niby admini mogliby cofać, ale zaraz po tym poszła by lawina "błagań" o cofnięcie i wykręcanie się niestabilnym łączem. Byłem świadkiem tego na kilku zachodnich mudach i jestem przekonany, że podobnie byłoby w przypadku Arki. Bolesna prawda jest taka, że jeśli masz problemy z netem to odpuść sobie exp na ten czas.
"Jam jest częścią tej pradawnej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Magni »

Kasmir, ja tu nie pisałem o sytuacji gdy sam expiąc mam nagle zerwane łącze i padam:)

Pisałem o sytuacji gdzie wszyscy użytkownicy danego łącza ,tracą dostęp do arkadi na jakiś czas.

Nie znam się na informatyce i sprawach z tym związanych, ale dziwne jest dla mnie to że na 10-15 minut tracę dostęp do gry oraz strony, a wszystko inne mi działa bez zarzutu(stronki, inne mudy etc:).


PS. Nie chcę odmienić swej sytuacji Panie Vaxon, chcę sobie tylko podyskutować. (to tak na zapas żeby nie musiał mnie Pan upominać:P)
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Magni »

Vaxon pisze:PS. Podchodzenie z większym luzem polecam Tobie skoro po jednym zgonie przez pad łącza żegnałeś się z grą.
Hmm, jeden zgon = jakieś 2tygodnie dość częstej gry lub ponad miesiąc(o ile nie dłużej) grania po godzince dziennie. Do zgonów na Arkadi nie można podchodzić "na luzie" bo kara za nie jest zbyt duża:)
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Magni »

Aran pisze:Więc mówisz - pozbyć się tych maniaków? (-;
Mówię że szaraczki bez mani mają średnią zabawę:)
Dima
Posty: 30
Rejestracja: 09 kwie 2009 14:50

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Dima »

Nie dyskutuj. Setki osob nie zostalo przywroconych po takim zgonie, tak juz jest od zawsze na arce. Ryzyk fizyk.

Dlatego ja nie moge grac w arke, mam live boxa z neostrady ktory rozlacza co godzine. W ciagu tygodnia pewnie zgine z 20 razy w ten sposob.


ps. 1 zgon na poziomie <wiele odrabia sie w 1-3 dni (nie siedzenia 24h, tylko kilka godzinek). Tylko komu sie chce marnowac czas na cykliczne odrabianie zgonow ;)
Awatar użytkownika
Reyward
Posty: 22
Rejestracja: 07 lut 2009 11:06
Lokalizacja: Wyspa Thanedd

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Reyward »

Magni: Przeczytaj sobie notke Kasmira tak z kilka razy i zrozum ja - wyciagnij kilka wnioskow. Bardzo trafnie i dobrze to ujal.

Dima:
Bo Arkadia to gra dla prawdziwych twardzieli. :D
The master programmer moves from program to program without fear. No change in management can harm him. He will not be fired, even if the project is cancelled. Why is this? He is filled with Tao.
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Magni »

Reyward: Przeczytaj sobie moją odpowiedź na jego notkę i ją dobrze zrozum:)
Dima pisze:ps. 1 zgon na poziomie <wiele odrabia sie w 1-3 dni (nie siedzenia 24h, tylko kilka godzinek). Tylko komu sie chce marnowac czas na cykliczne odrabianie zgonow ;)
To ja chyba nie potrafię expić:D
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: ...

Post autor: Caradhras »

Seren pisze:
Kasmir pisze:Zaraz się okaże, że tu sami prawnicy i lekarze ;)
Nie!
Ktoś ma ochotę porozmawiać o całkach? Przestrzeniach Haara, grafach hamiltonowskich, metodach płaszczyzn odcinających, informacji Fishera?

Ja wiem, że to taki lans sobie tutaj mądrze gadać i niczym Sapkowski sypać cytatami łacińskimi, ale to jest męczące i skończcie ;P
O calkach jeszcze jeszcze ale jakbys chciala podyskutowac o przestrzeniach Banacha to juz musialbym odeslac cie do zony :D


Magni wyluzuj zgony sie zdarzaja raz cie ktos sfraguje raz ci lacze padnie raz sie zagapisz a raz masz poprostu niefart. Raz rozbijalem 5 chobkow konczylem 2 bylem ciezko ranny on ledwo i co wylosowaly mi sie 4 spece jedn po drugim. Efekt do przewidzenia. Tego samego dnia siedzialem na odrobienu. Mowisz o maniakach ja tak mam juz od jakis 8 lat spokojnie a to ze moimi jedynymi skryptami w zmudzie sa kolorki na texcie powoduje ze glupie wpadki zdarzaja sie co jakis czas a i odrabianie jest nieco wolniejsze bo nijak nie mam bota ktorego moznaby zostawic na dwa dni samego :D


Edit: Seren wybacz przy zastraszajacej ilosci "transeksualistow" arkadiowych czasem ciezko sie polapac.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2009 21:45 przez Caradhras, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Seren
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2009 14:32

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Seren »

[OT]
Re up: jestem dziewczynką :)
[/OT]
There must be some way out of here, said the joker to the thief
There's too much confusion, I can't get no relief
No reason to get excited, the thief, he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
ODPOWIEDZ