AJ Milicjant - emocje

Bank opisów Arkadii.
Gość

AJ Milicjant - emocje

Post autor: Gość »

W tym miejscu znajdowaly sie opisy emocji dla AJ milicjant ktore zdecydowalem sie usunac. Prosze o uszanowanie osobistych praw autorskich. Czrodziejow prosze o usuniecie tematu.

Pozdrawiam
Shulz
Ostatnio zmieniony 30 cze 2011 22:44 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Sambor
Posty: 9
Rejestracja: 20 sty 2011 11:03

Re: AJ Milicjant - emocje

Post autor: Sambor »

Fajna inicjatywa. Przydałoby się jednak jeszcze coś pod milicjanta bretońskiego- tj. związane z mieczami a nie bronią drzewcową. I jakoś to poprawianie uchwytu broni jest mało rozbudowane.
Cała reszta bardzo mi się podoba.
Virdill
Posty: 83
Rejestracja: 15 sty 2010 08:49
Lokalizacja: Białystok

Re: AJ Milicjant - emocje

Post autor: Virdill »

pogroz [komu] (grozisz komus ze jeszcze go dopadniesz i postarasz sie aby skonczyl na szafocie)

1 os
Groznie wymachujesz piescia w kierunku [kogo] i w kilku dosadnych slowach dajesz do zrozumienia ze jeszcze go/ja dopadniesz, oraz dolozysz wszystkich sil aby [cholernik/cholernica] skonczyl/a na szafocie gdzie od dawna jest jego/jej miejsce.

2 os
[Virdill] groznie wymachuje piescia twoim kierunku i w kilku dosadnych slowach daje do zrozumienia ze jeszcze cie dopadnie, oraz dolozy wszystkich sil aby taka cholera jak ty skonczyla na szafocie gdzie w jego opinii od dawna jest twoje miejsce.

3 os
[Virdill] groznie wymachuje piescia w kierunku [kogo] i w kilku dosadnych slowach daje do zrozumienia ze jeszcze go/ja dopadnie, oraz dolozy wszystkich sil aby [cholernik/cholernica] skonczyl/a na szafocie gdzie od dawna jest jego/jej miejsce.

oznajm (wszem i wobec oznajmiasz ze kazdy przestepca zostanie surowo ukarany)

1 os
Glosnym okrzykiem oznajmiasz wszem i wobec ze kazdy przestepca ktory wpadnie w twoje lapy zostanie surowo i sumiennie ukarany.

3 os
[Virdill] glosnym okrzykiem oznajmia wszem i wobec ze kazdy przestepca ktory wpadnie w jego lapy zostanie surowo i sumiennie ukarany.

rynsztunek (szybki przeglad rynsztunku)

1 os
Fachowym okiem obrzucasz caly swoj rynsztunek i szybko dopinajac guziki, wyrownujac faldy ubrania, podciagajac rzemienie, oraz rekawem wycierajac tluste plamy doprowadzasz sie do porzadku aby nikt nie mogl zarzucic ci niechlujstwa.

3 os
[Virdill] z fachowa mina przeglada swoj rynsztunek i szybko dopina guziki, wyrownuje fldy ubrania, podciagaja rzemienie, oraz rekawem wycieraja tluste plamy doprowadzajac sie w kilka chwil do porzadku aby nikt nie mogl mu zarzucic niechlujstwa.

Przekupstwo (milicjant tez czlowiek a zold jak zawsze za maly)

1 os
Usmiechasz sie chytrze i nieznacznym gestem dloni dajesz do zrozumienia ze ciezka i wypchana monetami sakiewka moze sklonic cie do przymkniecia oka na pewne niekoniecznie zgodne z prawem interesy.

3 os
[Virdill] usmiecha sie chytrze i nieznacznym gestem dloni daje do zrozumienia ze ciezka i wypchana monetami sakiewka moze slonic go aby przymknal oko na pewne niekoniecznie zgodne z prawem interesy.
Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją.
Woody Allen
ODPOWIEDZ