Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Finmor

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Finmor »

Czy przerywając i ponawiając walkę z danym mobem (grupą mobów) zanim się go zabije dostaje się za niego mniej puntów doświadczenia, niż zabijając go na raz :?:

Taka sytuacja może mieć miejsce nie tylko w ubijaniu "na raty".
Mi to pytanie nasunęło się podczas expienia w pewnych kryptach, gdzie się zasuwa wieko i nie można go odsunąć dopóki się walczy. Można więc albo przestać walczyć i odsunąć, albo zapalić lampę. Stąd wątpliwości, czy takie przestawanie walki nic nie psuje i czy nie lepiej zainwestować w olej.

edycja:
Dziękuję za odpowiedź!
F.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010 22:59 przez Finmor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Dostaniesz tyle samo.
Bjoern
Posty: 58
Rejestracja: 19 maja 2009 16:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bjoern »

Edian pisze:Chciałbym wstąpić do przepatrywaczy (dla ludzi). Bylem u osoby, która kazała mi coś przynieść i tutaj mam pytanie: czy możliwe, że to coś może zniknąć, ktoś może zabrać itp.? Przeszukałem najbliższe lasy i nic nie znalazłem... Może coś źle szukam?
Przypomnę to pytanie. Sam szukałem długo i intensywnie, ale bezskutecznie. Jeśli nie jakaś wskazówka, to może ktoś mógłby przynajmniej potwierdzić, że mechanizm przystępowania do zawodu (czy raczej mechanizm odnajdywania poszukiwanego przedmiotu) działa u tego npca? Udało się komuś ostatnio?
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Przez dlugie lata nie dzialal (sam nie moglem tego zrobic jako gracz), ale od dluzszego czasu jest na pewno ok.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Gdzie/jak najlepiej zglosic blad powiazany z zawodem?
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

W itemie gildiowym o ile macie cos takiego.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

Ew. w npcu, który dany zawód daje.

G. :|
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Bjoern
Posty: 58
Rejestracja: 19 maja 2009 16:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bjoern »

No to jeszcze raz o zawodzie przepatrywacza dla ludzi, ale już teraz bez pytań, a zakańczając ten wątek (mam nadzieję).
Potestowałem trochę i suma summarum wyszło, że rzeczywiście da się ten zawód podjąć, ale i tak jest tam dosyć wkurzający błąd.
Polega on na tym, że odpowiednie wskazówki do wykonania zadania widoczne są jedynie dla pierwszej osoby po Apokalipsie. Wszyscy następni już ich nie widzą, chociaż mogą wykonać zadanie, jeśli tylko wiedzą jakich komend użyć, i w jakim miejscu.
Błąd został zgłoszony, ale póki to wszystko nie działa jak należy, to jest szansa poczuć ten dawny klimat pogoni za questem po Apokalipsie. ;)
Grethard
Posty: 13
Rejestracja: 07 kwie 2009 11:18

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Grethard »

Dzień dobry kochane dinozaury - dawno się nie bawiłem w literki ale sobie ot tak sentymentalnie ostatnio odkurzyłem stare przyzwyczajenia ;) A jako ze nagle dano mi wybór przeto pytam - w aktualnym świecie dla gracza który gra raczej narzazie solo z dostępem głownie do kuzni i sklepow jedynie - jaka bron byście polecali? Młoty Topory czy Maczugi ? (AJ Wykidajlo)

pzdr

Grethard
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terb »

Maczugi :)
Zablokowany