Pytania do cz.

Forum wieści z Arkadii.
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Pytania do cz.

Post autor: Ormen »

Villard pisze: 31 sie 2019 23:35 Napisałem zgłoszenie, bo sytuacja była dla mnie niejasna. Zgłoszenie było pytaniem i wyraźnie zaznaczyłem że byłem widziany wcześniej z drużyną na pustkach. Później zostałem zaatakowany bez podania jakiegokolwiek powodu jeszcze dwa razy. Czy ja mogę jako mutant lać i zabijać GP o levelu kozy bo nie mają mutacji albo chodzą z ekipą wrogiego stowarzyszenia? MC nie mają z moim zgłoszeniem absolutnie nic wspólnego. Postawcie sobie łuk triumfalny, sprawiliście że nie chcę już w to grać. Żegnam.
Nikt Ci nie podał powodu, bo jest on tak oczywisty, ze na arkadii nie ma chyba bardziej oczywistego powodu ataku. Dlatego myślałem, że list od Rafgarta to jakaś pomyłka i nie znał kontekstu.
Walczyłeś przeciw nam razem z mutantami, którzy są naszymi naturalnymi wrogami, napadają nasze twierdze, zabijają naszego króla. Chcesz stać się jednym z nich i ich wspierasz, więc jesteś naszym wrogiem. Teraz arkadia jest wersją super light, bo nie tracisz doświadczenia, trakty są krótkie, jest forma, generalnie łatwo jest uciec wrogowi a konsekwencje nieudanej ucieczki są ograniczone.
O ile jestem przeciwny zabijaniu GPków za nic, o tyle tutaj powód był ewidentny. Rafgarcie, nie idźmy tą drogą :)
Thalon
Posty: 65
Rejestracja: 14 lut 2009 04:50

Re: Pytania do cz.

Post autor: Thalon »

Rafgarcie, nie idźmy tą drogą
Pojdzie, pojdzie, bo to człowiek z niesamowita wizja.
Nie wiem, może był bity w szkole?
Awatar użytkownika
Tarael
Posty: 71
Rejestracja: 31 mar 2014 22:01

Re: Pytania do cz.

Post autor: Tarael »

Jak zwykle...
Zablokowany