Pytania do opisów.

Bank opisów Arkadii.
Awatar użytkownika
Freyr
Posty: 40
Rejestracja: 14 paź 2013 10:59

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Freyr »

Ilith pisze:
Asandra pisze:możesz też zgłosić w grze pomysł do lokacji w konkretnym sklepie, jeśli ci zależy
To pozostaje mi tylko mieć nadzieję, bo tak właśnie zrobiłam ;)

Przyszłościowo zaś - lepiej zamieszczać w banku opisów po prostu?

Swego czasu zgłosiłem kilka pomysłów właśnie przez opcję, której użyłaś. Część z nich dodana została bardzo szybko. Najpewniej wszystko jednak zależy od tego co chcesz dodać. Obstawiałbym, że najciężej może być z bronią i zbroją, ze względu na statystyki. Jednak jeśli opisy są dobre to pewno gdzieś te przedmioty wypłyną ;)
This land is ours and we'll see it wiped clean
Of the scourge that has sullied our hopes and our dreams
Corentin
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2010 20:43

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Corentin »

Mam kilka pytań odnośnie wyznaniówki Pani Jeziora.
Pamiętam, że prace były prowadzone (zdaje się, że pod okiem Sivlaryana, ale ręki sobie uciąć nie dam) nad tym klubem. Było to jakieś kilka lat temu...
1) Czy jest szansa na zakodowanie, jeśli projekt zostałby dokończony?
2) Czego brakuje?
3) Czy jest szansa, żeby uzyskać dostęp do tego, co już zostało napisane?
Chętnie bym coś przy tym projekcie podłubał.

Edit: Dzięki za informację, czekam zatem na udostępnienie dla graczy :)
Ostatnio zmieniony 01 paź 2017 01:28 przez Corentin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Rafgart »

Wyznanie Pani Jeziora mamy gotowe, jednak jeszcze przez jakis czas nie bedzie dostepne dla graczy.
Awatar użytkownika
Lieselotte
Posty: 87
Rejestracja: 19 maja 2017 19:34

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Lieselotte »

Czy istnieje może zapotrzebowanie na opisy dla wyznania Vereny? Łatwo można zauważyć, że większość wyznań dostępnych w Imperium jest skoncentrowana wokół walki, zwłaszcza w przypadku ludzi. Wydaje mi się, że warto byłoby zapełnić tę lukę czymś bardziej stonowanym, jak Melitele, Farnag i Wieczny Ogień w przypadku Isthar.
Astor
Posty: 37
Rejestracja: 05 sty 2015 22:57

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Astor »

Chciałem zgłosić opis zbroi do kowala. Mam to zrobić przez "zgłos pomysl" przy npcu, czy lepiej użyć "zglos mg" z wyszczególnieniem o którego kowala chodzi?
Awatar użytkownika
Tarael
Posty: 71
Rejestracja: 31 mar 2014 22:01

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Tarael »

Lieselotte pisze:Czy istnieje może zapotrzebowanie na opisy dla wyznania Vereny? Łatwo można zauważyć, że większość wyznań dostępnych w Imperium jest skoncentrowana wokół walki, zwłaszcza w przypadku ludzi. Wydaje mi się, że warto byłoby zapełnić tę lukę czymś bardziej stonowanym, jak Melitele, Farnag i Wieczny Ogień w przypadku Isthar.
To zależy od samego pomysłu. Wyznań mamy sporo, więc warto byłoby pomyśleć o ciekawszym rozwinięciu takiego klubu niż tylko kilka emotów.
Astor pisze:Chciałem zgłosić opis zbroi do kowala. Mam to zrobić przez "zgłos pomysl" przy npcu, czy lepiej użyć "zglos mg" z wyszczególnieniem o którego kowala chodzi?
Najlepiej w danym npcu na Arkadii przez <zglos pomysl do kowala> (?zglos).
Livara
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2017 01:31

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Livara »

Mam pytanie odnośnie klubu - kultu Wielkiego Słońca. Czy jest może planowane stworzenie wyznaniówki dla Nilfgaardczyków?
Jeżeli tak, czy są/byłyby potrzebne jakieś opisy względem takiego wyznania?
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Aleksa »

Post wyżej.
To zależy od samego pomysłu. Wyznań mamy sporo, więc warto byłoby pomyśleć o ciekawszym rozwinięciu takiego klubu niż tylko kilka emotów.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Terenes »

Livara pisze:Mam pytanie odnośnie klubu - kultu Wielkiego Słońca. Czy jest może planowane stworzenie wyznaniówki dla Nilfgaardczyków?
Jeżeli tak, czy są/byłyby potrzebne jakieś opisy względem takiego wyznania?
A na czym mialby on polegac? Z sagi o wiedzminie wynika tak malo, ze rownie dobrze moze byc to taki zwrot zakorzeniony w spoleczenstwie za ktorym nie stoi zadna realna wiara. Na podstawie nielicznych wzmianek Cesarstwo wydaje sie byc mocno (i do tego urzedowo) zlaicycowane.
Livara
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2017 01:31

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Livara »

Myślałam o wyznaniu, które przykładowo łączyłoby w sobie jakieś 2-3 aspekty.
- polityczny (przykładowo związany z pokładaniem swoich nadziei w wielkim słońcu celem pomyślnych negocjacji)
- militarny (wielkie slonce prowadzące przywódców, dające wiarę w zwycięstwa)
- duchowy (zawierzenie wielkiemu słońcu, jako czemuś co się opiekuje życiem nilfgaardczyków)

Ogólnie w Sapku, faktycznie nie ma większych wzmianek, ale jednak sam Nilfgaard jest okazany jako silne militarnie, a i politycznie państwo. (Przynajmniej w moim odczuciu, bo pewnie każdy kto czytał sagę ma własne odczucia względem niej)
Zablokowany