Pytania do opisów.

Bank opisów Arkadii.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Airhil »

Dhopen pisze:dlaczego w opisach przedmiotów za soba powiazanych stosuje sie jeden opis?
Myślę, że sam sobie odpowiedziałeś ;)
Dhopen

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Dhopen »

Airhil pisze:
Dhopen pisze:dlaczego w opisach przedmiotów za soba powiazanych stosuje sie jeden opis?
Myślę, że sam sobie odpowiedziałeś ;)
no chodzilo mi o cos takiego
ob drzwi
Drewniane drzwi wejsciowe sprawiaja wrazenie bardzo solidnych. Prowadza do nich trzy waskie, kamienne, nieco juz wyzlobione od czestego uzytkowania stopnie.
ob stopnie
Drewniane drzwi wejsciowe sprawiaja wrazenie bardzo solidnych. Prowadza do nich trzy waskie, kamienne, nieco juz wyzlobione od czestego uzytkowania stopnie.

wedlug mnie lepiej brzmialoby

ob drzwi
Drewniane drzwi wejsciowe sprawiaja wrazenie bardzo solidnych. Prowadza do nich trzy waskie, kamienne, nieco juz wyzlobione od czestego uzytkowania stopnie.
ob stopnie
Trzy waskie, kamienne, nieco juz wyzlobione od czestego uzytkowania stopnie, prowadzace do drewnianych drzwi wejsciowych sprawiajacych wrazenie bardzo solidnych.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Airhil »

Dhopen pisze:
Airhil pisze:
Dhopen pisze:dlaczego w opisach przedmiotów za soba powiazanych stosuje sie jeden opis?
Myślę, że sam sobie odpowiedziałeś ;)
no chodzilo mi o cos takiego
ob drzwi
Drewniane drzwi wejsciowe sprawiaja wrazenie bardzo solidnych. Prowadza do nich trzy waskie, kamienne, nieco juz wyzlobione od czestego uzytkowania stopnie.
ob stopnie
Drewniane drzwi wejsciowe sprawiaja wrazenie bardzo solidnych. Prowadza do nich trzy waskie, kamienne, nieco juz wyzlobione od czestego uzytkowania stopnie.

wedlug mnie lepiej brzmialoby

ob drzwi
Drewniane drzwi wejsciowe sprawiaja wrazenie bardzo solidnych. Prowadza do nich trzy waskie, kamienne, nieco juz wyzlobione od czestego uzytkowania stopnie.
ob stopnie
Trzy waskie, kamienne, nieco juz wyzlobione od czestego uzytkowania stopnie, prowadzace do drewnianych drzwi wejsciowych sprawiajacych wrazenie bardzo solidnych.
Zgłoś pomysł, może się pojawi.
Dhopen

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Dhopen »

Moira pisze:Ja zgłaszam zawsze i jeszcze mnie nikt piorunem nie strzelił... Ale nie mogę zagwarantować, ze szanowni Wizowie nie mają ochoty ;)
sam strzeliłbym piorunem kogos kto wysylałby dziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu zgloszen :)
Rayv
Posty: 25
Rejestracja: 13 paź 2017 17:19
Lokalizacja: Wro

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Rayv »

Dhopen pisze:
Moira pisze:Ja zgłaszam zawsze i jeszcze mnie nikt piorunem nie strzelił... Ale nie mogę zagwarantować, ze szanowni Wizowie nie mają ochoty ;)
sam strzeliłbym piorunem kogos kto wysylałby dziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu zgloszen :)
Niecierpliwy taki :P Ja na życie zarabiam zgłaszaniem różnych pierdół w różnych softach :D
Dhopen

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Dhopen »

Rayv pisze:
Dhopen pisze:
Moira pisze:Ja zgłaszam zawsze i jeszcze mnie nikt piorunem nie strzelił... Ale nie mogę zagwarantować, ze szanowni Wizowie nie mają ochoty ;)
sam strzeliłbym piorunem kogos kto wysylałby dziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu zgloszen :)
Niecierpliwy taki :P Ja na życie zarabiam zgłaszaniem różnych pierdół w różnych softach :D
ano niecierpliwy.. gdybym mial mozliwosc to sam poprawilbym zauwazone bledy zamiast je zglaszac do poprawy :lol:
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Werbat »

Dhopen pisze:sam strzeliłbym piorunem kogos kto wysylałby dziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu zgloszen :)
I dlatego nie nadajesz się na wiza. Jak ja kiedyś poszedłem mapować świat, jeden ze znajomych 'z góry' napisał mi poza arką 'naprawdę, woleliśmy jak idlowałeś jak kołek pod tablicą w gildii, bo za dużo tego zgłaszasz'. Delikatna sugestia, a nie piorun :P
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Werbat »

Werbat pisze:
Dhopen pisze:sam strzeliłbym piorunem kogos kto wysylałby dziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu zgloszen :)
I dlatego nie nadajesz się na wiza. Jak ja poszedłem mapować świat (całkiem niedawno, kilka lat temu, jak wyszedł mapper thornaga - bo tak całe życie na pamięć grałem), jeden ze znajomych 'z góry' napisał mi poza arką 'naprawdę, woleliśmy jak idlowałeś jak kołek pod tablicą w gildii, bo za dużo tego zgłaszasz'. Delikatna sugestia, a nie piorun :P
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Dhopen

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Dhopen »

Werbat pisze:
Werbat pisze:
Dhopen pisze:sam strzeliłbym piorunem kogos kto wysylałby dziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu zgloszen :)
I dlatego nie nadajesz się na wiza. Jak ja poszedłem mapować świat (całkiem niedawno, kilka lat temu, jak wyszedł mapper thornaga - bo tak całe życie na pamięć grałem), jeden ze znajomych 'z góry' napisał mi poza arką 'naprawdę, woleliśmy jak idlowałeś jak kołek pod tablicą w gildii, bo za dużo tego zgłaszasz'. Delikatna sugestia, a nie piorun :P
nie nadaje się na wiza z tego względu ze o kodowaniu nie mam bladego pojęcia to po pierwsze
co do zgłaszania błędów których w opisach jest niestety sporo to je zgłaszam ( w ramach klubu obiezyswiatów) bo innej mozliwosci nie mam i pewnie mieć nie bedę to po drugie
ktos gdzies sugerowal na forum zebys zostal wizem i poprawil literowki odmowiles wiec chyba straciles prawo glosu w tej kwestii to po trzecie
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pytania do opisów.

Post autor: Werbat »

A to przepraszam :(
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zablokowany