Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ernard
Posty: 37
Rejestracja: 16 mar 2009 00:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ernard »

Ulav jest specyficznym przypadkiem, nadal nie wiem jak mozna grac w te gre tyle czasu i nadal byc takim nieudolnym prowadzącym[fix :<]. To przechodzi wszelkie pojęcie.

Ponadto dobrym wyjsciem na unikanie efektów smierci jest eksp z kolegami przy uzyciu bota, chociaz ta metoda nie zawsze działa.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010 20:40 przez Ernard, łącznie zmieniany 1 raz.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Raglak »

Nalezy tez pamietac, zeby nie ogladac w czasie expa formuly 1. Niezlym pomyslem jest tez posiadanie armii sekondow i sprawdzanie nimi gdzie sa wrogowie, zdecydowanie zmniejsza to szanse na zgona!
Zornok
Posty: 46
Rejestracja: 14 mar 2010 10:46

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zornok »

Może ktoś zdradzić przykładową dobrze złożoną komendę na przyprawienie mięsa? bo przypraw mieso pieprzem/czosnkiem/koperkiem/sola nie działa :|

Edit: Dobra, rada dla innych: można użyć tylko nazwy głównej, tj. miesiwo ;)
Ostatnio zmieniony 22 maja 2010 00:03 przez Zornok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Amane
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2010 13:01
Lokalizacja: KrK/LPL

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Amane »

Raglak pisze:Nalezy tez pamietac, zeby nie ogladac w czasie expa formuly 1. Niezlym pomyslem jest tez posiadanie armii sekondow i sprawdzanie nimi gdzie sa wrogowie, zdecydowanie zmniejsza to szanse na zgona!
Oo

nt:

Wie ktos moze jak zrobic automatyczne logowanie? Tzn tak zebym z palca nie musiala wpisywac za kazdym razem jak sie loguje. Z gory dziekuje za pomoc ; )
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Amane pisze:
Wie ktos moze jak zrobic automatyczne logowanie? Tzn tak zebym z palca nie musiala wpisywac za kazdym razem jak sie loguje. Z gory dziekuje za pomoc ; )

W jakim kliencie??

Albo inaczej, zrob trigera odpalającego nazwę postaci oraz hasło po tekście przychodzącym z arki: "Podaj swoje imie:"
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Zornok
Posty: 46
Rejestracja: 14 mar 2010 10:46

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zornok »

Byle nie był wykorzystywany ten trigg do idlowania, trzeba uważać, bo inaczej piorun ;)
Awatar użytkownika
Astrid
Posty: 94
Rejestracja: 21 kwie 2009 15:06
Lokalizacja: Jakieś dziwne miejsce

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Astrid »

Zornok pisze:Może ktoś zdradzić przykładową dobrze złożoną komendę na przyprawienie mięsa? bo przypraw mieso pieprzem/czosnkiem/koperkiem/sola nie działa :|

Edit: Dobra, rada dla innych: można użyć tylko nazwy głównej, tj. miesiwo ;)
Posyp mięsiwo solą/pieprzem/czosnkiem/papryką/babcią w proszku.
Smacznego :).
Kce obrazek? Tu się odezwie i wywoła Astrid trzy razy:

https://www.facebook.com/paszczearkadii
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Mam taki problem-kilka miesiecy temu, jako kompletny zoltodziob, zlozylem w mahakamie propozycje do jednego z klanow.Oczywiscie, do dzis nie dostalem odpowiedzi i wcale sie temu nie dziwie.Jednak teraz troche sie zmienilo i chcialbym zlozyc podanie do innego klanu mahakamu.jednak kiedy proponuje nazwisko, dostaje odpowiedz, ze juz zlozylem propozycje i wiecej nie moge.Jak ja wycofac? To byl blad sprzed paru miesiecy.

I taki nagły problem, ale bardzo mnie przestraszyl.Zabilem kilka potworow na cmentarzu kolo novigradu i na cos zachorowalem (albo mnie zatruli) bo caly czas czuje sie gorzej.Zapytalbym sie na arce, ale boje sie ze zgine zanim kogokolwiek znajde, wiec sie wylogowalem.Jak sie mam wyleczyc i czy ta choroba doprowadzi mnie do smierci?I czy sie da przed zarazeniem jakos zabezpiezyc, czy lepiej unikac cmentarzy?
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Mokochid
Posty: 23
Rejestracja: 06 kwie 2010 10:46

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mokochid »

Hejka,

co to klanow to hmm dziwna sprawa bo ja mialem bardzo podobna sytuacje i po prostu drugi raz wpisalem ta komende do zlozenia propozycji nazwiska do klanu bez jakichkolwiek problemow. Mozliwe, ze zmienili to jakos ostatnio.
Napisz na priva co dokladnie wpisujesz i co dostajesz w odpowiedzi.
Warto tez wyslac liscik do glowy danego klanu ze swoim zyciorysem bo samo zlozenie propozycji nazwiska nic Ci nie da.

Co do trutki z cm. Nie padniesz od niej. Poczekaj troszke i sama zejdzie :).

Pozdrawiam.
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kagain »

Zorrid: Aby móc zaproponować swoje nazwisko do innego Klanu wpierw Twoja poprzednia propozycja musi być wykreślona z listy kandydatów Klanu, do którego ją złożyłeś wcześniej. Zrobić to może tylko Głowa owego Klanu lub opiekun stowarzyszenia (którego oficjalnie nie ma). W KM problem polega na tym, że większość Głów nie gra. Jeśli nadal masz ten problem to napisz do mnie na prv.

PS: Ignoruj tę truciznę. Nic Ci nie będzie i przejdzie samo po paru minutach.
Zablokowany