Aktualnie potrzebne opisy

Bank opisów Arkadii.
Saneth

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Saneth »

Już jakiś czas temu zgłosiłam na mudzie kilka nowych ubrań, różnych. Do tej pory nie zostały one zakodowane, nie dostałam również informacji czy może po prostu na tyle źle piszę , że opisy się nie nadają.

Pytanie: Posiadam owe opisy, nie wiem czy zgłaszać jeszcze raz. A może wcale się do niczego nie przydadzą? Prosiłabym o jakąkolwiek informację co z nimi zrobić. Dopisałam również jedną rzecz z biżuterii.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2013 14:23 przez Saneth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Sivlaryan »

Jest sens pisać. Wszystkie dobre opisy po mniejszych/większych poprawkach ląduja w końcu na Arkadii. Czasem są trzymane jakiś dłuższy czas i używane w którymś z projektów, a czasem po prostu dokodowywane do sklepu czy coś.

Dobrej jakości opisy nigdy się nie zmarnują. Zgłaszać ponownie nie trzeba bo wszystkie zgłoszenia są czytane, jeśli jednak masz nowe opisy to nie zaszkodzi ich zgłosić albo wkleić w tym temacie gdzie odpowiednie wsparcie otrzymasz ze strony bardziej doświadczonych w pisaniu opisów graczy.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Saneth

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Saneth »

Upewnię się, wklejać je tu, a nie w konkretnych tematach: biżuteria , ubrania itd?
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Sivlaryan »

Możesz je wkleić tutaj jako, że w ostatnim czasie jest to najbardziej aktywny temat, w którym było zapotrzebowanie na opisy ubrań, biżuterii i innych drobiazgów. Jeśli jednak znajdziesz inny temat, w którym któryś z czarodziejów w ostatnim czasie poprosił o jakieś opisy a twoje będą się z tym pokrywały możesz wkleić w jego wątku.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Saneth

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Saneth »

Dziękuję za wyższe odpowiedzi.
Przeczytałam o zapotrzebowaniu na instrumenty. Jeden przykład:

CIACH
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Haern »

Drodzy niewyżyci opisowcy,
Prosiłbym o pomoc w opisaniu garści opisów biżuterii i ubrań dla elfów płci męskiej*. Itemy dość krzykliwe/jaskrawe/rzucające się w oczy, intensywnie zdobione/inkrustowane/wysadzane kamieniami szlachetnymi, metale szlachetne/drogie materiały jak najbardziej wchodzą w grę, jednak równocześnie wygodne/dopasowane (dot. raczej ubrań), a więc potencjalnie nadające się do podróży czy nawet walki, a nie salonowe. Z wielką chęcią przyjmę całe komplety! Wiem, że wymagania są dość wygórowane, ale bardzo liczę na Waszą pomoc.


* - to nie żart.
Saneth

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Saneth »

Nie żart przyjęłam pod rozwagę ;)

A w zamian zakodujecie mi wisiorek z rubinem?? :P
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Ralandil »

Haern pisze: PS: Wianki i korony z szyszek odpadają.
Zmieniłeś nastawienie Haern do elfów. Dobrze, spróbujemy coś napisać.

Można kolczuge z szyszek? Ok, tylko żartuję :D
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Haern »

Niestety, wianki i korony z szyszek wciąż odpadają, ta biżuteria preferencyjnie powinna być jednak głównie metalowa. Docelowa domena to Ishtar, może powinienem był o tym wspomnieć, to trochę jednak zmienia obraz elfów.

Edit:
Dziękuję bardzo Saneth za przesłane opisy.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Aktualnie potrzebne opisy

Post autor: Haern »

Dziękuję Saneth i Nazirze za dużą ilość bardzo dobrych opisów (zarówno jakościowo samych w sobie, jak i trafiających idealnie w przedstawione wymagania - brawo!) - chyba już mi ich wystarczy :)
ODPOWIEDZ