Komentarze do pytań do czarodziei

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Komentarze do pytań do czarodziei

Post autor: Derdhang »

To nie face, polubilbym powyższy post jednak nie da rady.
Taktyczny post wspierajacy wiec zostawiam.
他に方法はありません
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Komentarze do pytań do czarodziei

Post autor: Kerian »

Zgłaszałem, ale żadnej odpowiedzi.

No i cechy były, by realniejsze. Każda nowa postać wiedziała, by że jest "wątła" i nie ma szans z wilkiem.
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Komentarze do pytań do czarodziei

Post autor: Adventicus »

Ma to sens acz jest pewnego rodzaju powrotem do początków arki a tego szefostwo robić nigdy nie chciało. Łezka się w oku kręci na wspomnienie pierwszego razu gdy udało mi się wbić krzepki hehehe.
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Komentarze do pytań do czarodziei

Post autor: Kerian »

E tam dobre pomysły są zawsze dobrymi pomysłami.
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Yenrond
Posty: 27
Rejestracja: 15 paź 2019 13:47

Re: Komentarze do pytań do czarodziei

Post autor: Yenrond »

Popieram. Jestem krzepki i sprawny, skad mam wiedziec, ze za zajacem bede ganial pol dnia, a wilk mnie wciągnie na śniadanie.
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Komentarze do pytań do czarodziei

Post autor: Kerian »

Widze tylko jeden mankament. Znow bylbym ograniczony :D
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Komentarze do pytań do czarodziei

Post autor: Adventicus »

Yenrond pisze: 27 paź 2019 22:22 Popieram. Jestem krzepki i sprawny, skad mam wiedziec, ze za zajacem bede ganial pol dnia, a wilk mnie wciągnie na śniadanie.
bez łowiectwa to nawet na mocarny będziesz ganiał za zającem przez 10 min.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Komentarze do pytań do czarodziei

Post autor: Gritta »

Po pierwsze, Panowie @Vryg, @Hondur i @Derdhang zachęcam do przeniesienia dyskusji do odpowiedniego tematu i niezaśmiecanie pytań do Czarodziejów.

Moje pytanie jak najbardziej podbijam - czy frazy "bo cie zglosze", "zglosze do mg" itp. są na miejscu jeśli chodzi o klimat? Pewien elf mówiący coś o radiu i robiący mechaniczne golemy ze śniegu jednak poleciał za psucie klimatu i zastanawia mnie, gdzie jest granica między owym elfem, a takimi groźbami. Nie mam nic przeciwko temu, żeby ktoś mnie zgłaszał albo nawet straszył, że zgłosi, o ile robi to klimatycznie (a klimatycznie przecież też można coś wymyślić, choćby "Jeśli podniesiesz na mnie swój młot, dosięgnie cię klątwa nieśmiertelnych! Już ja tego dopilnuję, plugawa wiedźmo!"; zgłaszać oczywiście nie trzeba klimatycznie, ale można tego po prostu nie oznajmiać "w grze").

Nie jest to też miejsce, żebym tłumaczyła się z zabijania kogokolwiek, więc nie będę wchodzić w szczegóły. Wiem tylko tyle, że byłam wielokrotnie zgłaszana za to i nigdy nie byłam póki co ukarana (co pewnie o czymś świadczy, przynajmniej tak nieśmiało przypuszczam), jeśli to się zmieni - oczywiście przyznam się do winy. Na tę chwilę nie czuję więc, żebym zrobiła cokolwiek złego - zabijane przeze mnie postacie albo obrażały moją postać bezpośrednio, albo jej przekonania, albo zostały przyłapane "na gorącym uczynku" (chociaż najczęściej gonię dopiero przy jednoczesnym występowaniu dwóch czynników, przy jednym zazwyczaj po prostu atakuję i stoję w miejscu). Co więcej, większość takich sytuacji miała miejsce na podwórku mojej postaci. Każdy z atakowanych dostał też komunikat "ostatniej szansy", który mógł wykorzystać na błaganie o życie/szybkie zakończenie/szybką ścieżkę gdziekolwiek/próbę sprytnego wymixowania się z sytuacji. Jeśli czyjejś postaci, choćby gp, nie może przejść przez usta odrobina pokory, to IMHO stety-niestety w świecie hard-fantasy taka postać powinna ponosić tego konsekwencje.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Awatar użytkownika
Galard
Posty: 47
Rejestracja: 14 sie 2010 02:26

Re: Komentarze do pytań do czarodziei

Post autor: Galard »

Moje pytanie jak najbardziej podbijam - czy frazy "bo cie zglosze", "zglosze do mg" itp. są na miejscu jeśli chodzi o klimat?
Nie sa. Sa slabe, wrecz tragiczne, juz nawet niezaleznie od tego czy zgloszenie mialoby byc sluszne czy nie.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Komentarze do pytań do czarodziei

Post autor: Gritta »

Bardzo dziękuję, Rafgartcie, za odpowiedź.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
ODPOWIEDZ